999 rezultate për

munguan

Spektakël në stërvitjen e Brazilit, festohet ditëlindja e Coutinhos (VIDEO) “Birthday Boy”! Kjo ka qenë dita e Philipe Coutinhos, i cili ka festuar sot ditëlindjen e tij të 26-të, dhe kjo ditëlind
Sindrit Guri ndahet me cermoni nga Kukësi (FOTO LAJM) Sulmuesi i Kukësit, Sindrit Guri luajti ndeshjen e tij të fundit me veri-lindorët, pasi sezonin e ardhshëm do të jetë pj
Lushtakët dalin sot para gjykatës Sami Lushtaku dhe 23 të akuzuar tjerë pritet që të dalin sot para gjykatës në lidhje me arratisjen nga QKUK-ja. Sami
Sërish nuk munguan thirrjet raciste mbrëmë në stadium Tifozët e Prilepit, të njohur me emrin “Majmunët”, kanë filluar sot përsëri thirrjet anti-shqiptare në stadium. Gjatë
Zbulohet arsyeja pse munguan ultrasit e Dortmundit dje në stadium Borussia Dortmund arriti një fitore 3-0 ndaj Wolfsburg në stadiumin e saj “Siganl Iduna Park”. Por skuadra e trajnerit T
Zaevi dhe opozita maqedonase munguan dje në protestat e shqiptarëve! Protestat e djeshme që u organizuan nga shqiptarët në Shkup ku u kërkua barazi dhe drejtësi si dhe ridefinim të Kushtetu
Turpërohet Inter, Carpi e barazon me 10 lojtarë (VIDEO) Interi i Roberto Mancinit është zyrtarisht në krizë. Zikaltrit nuk kanë mundur që të shkojnë më shumë se një barazim 1-1
Dasma luksoze e djemve të Thaçit, nuk munguan VIP-at (FOTO LAJM) Fundjavën e kaluar u mbyll dasma familjare e dy djemve të kryetarit të PDSH-së, Menduh Thaçi në një nga restorantet luks
Paqe në derbin e Milanos Derbi i Milanos mes Interit dhe Milanit ka përfunduar në barazim pa gola. Të dyja ekipet kanë ndarë nga një pikë me n
Ja 9 futbollistët e Realit që munguan në ditëlindjen e Ronaldos (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është përballur me kritika të ashpra gjatë kësaj jave pasi festoi ditëlindjen e tij, pavarësisht humbj
Spektakël më vete, ja si e festoi 56 vjetorin Madonna (FOTO LAJM) Në një festë të veçantë të organizuar mes miqsh në vilën e saj në Kanes, Madonna festoi ditëlindjen e 56. Në njërën prej
Arratiset Reali (VIDEO) Real Madrid ka regjistruar fitore 1-0 kundër Malagas në udhëtim në Estadio La Rosaleda. Mysafirët ishin skuadra më e
Washington, David Luiz takon David Luiz (FOTO LAJM) Chelsea ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku do të marrë pjesë në turneun amerikan Guinness International Champ
Krasniqi, Hyseni e Hamiti “munguan” në procesin e votimit për Amnistinë Kryetari i Kuvendit të Kosovës Jakup Krasniqi, deputeti Hydajet Hyseni dhe deputeti i LDK-së e nënkryetari i Kuvendit të
Pse munguan disa miq në promovimin e këngës së Big Mamas? (VIDEO) Këngëtarja Big Mama ditë më parë ka sjellë projektin e saj muzikor më të ri, duke u rikthyer bukur sërish në tregun muzi
Elhaida Dani triumfon sërish (FOTO LAJM) Elhaida Dani triumfon përsëri në garën e ashpër të "The Voice of Italy". Këngëtarja jonë konkurroi mbrëmjen e kaluar me
Sherr masiv në fushë, 36 kartona të kuq (VIDEO) Dy skuadra të ligës të të rinjve në Paraguaj kanë qënë protagoniste të një sherri masiv të ndodhur në fushën e lojës. Gj
A e keni parë Vali Corleonen shqiptar?! (VIDEO) Valentino Corleone superylli nga Gjilani, i cili është bërë i famshëm për mënyrën e jetës dhe lidhjet e shumta, ka godit
Osvaldo, goli më i bukur i javës (VIDEO) Serie A hapi këtë fundjavë siparin e saj për sezonin 2012-2013. Ashtu siç pritej nuk munguan suprizat as në javën e parë
Albeu: Golat më të bukur të javës (VIDEO) Nuk munguan as këtë javë gola e bukur dhe spektakolarë në kampionatet elitare të futbollit europian. Gjithashtu nuk mung