999 rezultate për

muric

VËLLAZËRORJA/ Shqipëri - Kosovë, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Do të startojë në orën 16:00, në stadiumin “Elbasan Arena”, vëllazërorja mes Shqipërisë dhe Kosovës. Një përballje sp
Muric kalon dëmtimin, Girona e lejon të grumbullohet me Kosovën Portieri i Kosovës, Aro Muric nuk ka zhvilluar asnjë ndeshje me skuadrën e tij Girona, që prej ndeshjes Greqi – Kosovë,
Kosova merr 1 pikë ndaj Greqisë, Aro Muric pret penallti (VIDEO) Kosova ka marr barazim në Athinë kundër Greqisë, duke e mbyllur takimin me rezultat 1-0. Ndeshja e vlefshme për grupi
Super Muric, pret penalltinë e gjuajtur nga futbollisti grek (VIDEO) Grekët kanë fituar një penallti në minutën e 18-të, pas ndërhyrjes së Herolind Shalës. Vendasit e humbën penalltinë m
Formacionet zyrtare, Greqi-Kosovë Kosova do të luajë përballë Greqisë në kuadër të xhiros së katërt të Ligës së Kombeve. Takimi fillon nga ora 20:45, t
Pak ditë para ndeshjes kundër Maqedonisë, Aro Muric bën gafën e vitit (VIDEO) Portieri i Kosovës, Aro Muric e ka nisur keq aventurën te Girona në Spanjë. Girona humbi këtë takim 0-1 në shtëpi nga
Zyrtare: Arijanet Muric firmos me ekipin e njohur spanjoll Arijanet Muric është portieri i Gironas, ku shkon si huazim nga Manchester City. Muric ka bërë karrierë edhe tek NAC
Aro Muric nuk kthehet te City, qëndron te Nottingham Portieri i Kosovës, Arijanet Muric do të mbetet i huazuar në Nottingham Forest deri në fund të sezonit. Guardiani nga
Aro Muric ngel në aeroport, kishte harruar pasaportën në avion Lojtarët dhe stafi i kombëtares së Kosovës sot kanë filluar të mblidhen në Prishtinë – për të filluar stërvitjet para nd
Dashuria e Aro Muric me Sterling bëhet virale (VIDEO) Arijanet Muriqi dhe Raheem Sterling kanë raporte shumë të mira. Edhe pse portieri i Kosovës nuk është më pjesë e Man
Nuk kishte ndodhur kurrë: Shikoni pritjen spektakolare të penalltisë së Kane nga Muric Harry Kane nuk ka mundur të shënojë ndaj Kosovës golin e gjashtë të anglezëve për shkak se Arianet Muric ia priti gjuatj
Shoku i skuadrësi del në krah Aro Muricit pas gabimeve në debutim te Nottingham Forest Futbollisti i Nottingham Forestit, Matty Cash, thotë se bashkëlojtari i tij Aro Muriç është ‘portier fantastik’ pavarësi
Aro Muric i jashtëzakonshëm në stërvitjen e parë me skuadrën e re (VIDEO) Arijanet Muric ka kompletuar transferimin e tij në formë huazimi te skuadra e Championship, Nottingham Fores. Portier
ZYRTARE/ Portieri i Kosovës firmos me klubin që ka fituar 2 Champions-in Portier i Kosovës, Arijanet Muric është huazuar te klubi i Nottingham Forestit në Championship. Lajmi është konfirmuar n
Guardiola vendos për të ardhmen e portierit të Kosovës Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, do të lejojë Arijanet Muriç të largohet nga klubi këtë verë, sipas "The Sun".
Barazohet ndeshja mes Bullgarisë dhe Kosovës (VIDEO) Bullgaria ka arritur të barazojë ndeshjen përballë Kosovës në fundin e pjesës së parë saktësisht në minutët e 43'. A
Muric në ekipin e vitit U-21 në Premier League (FOTO LAJM) Portieri i Kosovës, Arijanet Muric, është përzgjedhur në ekipin më të mirë U21 në Premier Ligë, nga "Goal". Talenti k
Babai i portierit të Kosovës flet mbi të ardhmen e djalit Portieri i Kosovës Aro Muric sipas të gjitha gjasave do të largohet nga Manchester City. Megjithatë ende nuk dihet se
Arijanet Muric shkëlqen sërish, Guardiola blidon portën Portieri i Kosovës, Aro Muric, ka luajtur ndeshjen më të rëndësishme deri tani në karrierë për klube me Manchester Cityn
De Bruyne: Muric na siguroi gjysmëfinalen Manchester City vetëm pas penaltive ka siguruar një vend për në fazën e ardhshme të Carabao Cup. Citizens triumfuan 4