999 rezultate për

municione

Bënin trafik armësh dhe municionesh nga Shqipëria në Greqi, policia shkatërron grupin Policia greke shkatërron një grup kriminal që trafikonte armë dhe mucione nga Shqipëria në ishullin e Kretës, në Greqi.
Municionet e sekuestruara në Portin e Durrësit, zbulohen detajet për çfarë do përdorej në Bari Municioni i zbuluar dje në Portin e Durrësit do të përdorej për grabitje makinash luksoze në Bari. Kështu raporton media
Trafikonin armë dhe municione, arretohen 2 persona në Fier Policia ka vënë në pranga dy shtetas të cilët trafikonin armë dhe municione. A.F., 30 vjeç dhe R.H., 23 vjeç, banues
Policia zbardh detaje të reja nga ngjarja që tronditi mbrëmë Laçin, shpallen në kërkim autorët Mbrëmjen e djeshme u plagos me armë zjarri kushëriri i Ervis Martinaj, Edon Martinaj në lagjen numër 1 të qytetit të Laç
Iu gjetën armë dhe municione, arrestohen 2 shqiptarë në Itali Policia italiane e Castellaltos ka vënë në pranga dy shqiptarë, nën akuzën e vjedhjes së disa armëve në zonë e Giuliano
Mesazhi i fundit publik i Major Klodian Tanushit nga Letonia para se të humbiste jetën (VIDEO) Majori Klodian Tanushi nuk i mbijetoi dot plagëve të marra disa ditë më parë pas shpërthimit të një predhe gjatë misioni
Arrestohet i shumë kërkuari në Durrës Një i ri, i akuzuar për trafik armësh e municioneve dhe drogë, është arrestuar paraditen e sotme nga Policia e Durrësit
Kapet një grek i armatosur në Kakavijë Një shtetas grek është arrestuar në pikën Kufitare të Kakavijës në tentativë për të shkuar drejt Greqisë me një sasi të
Donin të çmontoni predhën por xhenierët zbulojnë arsenal municionesh Forcat xhenier të ushtrisë kanë qënë ditën e sotme në qytetin e Pukës për të çmontuar një predhë të gjetur. Por gjat
RENEA kap armë dhe municione në shtëpinë e gjyqtarit të Dritan Dajtit Forcat Speciale RENEA kanë kapur armë, municione dhe shume parash në shtëpinë e njërit prej gjyqtarëve që i hoqën dënimi
Kapet trafikanti i armëve dhe municioneve nga Shqipëria në Kosovë Në Vërmicë është arrestuar një person pasi u zu duke kontrabanduar municion nga Shqipëria për në Kosovë. Atij iu gjet
Me armë e municione drejt Bularatit, arrestohet polici grek Policia ka arrestuar në flagrancë një shtetas grek me detyrë punonjës policie. Në cilësinë e provës materiale ëhstë s
Me automatikë dhe pistoleta, kapen dy të rinj në Durrës Policia e Durrësit në bashkëpunim me Forcat Operacionale, pas një hetimi 2 mujor kanë goditur një rast trafikimi të armë
Armë, drogë dhe municione luftarake, arrestohet i forti në Patos Një i ri vetëm 24 vjec ëhstë vënë në prangat e Policisë në Patos. Alban Urlateanu u arrestua pasi u kap me armë në au
E RËNDË/ "Gërdec" në Turqi, shpërthen depoja me municione (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Turqi. Një depo me municione ka shpërthyer, duke lënë pasoja të rënda
Municione, lëndë plasëse e drogë, kush është pronari i lokalit që iu vunë prangat (VIDEO) Policia ka bërë të mundur të sekuestrojë drogë, lëndë plasëse, e municione luftarake në zonën e Kurbinit si dhe ka arres
Sekuestrohen drogë, armë e municione. Kush ishte poseduesi fierak (VIDEO) ‘Forca e Ligjit’ ka goditur sërish në Fier, që çoi në sekuestrimin e një sasie droge, armë e municione. Ndërkohë në pran
Iu gjetën municione në banesë, arrestohet vlonjati Policia ka vënë në pranga një 58-vjeçar në Vlorë. Kjo pasi gjatë një kontrolli i janë gjetur disa armë dhe municione
Drogë dhe municione në makinë, shkatërrohet grupi kriminal Katër persona janë arrestuar më Lezhë. Policia bën të ditur se në automjet u gjet 131 kg lëndë narkotike e dyshuar canna
Miliona euro fishekë dhe tritol shqiptar u shitën drejt Çekisë Presidentit çek Milosh Zeman i pëlqen të bëjë shaka rreth gjuatjes me pushkë të gazetarëve. Politikani veteran, i cil