999 rezultate për

murati

Edvin Murati: Astrit Hafizi do të ishte trajneri i duhur për Kombëtaren "Në krah të majtë nuk ka njeri, pse mos të luaj(qesh)". Kështu e nis Edvin Murati intervistën e tij nga Andorra për "Sup
Më e mirë e ëma se e bija, njihni mamin bukuroshe të Eva Muratit (FOTO LAJM) Eva Murati mbetet një nga vajzat më të pëlqyera të publikut dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, sidomo
Si dy pika uji, Eva Murati na prezanton mamanë (FOTO LAJM) Eva Murati është një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun shqiptar. Ajo numëron mijëra ndjekës në rrjette so
Si dukej Eva Murati 6 vite më parë në gjimnaz Eva Murati, prezantuesja e emisionit “UEFA - Champsions League” në Vizion Plus, është përshkruar në një artikull si “Rai
Bukuroshja shqiptare zbulon skuadrën e zemrës në Shqipëri (FOTO LAJM) Eva Murati, moderatorja e emisionit sportiv kushtuar Champions League, ka zbuluar edhe skuadrën e zemrës në Shqipëri.
Eva Murati ndryshon tërësisht pamje, s'do ta njihni me look-un e ri (FOTO LAJM) Eva Murati është një prej moderatoreve më të njohura të ekranit dhe ndër më të ndjekurat në profilin e saj në Instagram,
Djali i Jozefina Topallit shton dyshimet për ndarjen nga Eva Murati Eva Murati prej vitesh është në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit, Genar Topalli. Megjithatë prej disa muajsh
U nda nga djali i Topallit? Eva Murati flet për dasëm Eva Murati prej vitesh është në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit, Genar Topalli. Megjithatë prej disa muajsh
Iridi i kthehet ashpër Eva Muratit: Femër xheloze! Rike Roçi dhe Irid Oxas, teksa bëjnë simbolin e shqiponjës në stadium është bërë hit në të gjithë botën. Por për këtë
Krisje me Genarin? Eva Murati sqaron pse "mungoi" në ditëlindje Në muajin maj, moderatorja Eva Murati festoi 23-vjetorin e lindjes, në një festë surprizë të organizuar nga miqtë e saj.
Sherri me Rike Roçin, sqaron për herë të parë Eva murati Fotoja ku dukej Rike Roçi dhe Irid Oxas, teksa bëjnë simbolin e shqiponjës në stadium është bërë hit në të gjithë botën.
Fotoja e famshme në Botëror, plas keq mes Eva Muratit dhe Rike Roçit Rike Roçi dhe Irid Oxas, teksa bëjnë simbolin e shqiponjës në stadium është bërë hit në të gjithë botën. Pikërisht tr
A është ndarë nga djali i Jozefina Topallit? Reagon më në fund Eva Murati Prej disa javësh në median online është aluduar fort për një ndarje të mundshme mes Eva Muratit dhe djalit të Jozefina T
Murati për Vokrrin: Ishte më shumë se një lojtar Pasi i ka qëndruar afër sot në momentet e fundit të jetës se tij, kryetari i Lëvizjes për Bashkim Valon Murati pasdite k
Murati: Isha aty kur Fadil Vokrri pësoi sulm në zemër Legjenda e futbollit kosovarë, Fadil Vokrri ka vdekur sot në qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Lajmin e kanë k
Eva Murati ndyshon look dhe duket një yll i vërtetë (FOTO LAJM) Moderatorja sportive, Eva Murati, prej disa ditësh ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike në lidhje me thashethemet se
Eva Murati "shpërthen" kundrejt komentuesve Moderatorja e njohur e sportit Eva Murati feston sot 23-vjetorin e lindjes. Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë bukuros
Festoi ditëlindjen pa Gënarin, shtohen dyshimet për ndarjen e Eva Muratit Javën e kaluar lajmi se Eva Murati është ndarë nga Genari, djali i Jozefina Topallit, bëri namin në rrjete sociale dhe n
SKANDALI/ I riu burgoset për vjedhjen që nuk e bëri, autori i lirë e pranon fajin Laureta Halili, një qytetare e komunitetit egjiptian në qytetin e Vlorës, denoncoi në emisionin “Stop” arrestimin dhe mb
Eva Muratin e ngacmojnë në emision: 'Ti ke burrë tani..' Reagimi i saj i thotë të gjitha Javën e kaluar lajmi se Eva Murati është ndarë nga Genari, djali i Jozefina Topallit, bëri namin në rrjete sociale dhe n