999 rezultate për

municionesh

Bënin trafik armësh dhe municionesh nga Shqipëria në Greqi, policia shkatërron grupin Policia greke shkatërron një grup kriminal që trafikonte armë dhe mucione nga Shqipëria në ishullin e Kretës, në Greqi.
Kapet një grek i armatosur në Kakavijë Një shtetas grek është arrestuar në pikën Kufitare të Kakavijës në tentativë për të shkuar drejt Greqisë me një sasi të
Donin të çmontoni predhën por xhenierët zbulojnë arsenal municionesh Forcat xhenier të ushtrisë kanë qënë ditën e sotme në qytetin e Pukës për të çmontuar një predhë të gjetur. Por gjat
Ktheu lokalin në depo municionesh, arrestohet pogradecari (VIDEO) Policia ka vënë në pranga një shtetas pasi në lokalin që ai kishte në pronësi iu gjetën sasi tritoli, granata luftarake
Gramsh/ Pranga 30 vjeçarit, arsenal municionesh në banesë Uniformat blu kanë prangosur një 30-vjeçar, banues në fshatin Pishaj të Gramshit, pasi në banesën e tij janë gjetur mijë
Trafik municionesh nga Greqia në Shqipëri, arrestohet 43-vjeçari Specialistët e Seksionit të Hetimit të Krimit, në Drejtorinë Vendore të Kufirit dhe Migracionit Korçë arrestuan në flagr
36 vjeçari shpallet në kërkim për mbajtje municionesh Një 36 vjeçar nga Lezha është shpallur në kërkim, pasi akuzohet për mbajtje municionesh. Policia bën me dije se pas një
Trafik municionesh, 5 të arrestuar në Elbasan 5 persona kanë rënë në prangat e policisë për trafik të paligjshëm të armëve dhe municioneve. Sektori i trafiqeve të pal
10 të vdekur nga shpërthimi i një depoje municionesh në Rusi Të paktën 10 ushtarë dhe punonjës civilë kanë vdekur sot nga djegjet e marra si pasojë e një serie shpërthimesh në një d
Sekuestrohet një sasi municionesh në Devoll Policia e Korçës sekuestroi sot një sasi municionesh në një zonë kufitare mes Devollit dhe Greqisë, pranë fshatit Arrëz.
Gjirokastër, sekuestrohet arsenal armësh dhe municionesh Policia e Gjirokastrës në bashkëpunim dhe me FNSH-në ka sekuestruar një arsenal armësh dhe municionesh ndërsa ka arrestu
Shqiperia i kerkon ndihme NATO-s per demontim municionesh Shqipëria numëron të paktën 85 mijë tonë municione të skaduara, jashtë standarte