999 rezultate për

muret

Sëmuret rëndë solisti i "Djemtë e Detit", qeveria fond për kurim Këngëtari i mirënjohur Gentian Demaliaj, që njihet ndryshe si figura kryesore e grupit "Djemtë e Detit" është i sëmurë r
Sot votojnë të burgosurit dhe të sëmurët Në mesnatë ka përfunduar fushata zgjedhore për raundin e dytë të zgjedhjeve lokale që do të mbahen ditën e nesërme, ndër
Mandela sëmuret sërish Përsëritja e infeskionit në mushkëri ka qenë përsëri shkaku që ish presidenti i Afrikës së Jugut, Nelson Mandela ka shku
“Dhuro një lule për jetën”, mblidhen fonde për të sëmurët neoplazikë Kryeministri Berisha dhe bashkëshortja zonja Liri Berisha iu bashkuan sot nismës së Bashkisë së Tiranës dhe biznesit të
Keni probleme me diabetin, ja fruti që ju vjen në ndihmë Një frut i ri i cili rritet në Amerikën e Jugut mund të ndihmojë të sëmurët me diabet. Pitayan rregullon sheqerin në gja
Kanabis testohet tek të sëmurët me kancer Dy studime, njëri në Shtetet e Bashkuara dhe një në Britani po testojnë efektet e kanabisit në pacientët me kancer të av
Nëse hiqen tabelat, emrat në muret e shkollave Kryetari i komunës së Çairit, Izet Mexhiti theksoi se heqja e tabelave të shkollave shqipe në këtë komunë me polici do t
Të sëmurët me kancer kërkojnë ndihmë Të sëmurët me kancer kërkojnë ndihmë Unë nuk jam doktor dhe nuk marr vesh nga shke
Ende pa filluar punën "sëmuret" qeveria greke Qeveria greke nuk e ka nisur mirë punën e saj. Kryemistri Samaras ka shfaqur probleme me retinën në një sy të cilin do t
Grafitet në Kumanovë, Policia: Nuk dimë gjë Gjatë së mërkurë në pjesë të ndryshme të qytetit të Kumanovës janë shkruar grafite të ndryshme antishqiptare. Grafitet j
Sëmuret 50 cent, ndodhet në spital “Unë jam në spital, por skara ime gangsta LOST TAPE është përfunduar, andaj do të dalë në kohë”, ka shkruar repisti 50 C
Sëmuret Bare, familjarët dyshime për helmim Familjarët e kreut të “Bandës së Lushnjës” Aldo Bare të frikësuar për gjendjen jo të mirë shëndetësore të tij kanë kërku
ISKSH ilaçe për të sëmurët kronikë Instituti i Sigurimeve dhe Kujdesit Shëndetësor ka ngritur grupe pune për ti ardhur në ndihmë të gjthë të sëmurëve kroni
Truri ynë ka aftësinë për të bërë “zoom” Edhe truri ynë ka funksionin e “zoom” si tek Google Map, e cila lejon për të afruar një pjesë të një vendi të caktuar në
Këpucë me GPS për të sëmurët me Alhajmer Në tregun amerikan janë prezantuar këpucët e para të pajisura me sistemin për pozicionim global, dedikuar për personat q
Të sëmurët mund të votojnë nga shtëpia Personave të sëmurë dhe të pafuqishëm të cilët nuk munden të votojnë në vendvotime të dielën në zgjedhjet e parakohshme
Borussia: Muret tunden shumë (VIDEO) Frikë për disa tifozë në sfidën e javës së 16 të Bundesligës gjermane, mes Borussia Dortmundit dhe Nurenbergut. Ultrasit
Çokollata të çlodh Nëse e keni të vështirë të ngriheni nga krevati në mëngjes dhe nëse ndiheni gjithë ditën të lodhur, mos u mërzisni. Vetë
"Vetevendosje" edhe ne muret e Tiranes Studentët e qendrës "Studim Kritikë Veprim", qendra e studentëve në Universitetet e Tiranë
Thaci si Tito, citatet e tij ne muret e Akademise Në një pllakë të artë, emri i kryeministrit Hashim Thaçi është gravuar në