999 rezultate për

munich

Legjenda e Bayern Munich drejt Amerikës Mesfushori Arjen Robben do të transferohet në Amerikë në fund të këtij sezoni, për të luajtur me skuadrën e Toronto FC.
Mourino i hedh benzinë zjarrit: Bayern? Pse jo? Jose Mourinho është në kërkim të rikthimit si trajner. Portugezi i cili është i papunë që prej muajit dhjetor të vit
E bujshme: Mourinho merr drejtimin e Bayern Munich? Bayern Munich po synon të bëhet e frikshme sezonin e ardhshëm. Pasi siguaruan Pavard dhe Lucas Hernandez, tashmë bavar
Dortmund në alarm, Pulisic humbet sfidën ndaj Bayern Munich Borussia Dortmund duhet të bëjë llogaritë pa Christian Pulisic në 3-4 javët e ardhshme. Lojtari u dëmtua me kombëtaren,
Zyrtare: Bayern Munich firmos me Lucas Hernandez, bëhet blerja më e shtrenjtë në Bundesligë Lucas Hernandez do të transferohet në verë nga Atletico Madrid te Bayern Munich. Këtë e ka konfirmuar klubi gjerman.
Davide Alaba kërkon largimin nga Bayern Munich Mbrojtësi i Bayern Munich Davide Alaba gjatë një interviste deklaroi se po e mendon gjithmonë e më shumë një largim nga
Reali nxjerr në shitje Rodroguez, i vendos çmimin e kripur James Rodriguez i cili është i huazur tek Bayern Munich nga Real Madrid që në vitin 2017 nuk do të rikthehet te Los Blan
Bayern Munich arrin akordin me yllin e Atleticos Mbrojtësi i Atletico Madridit, Lucas Hernandez, ka arritur marrëveshjen me Bayernin e Mynihut për një kotratë pesëvjeçar
Bayern Munich arrin akordin me bomberin e Lillë Nicolas Pepe është pranë transferimit tek Bayern Munich. Sipas kanalit "Bein Sport" Bavarezët tashmë kanë arritur akodri
Zbulohet skuadra e ardhshme e Gareth Bale Një kandidat më shumë ka dalë në skenë për të mirëpritur uellsianin Gareth Bale në merkaton e verës së ardhshme. Sipas p
Formacionet zyrtare: Bayern Munich kërkon të rimarrë kreun kundër Mainz-it Bayern Muinch do të presë në "Alianz Arena" Mainz-in. Një ndeshe e lehtë në lëtër për bavarezët ku synojnë vetëm 3 pikët
Bayern Munich barazon rezultatin përballë Liverpool (VIDEO) Bavarezët kanë arritur të gjejnë golin e barazimit vetëm 5 minuta nga mbarimi i pjesës së parë. Menjëherë pas golit t
Formacionet zyrtare, Bayern Munich – Liverpool: Garantohet spektakël Bayern Munich- Lyon ishte një ndeshja që u prit me shumë kureshtje pasi shorti vuri përballë këto dy klube gjigande.
Schweinsteiger rikthehet tek Bayern Munich? Shefi ekzekutiv i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge, kërkon të rikthejë në klub Bastian Schëeinsteiger, në një rol
Formacionet zyrtare: Bayern synon të mbajë kreun Bayern Munich në fomrë fantastike do të presë në "Alianz Arena" Wolsfburgun në javën e 25 të Bundesligës. Skuadra e
Ylli i Bayern Munich dëmtohet sërish, humbet sfidën ndaj Liverpoolit Nuk ka paqe për Arjen Robben. Anësori është dëmtuar sërish dhe do të humbasë përfundimisht sfidën me Liverpulin të mërk
Bayern Munich synon mbrojtësin e Romës Kostas Manolas me shumë mundësi do ti thotë lamtumirë Romës në fund të këtij sezonoi. Mbrojtësi grek, së fundmi e ka
Zyrtare: Bayern Munich rinovon me yllin e skuadrës Bayern Munich ka njoftuar zyrtarisht rinovimim deri më 30 qershor të vitin 2023 me futbollistin Serge Gnabry. Mesfus
Pas Robben, një tjetër yll i jep lamtumirë Bayern Munich Thiago Alcantara mund të mbyllë aventurën te Bayern Munich, verën e ardhshme. Fantazisti spanjoll pritet të bëjë të n
Monchengladbach – Bayern Munich : Formacionet zyrtare Sonte luhet java e 24 e Bundesleague ku ‘bavarezet’ I pret një trasferte e veshtire përball Monchengladbach, shkruan Alb