999 rezultate për

muret

Këto pesë ngjyra duhet t'i "zhdukni" nga muret e dhomës së gjumit Dhoma e gjumit është vendi ku ndihemi më së miri. Çdokush dëshiron të ndihet rehat dhe komod në dhomën e vet të gjumit,
Mbollën kanabis në kopsht por pema i kaloi muret, bien në pranga burrë e grua Policia ka vënë në pranga një cift në Spanjë pasi kishin kultivuar kanabis në kopshtin e tyre. Oficerët e policisë ar
Votimi ka filluar edhe në 13 burgje, sa persona janë paraqitur sot Bordet zgjedhore kanë zhvilluar votimin që nga sot në mëngjes për të sëmurët, të pafuqishmit dhe të sëmurët kronikë që j
Votime treditëshe, si do procedohet me zgjedhjet e parakohshme Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar
90 infektime vetëm sot, Pipero: Në Shqipëri po dominojnë moshat e reja Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero, ka folur lidhur me rritjen e numrit të rasteve të reja me koronavirus në ditët e fun
Kalo: Mllefet politike mos i zbrazni në kurrizin e atyre që rrezikojnë jetën për të sëmurët Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo, teksa ka perseritur apelin per durim dhe shume kujdes ne perballimin e koronav
Nuk ka një mjekim specifik, Pipero tregon si po kurohen të sëmurët tek Infektivi Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka folur për skemat e mjekimit që aplikohen në Spitalin Infektiv teksa shprehet se ndi
Kuronte të sëmurët me "bikini", infermierja ruse lidh kontratën si modele (FOTO LAJM) Para disa kohësh, foto e një infermiereje në Rusi, e cila kuronte të sëmurët me koronavirus me një veshjet transparente,
Sëmuret Trump? Fotot që po bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) Nw SHBA janë ngritur shqetësimet se presidenti Donald Trump nuk është mirë me shëndet. Kjo pas një deklarate që bëri, ku
Zaev: Në zgjedhje do të votojnë edhe ato që do t’jenë pozitiv me Covid-19 Zaev: Në zgjedhje do të votojnë edhe ato që do t’jenë pozitiv me Covid-19 “Ne kemi biseduar për 8 korrik, kemi bisedu
Zef Deda përlotet dhe puth muret e teatrit: Qeveri mafie! Aktori i mirënjohur, Zef Deda, i është bashkuar nismës së Aleancës për mbrojtjen e Teatrit, të cilët ishin sot në Shkodë
8 pacientë në gjendje të rëndë, por të shëruarit janë më shumë se të sëmurët Sipas asaj që thuhet nga Ministria e Shëndetësisë, numri i të shëruarve është më i lartë se i atyre që janë të sëmurë ak
Momente emocionuese nga Infektivi, infemierja bën gjestin e veçantë për të sëmurët Dita e sotme për besimtarët katolikë, është ditë festë. Por pavarësisht këtij fakti, në spitalin Infektiv puna vijon
MAQEDONI/ Nga të sëmurët me koronavirus 27 pacientë në gjendje më të rëndë klinike Në Klinikën për sëmundje infektive gjatë 24 orëve të fundit janë pranuar pesë pacientë të rinj. Për momentin, numri i
Rita Ora më krenare se kurrë, çfarë po bën e ëma për të sëmurët me COVID-19 (FOTO LAJM) Padyshim heronjtë e vërtetë të këtyre ditëve janë të gjithë doktorët, infermierët dhe punonjësit e sistemit të shëndetës
Deputeti italian shpërten në lot: Nuk kemi ku t' i çojmë viktimat Italia është vendi më i prekur në botë me 8,215 viktima dhe 80,589 të infektuar si pasojë e pandemisë. Teksa deputeti
Si të kujdesen të moshuarit dhe të sëmurët, ISHP jep disa këshilla Instituti i Shëndetit Publik (ISHP) ka publikuar disa masa, se si duhet të kujdesemi për të moshuarit dhe fëmijët, në si
''Të sëmurët në reanimacion janë rëndë'', Tritan Kalo i bën thirrje ministres së Shëndetësisë Mjeku i Shërbimit Infektiv prof. Tritan Kalo ka telefonuar ministren e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manasti
Skandaloze! Spitali i Prrenjasit pa energji elektrike, të sëmurët në errësirë Spitali i Përrenjasit në errësire totale, kjo për shkak të mungesës së energjisë elektrike. Ndërkohë OSSHE nuk ka nj
Virusi kinez, ndërtohet brenda 6 ditësh spitali me 1000 shtretër për të sëmurët (VIDEO) Një spital i ri është duke u ndërtuar në Wuhan, qyteti me 11 milion banorë epiqendra e koronavirusit të ri që shpërtheu