999 rezultate për

murgeshat

Njihuni me murgeshat që fitojnë 1 milion dollarë në vit nga shitja e kanabisit (FOTO LAJM) Një manastir në Kaliforni fiton rreth 1 milionë dollarë në vit nga shitja e kanabisit. Motrat e nisën biznesin në vitin
Papa pranon se murgeshat janë mbajtur si skllave seksi nga priftërinjtë Papa Francesku ka pranuar se priftërinjtë dhe klerikët kanë abuzuar me murgeshat, madje në një rast i kanë mbajtur edhe
Sekretet e errëta, si abuzohet seksualisht me murgeshat nga priftërinjtë Kisha konsiderohet si vendi i Zotit, por shumë priftërinj e kanë përdhosur atë me abuzime të ndryshme, më të rëndat prej
U abuzua për 16 vite nga babai, çfarë e bindi vajzën të rrëfehej Është lënë në burg babai që akuzohet se për shumë vite ka abuzuar seksualisht vajzën e tij. 61-vjeçari Qirjako Nakuçi
Tërmeti shkatërron katedralen e San Benedettos, shpëtohen murgeshat (VIDEO) Italia qendrore është goditur nga një tërmet i fuqishëm që ka shembur edhe katedralen e San Benedettos. Mediat itali
Këto janë murgeshat që kultivojnë marihuanë Është e padëgjuar, por motra Kate dhe motra Darcy janë dy murgesha që jetojnë në Kaliforni dhe rrisin marihuanën shtëpin
Një shqetësim ortodoks për "DITA-n", ezanin në arabisht dhe murgeshat italiane Gazetës "Dita" i ka shkuar sërish një letër nga një grup intelektualësh ortodoksë si reagim nga disa shkrime të botuara
Rebelët sirianë lirojnë murgeshat e rrëmbyera në Dhjetor Një grup murgeshash të rrëmbyera në muajn dhjetor të vitit të kaluar nga rebelët ekstremistë sirianë janë liruar nga rrë
Murgeshat arrestohen për trafik droge (VIDEO) Tre femra të veshur si murgesha janë arrestuar nga policia pasi tentuan të kalonin një sasi prej 6 kilogramësh kokaninë
"Murgeshat" vjedhin një bankë në Chicago FBI është në kërkim të dy personave, të cilët vodhën një bankë në Chicago, të veshur si murgesha. Çifti, i veshur me kos