999 rezultate për

murinjo

Mourinho tregon çfarë i tha në vesh Guardiolës në ndeshjen Barça-Inter të Champions Kanë kaluar 10 vite që nga "Triplete" e famshme e Interit, kur skuadra nën drejtimin e Jose Mourinhos fitoi gjithçka në
Mourinho ndjek rreptësisht nga shtëpia lojtarët, stërvitet njëkohësisht me ta (VIDEO) Trajneri i Totenhemit, Jose Mourinho po ndjek me rreptësi sesi po stërvitjen lojtarëve të tij gjatë periudhës së izolimi
Po "fundos" Tottenhamin, Murinjo shpërthen ndaj VAR Zhoze Murinjo duket që nuk e pranon lehtë humbjen dhe ajo në Kupën FA ku skuadra e tij u dorëzua me penallti përballë No
Uolvesi e nxorri "zbuluar", Murinjo e ka me lojtarët e tij Totenhemi pritet ta ketë shumë të vështirë të arrijë kualifikimin për në Champions sezonin e ardhshëm, plus që edhe rrez
Shorti i Champions, statistikat parashikojnë Barçën kundër Murinjos e CR7 përballë Realit Mbyllja e fazës në grupeve të Ligës së Kampioneve tani i ka lënë vend fazës me eliminim direkt, ku vetëm shorti i të hën
Mourinho e pëson në "Old Trafford", portugezi dëmtohet nga lojtari (VIDEO) Është duke u zhvilluar ndesha midis Manchester United dhe Tottenhemit në këto momente, e vlefshme për javën e 15-të në P
ZYRTARE/ Mourinho merr drejtimin e Tottenhamit Mauricio Poçetino u shkarkua nga stoli i Totenhemit, pas 5 vitesh dhe tashmë në klubin londinez e kanë gjetur zëvendësus
Edi Rama zbulon mesazhet me Murinjon për stadiumin Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, mbajti edhe ai fjalën e tij në ceremoninë e inaugurimit të stadiumit “Air Albania”,
Çmendet Roma, tenton Mourinhon për stolin Edhe pse në stol u ul një trajner me eksperiencë të jashtëzakonshme, italiani Claudio Ranieri nuk po arrin të bindë drej
Murinjo shfajësohet: Guardiola dhe Klop patën mbështetje, unë jo Jose Mourinho ka dhënë një intervistë të gjatë për "Bein Sports", ku ka hedhur disa akuza ndaj drejtuesve të Mançester U
Mourinho çmendet pas golit të Fellainit, pamjet bëhen virale (VIDEO) Mançester Junajtid fitoi në limite, sfidën e pestë në Ligën e Kampionëve, ndaj Jang Bojs. Djajve të kuq i shërbeu një go
Shkëmbim i Çmëndur Chelsea dhe Man Utd, Sarri tenton të joshë Murinjon Chelsea dëshiron Antoni Marsial dhe Maurico Sarri po mendon të joshë Jose Murinjon, duke i ofruar një shkëmbim me Ëillia
Murinjo nuk heq dorë nga Godin, ofron 20 milionë euro Jose Murinjo nuk heq dorë për të afruar te Manchester United mbrojtësin e Atletico Madrid Diego Godin. Tekniku port
Gafa e De Geas bën xhiron e botës, ja reagimi i Murinjos David De Gea bëri një gafë që mund t’i kushtojë Spanjës, teksa goditjen e Ronaldos në fund të pjesës së parë, nuk mund t
Ja si vijoi sherri United-City pas ndeshjes, me "regjizor" Mourinhon Një burim i pranishëm në sherrin që përfshiu 30 lojtarë dhe stafet e të dyja skuadrave të Mançesterit pas derbit në “Old
Mourinho: Favorit jemi vetëm sot, për fitimin e Championsit ka të tjerë Zhoze Murinjo thotë se skuadra e tij nuk është favorite për fitimin e Ligës së Kampioneve. “Në Ligën e Kampioneve ka
Murinjo-Pogba, nisin përplasjet e para Pas humbjes së derbit kundër Manchester Cityt, Hose Murinjo po kritikohet shumë ashpër. “Goal” ka shkruar që portuge
Pasojat e "Brexit", ja sa miliona humbën Murinjo dhe Guardiola Efektet e “Brexit” kanë prekur gjithashtu edhe futbollin. Pas vendimit të britanikëve për të dalë nga Bashkimi Europian
Mediat britanike, Mourinho merr drejtimin e ... “Sunday People” raporton fakte interesante rreth së ardhmes së trajnerit portugez, Murinjo, i cili pak javë më parë ësht
Chelsea jashtë zonës të kualifikimit Ekipi i Chelsea ka barazuar pa gola ndaj Dinamos së Kievit në kuadër të ndeshjes së tretë të Ligës së Kampioneve. Kam