999 rezultate për

muriqin

Lazio me Muriqin në lojë triumfon ndaj Dortmund (VIDEO) Një fitore me vlerë më shumë se tre pikë. Një sukses kundër ekipit më të fortë në grupin F që sjell Lazion në krye t
Lazio përfshin Muriqin në listën e lojtarëve për Champions Vedat Muriqi është pjesë e listës së Lazios për Ligën e Kampionëve. Skuadra italiane ka publikuar listën me lojtarët
Buzëqesh Kosova, Lazio lejon Muriqin ti bashkohet kombëtares Vedat Muriqi do të jetë në dispozicion për Kosovën në ndeshjen kundër Maqedonisë së Veriut. Kosova do të mund të llog
Publikohet lista e Kosovës për ndeshjet e tetorit, vendoset për Muriqin (FOTO LAJM) Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes e ka publikuar listën e futbollistëve për tri ndeshjet e këtij
Shkodran Mustafi drejt Serie A, mund të bashkohet me Rrahmanin ose Muriqin E ardhmja e Shkodran Mustafit mund të jetë Serie A pasi lojtari ka vetëm edhe një vit kontratë me skuadrën e Arsenalit.
Fenerbahçe uron Muriqin: Rruga jote qoftë e hapur dhe gjithmonë e suksesshme Vedat Muriqi është bërë lojtar i ri i Lazio. Për kalimin e tij në Serie A, ka shkruar tashmë edhe ish-skuadra e tij F
Më në fund Fenerbahce pranon interesimin e Lazios për Muriqin Skuadra e Fenerbaces sapo ka njoftuar se Lazio është në bisedime të avancuara me ta për transferimin e Vedat Muriqit.
Lazio pranë Muriqit, Fenerbahçe del me deklaratë zyrtare Lazio vijon bisedimet me Fenerbahçen për të afruar Muriqin ku me shumë mundësi ai do të firmosë me skuadrën italiane, sh
Di Marzio: Arrihet marrëveshja, Tare merr Muriqin te Lazio Vedat Muriqi do të jetë futbollisti më i ri i Lazios. Këtë e ka konfirmuar gazetari i njohur Gianluca Di Marzio përme
Inzaghi: E duam Muriqin, po punojmë për ta blerë Vedat Muriqi është shumë pranë kalimit në një nga klubet më të mëdha në Itali. Sulmuesi i Fenerbahçes e ka pranuar e
Sot dita vendimtare? Lacio paraqet ofertën e fundit për Muriqin Sot pritet të jetë dita vendimtare për kalimin ose jo të sulmuesit të Kosovës dhe Fenerbahçes, Vedat Muriqi te Lacio.
Avancojnë bisedimet mes Lazios dhe Fenerbahces për Muriqin Transferimi i Vedat Muriqit te Lazio është vetëm çështje kohe. Marrëveshja ende nuk është arritur për shkak të difere
Një tjetër klub i madh i Serie A interesohet për Muriqin, Lazio në presion Lazio nuk është e vetme në garën për Vedat Muriqin. Për sulmuesin e Kombëtares së Kosovës, interesim është duke shpre
Lazio insiston për Muriqin, ja sa kërkon Fenerbahçe Vedat Muriqi mund të mbetet te Fenerbahçe edhe në sezonin e ri, ndonëse për transferimin e tij po insiston Lazio. Kët
Roma e Milani futen në garën për Muriqin Sulmuesi kosovar Vedat Muriqi është bërë i shumëkërkuar nga skuadrat italiane. Dy gjigantët Roma e Milani i janë shtuar
Dështoi me Silvan, Lazio arrin marrëveshjen me Muriqin Transferimi i Vedat Muriqit është punë e kryer, dhe zyrtarizimi do të bëhet në orët e ardhshme. Gazetari i mirënjohur
Tare shpejton për Muriqin, ja detajet e kontratës Lazio po punon që të përshpejtojë kalimin e Vedat Muriqit në Itali. Sulmuesi do që të largohet nga skuadra e Fenerbahçes
Muriqi i Lazios, mungojnë vetëm dy detaje të vogla Lazio janë një hap larg Vedat Muriqit. Kështu raporton Corriere dello Sport, në numrin e saj të sotëm. Biancocelstët
Detaje të reja rreth operacionit "Muriqi" te Lazio Lazio vazhdon të insistojë për transferimin e Vedat Muriqit. Gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano, raporton se
Skuadra angleze ka gati 22 milionë euro për Muriqin Vedat Muriqi mbetet në radarin e WBA. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, po kompleton një sezon të jashtëzakonshëm te