999 rezultate për

munich

Bayern Munich kalon pa vështirësi Salzburgun (VIDEO) Bayern Munich e ka fituar përballjen ndaj Salzburg me rezultat 3:1 të zhvilluar në ‘Allianz Arena’ të mërkurën mbrëma.
Bayern Munich zhbllokon rezultatin ndaj Salzburgut (VIDEO) Bayern Munich ka zhbllokuar rezultatin ndaj Salzburgut në fundin e pjesës së parë. Për vendasit ka shënuar Lewandowsk
ZYRTARE/ Lojtari më i mirë i vitit 2020, këta janë 8 të nominuarit Viti 2020 ka qenë një ndër vitet më interesante shkaku i pandemisë së COVID-19. COVID-19 jo vetëm që ka shkaktuar ndë
Werderi i Rashicës arrinë të marrë një pikë ndaj Bayern Munich (VIDEO) Bayern Munichu nuk ka arritur të fitojë më shumë se një pikë në shtëpi ndaj Werder Bremenit. Pavarësisht që vendasit
Bayern Munich barazon rezultatin ndaj Werder Bremen (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të miqve, Bayerni ka arritur të barazojë në të dytën. Është Coman
Fituan thellë ndaj Salzburg, Bayern Munich me një rekord të ri në Champions Kampioni aktual evropian, Bayern Munich, natën e kaluar regjistroi një fitore 6:2 kundër Salzburgut në xhiron e 3-të në
Bayerni nuk njeh limeti, "shkel" Frankfurtin (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar një tjetër fitore të thellë në Bundesliga. Kampionët e Bundesliga, Bayern Munich, kanë shënu
"Gjunjëzoi" edhe Atletico Madridin, këto janë fjalët e trajnerit të Bayern Munchen Trajneri i Bayern Munich, Hansi Flick, është deklaruar i lumtur për fitoren e skuadrës së tij. Bayern Munich e nisi s
Formacionet zyrtare, Bayern-Atl Madrid Bayern Munich pret Atletico Madrid në Ligën e Kampionëve. Formacionets zyrtare: Bayern Munich: Neuer; Pavard, Süle
Interi i ofron Bayernit një shkëmbim të pabesueshëm Inter ka kërkuar shkëmbimin e Christian Eriksen me mbrojtësin e Bayern Munich, Jerome Boateng. Bild raporton se Neroa
Arsenal nuk heq dorë, insiston për huazimin e Coutinhos Arsenal nuk e kanë ndërmend të dorëzohen në garën e tyre për Philippe Coutinho. Ylli brazilian këtë verë është rikthy
SUPERKUPA/ Bayern Munchen - Sevilla, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Bayern Munich dhe Sevilla përballen në finalen e Superkupës së Evropës. Kjo finale, zhvillohet në Budapest të Hungari
Sot finalja e Superkupës së Evropës mes Bayern Munchen dhe Sevillas Me finalen e Superkupës së Evropës, UEFA po kompleton sezonin 2019/2020. Në Hungari, kampionët e Ligës së Kampionëve,
"Dridhet" Bayerni, Lewandowski mund të mungojë në finalen e Superkupës Robert Lewandowski mund të jetë mungesa e madhe e Bayern Munich. Bayern Munich do të përballet me Sevillan në finalen
Thiago i vendosur, dëshiron vetëm këtë skuadër Thiago Alcantara dëshiron vetëm Liverpolin. Mesfushori spanjoll ka ndarë mendjen për t’u larguar nga Bayern Munich kë
Bayerni nuk shpenzoi për të, Coutinho largohet zyrtarisht Philippe Coutinho edhe zyrtarisht është rikthyer te Barcelona. Bayern Munich ka konfirmuar se nuk ka ushtruar të drej
23 lojtarët më të mirë në Champions, UEFA nuk llogarit Ronaldon (FOTO LAJM) Sezoni i Ligës së Kampionëve u mbyll disa ditë më parë me finalen e PSG-Bayern Munich e fituar nga skuadra gjermane me r
Messi në shitje, Bayern një nga skuadrat që nuk është e interesuar Lionel Messi ka alarmuar botën e futbollit pas kërkesës së tij për t’u larguar nga Barcelona. Shumë skuadra kanë fill
Mos e humbisni: Lojtarët e Bayern në festë, shikoni veprimin e befasues të Odriozolës (VIDEO) Bayern Munich arriti të dielën që të fitonte trofeun e gjashtë të Ligës së Kampionëve. Bavarezët mposhtën në finale P
Coutinho mund të rikthehet në "Camp Nou", Koeman ka besim te braziliani Philippe Coutinho mund të qëndrojë te Barcelona në sezonin e ri. Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Koeman beson se e