999 rezultate për

mungosh

Skerdit i ndërron jetë personi i dashur (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar, Skerdi ka marrë një lajm të zi që e ka mërzitur shumë, shkruan Albeu.com Përmes një post
Franck Ribery i jep lamtumirën Vidalit Arturo Vidal u largua zyrtarisht nga Bayern Munich për t'u transferuar tek Barcelona, ku pritet të firmosë edhe një kont
Modelja e njohur shqiptare në zi, humb njeriun e shtrenjtë Ajo ishte një nga banoret më të koemntuara në këtë edicion të BB, për shkak të formave dhe pamjes tërheqëse. ​A
Leo Messi me mesazh falenderues për bashkëlojtarët e tij: Mascherano do më mungosh shumë Lionel Messi i ka uruar bashkëlojtarëve të tij, Arda Turan, Rafinha Alcantara e Mascherano për aventurat e tyre. Fut
“Do më mungosh”, Rama fjalë prekëse për Topallin Vetëm pak minuta më parë ka nisur seanca e fundit parlamentare për këtë legjislaturë. Me të nisur proçesi fjalën e k
"Do na mungosh shumë", ja mesazhi i Eranda Libohovës për kunatin e saj (FOTO LAJM) Dy ditë më parë këngëtarja e shquar Irma Libohova ka humbur bashkëshortin e saj pas një sëmundje të rëndë. Aktori i
Ndërron jetë studiuesi Gilman Bakalli. Homazhet në Shkodër Studiuesi dhe ish-deputeti, Gilman Bakalli ndëërroi jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë. Bakalli mësohet se kohët
Julian Deda: Respekt për ty Flori, do i mungosh Shqipërisë Aktori Julian Deda, me anë të një postimi ka rikujtuar batutën, energjinë dhe shpërthimet artistike të Doktor Florit.