999 rezultate për

munguar

Ju kanë munguar? Publikohet trailer i "Tom And Jerry" më real se asnjëherë (VIDEO) Traileri zyrtar i filmit të ardhshëm të animuar “Tom And Jerry” u publikua, ndërsa do të vijë këtë herë ndryshe për fans
Ju ka munguar? Aida Shtino rikthehet në ekran me një emision të ri (FOTO LAJM) Aida Shtino mbetet një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun, që nga periudha kur prezantonte emisionin “Njerëz të
Ju ka munguar në muzikë? Beatrix Ramosaj paralajmëron një surprizë (FOTO LAJM) Beatrix ka paralajmëruar publikimin e një kënge të re, pas kaq shumë kohe që i ka munguar tregut shqiptar. Me anë të
Legjenda e muzikës shqipe, sa vjeç mbush sot Sabri Fejzullahu (FOTO LAJM) Plot 40 vite karrierë muzikore, Sabri Fejzullahu është kthyer në lëgjendën e muzikës shqipe dhe sot feston 73 vjetorin.
"Ka munguar gjithë këto vite", Rama: Duhet një ligj vetëm për Presidentin Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij tha se në këtë sesion të ri parlamentar do të punohet për të hartuar një ligj
Ju ka munguar? Albëria zbulon kështu rikthimin e të bijës në muzikë (FOTO LAJM) Është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar. Anxhelina Hadërgjonaj merr gjithmonë vëmendjen e të gjithëve
Për tu freskuar këtë verë duhet të provoni patjetër një nga këto shije akulloresh (FOTO LAJM) Ngushëllimin e temperaturave të larta në muajt e verës e gjejmë padyshim te akulloret e shijshme që të falin për disa mi
Neymar tallet keq me Leipzig, shpërthen festa në dhomat e zhveshjes (VIDEO) PSG mposhti gjermanët e Lajpcig me rezultatin 0-3, duke i eliminuar në gjysmëfinalen e Ligës së Kampioneve. Një suks
Ju ka munguar? Adelina Ismajli tërheq vëmëndjen e të gjithëve me daljen e fundit (FOTO LAJM) Adelina është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ndërsa ka rrëmbyer vëmendje të madhe me imazhet e fundit. Krijue
Ju ka munguar? Krusita rikthehet me një tjetër projekt pas "Akull" (FOTO LAJM) ‘Akull’ numëron tashmë 10 milionë klikime në kanalin e ‘Youtube’ dhe ishte kënga me të cilën u identifikua këngëtarja e
Për tu freskuar këtë verë duhet të provoni patjetër një nga këto shije akulloresh (FOTO LAJM) Ngushëllimin e temperaturave të larta në muajt e verës e gjejmë padyshim te akulloret e shijshme që të falin për disa mi
Ju ka munguar? Ledina Çelo ka një surprizë për të gjithë ju (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, e cila prej vitesh jeton në Gjermani duket se ka vendosur të rikthehet sëris
Ju kanë munguar? Më në fund Sara dhe Ledion Liço shfaqen bashkë dhe më bukur se kurrë (FOTO LAJM) Pas kaq shumë kohësh që publikut i mungonin Sara Hoxha dhe Ledion Liço në praninë e njëri-tjetrit, trashgimtarja e TOP C
Një mami si Arjola, aktorja i organizon të bijës super festën e ditëlindjes (FOTO LAJM) Helga, e bija e aktores së njohur, Arjola Demirit ka festuar së fundmi ditëlindjen. Ajo ka mbushur 13-vjeç dhe në di
Ju ka munguar? Kështu lajmëron projektin e radhës Xhensila Myrtezaj (FOTO LAJM) 7 muaj më parë, Xhensila Myrtezaj solli projektin muzikor të titulluar ‘Paris’, i cili u prit mjaft mirë nga publiku dhe
Princeshë Elia Zaharia si rrallëherë në Instagram: Pranverë e munguar (FOTO LAJM) Princeshë Elia Zaharia Zogu është padyshim një nga femrat më elegante dhe sharmante shqiptare. Elia gjithmonë ka rënë
Zaimina publikon videon kur ishte shtatzënë, e motra i lë komentin epik (FOTO LAJM) Zaimin Vasjari ka publikuar një video nga viti 2017 kur bukuroshja ishte në pritje të vajzës së saj Khloe. "Pas në ko
Ju ka munguar? Adi Krasta rikthehet së shpejti në ekranin shqiptar Një nga gazetarët dhe moderatorët më të kuotuar në Shqipëri, Adi Krasta që pas dekadash si drejtues i spektakleve, vitet
Shpërthen stadiumi, "Rama ik" edhe në humbjen e Partizanit (VIDEO) Nuk ka mjaftuar vetëm humbja e thellë 5-1 ndaj ekipit të vëllait. Kryeministrit Edi Rama i është dashur të përballet sër
Ju kanë munguar Babastars-at, djemt kanë rezervuar surpriza për fansat (FOTO LAJM) Viti 2020 ka ardhur mjaft produktiv mes këngëtarëve shqiptarë. Këtë herë janë “Babastars” ata të cilët kanë një surprizë