999 rezultate për

mungon

Formacionet zyrtare Guingamp-PSG, mungon Mbappe dhe Cavani (FOTO LAJM) Pas pak minutash do të zbresë në fushë PSG për të nisur kështu Liga 1 e Francës. Përballë PSG do të jetë klubi i Gui
Na mungon shumë ba! Përlot vajza e Dritan Priftit (VIDEO) Ish Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti u nda ngajeta në moshën 49 vjeçare duke lënë pas 4 fëmijë të vegjël. Vajza
Thibaut Courtois mungon përsëri në stërvitjen e Chelseat Portieri i Chelseat, Thibaut Courtois, nuk është paraqitur në stërvitje për herë të dytë radhazi. Ai po e bën këtë gjë p
Chelsea i plotësuar por i mungon vetëm një lojtar Skuadra e Chelsea që prej ardhjes së trajnerit italian, Maurizio Sarri, i ka shtuar shumë prtishmëritë dhe objetkivat e
Artistët kërkojnë ndihmë nga Ilir Meta, zbardhet letra Paraditen e kësaj të hëne, artistët i kanë dërguar një letër Presidentit Ilir Meta duke i kërkuar rishikimin e projektli
I mungon një bomber, Real Madridi hidhet në sulm për Mauro Icardin Klubi i Realit të Madridit, siç shprehet vetë presidenti Florentino Perez, kërkon të forcojë grupin e Lopeteguit dhe dës
Policia ndalon makinën rrangallë, shoferi përdorte legenin në vend të ndenjëses (FOTO LAJM) Policët në Norfolk të Anglisë, mbetën të habitur kur ndaluan një makinë dhe gjetën shoferin që po e drejtonte atë pa tim
Mungon në Botëror, Koscielny: Pres medalje nga Franca Laurent Koscielny ishte një nga mungesat e Francës për Botërorin rus. Mbrojtësi i Arsenalit humbi shanset për të luajtur
Kroacia me dhimbje koke, ylli i skuadrës mungon në finale Ylli i Kroacisë, Ivan Perisiç, mund të mungojë në finalen e madhe të Moskës përballë Francës. Lojtari i Interit, që ka q
Sot duhej të përballeshin në gjykatë, Basha mungon në gjyqin ndaj Ballës Sot ishte përcaktuar të mbahej seanca e parë gjyqsore në Gjykatën e Krimeve të Rënda mes Kryedemokratit Lulzim Basha dhe
Nuk mund të mungonte! Si e uroi Taulanti-Granitin për ndeshjen ndaj Suedisë Shqiptarët sot do të bëjnë tifo për Zvicrën në sfidën me Suedinë. Edhe te Kombëtarja kuqezi ka lojtarë që mbështesin hap
Mungon Marcelo, Brazilit i rikthehet një tjetër mbrojtës Një lajm shumë i mirë vjen nga infermieria për skuadrën e Brazilit. Trajneri Tite do të ketë të gatshëm për ndeshjen kun
Mungon Lichtsteiner, kapiten i Zvicrës do jetë lojtari shqiptar Kapiteni i Kombëtares së Zvicrës, Stephan Lichtsteiner, nuk do të jetë në fushë në ndeshjen e 1/8-ës së Kupës së Botës q
Mungon në Kuvend, Balla zbulon ku gjendet në këto momente Rama Kryetari i PD Lulzim Basha ka kërkuar me ngulm prezencën e kryeministrit Edi Rama në Kuvend. Ka qënë deputeti dhe kr
Konfirmohet, Romelu Lukaku mungon ndaj Anglisë Belgjika do të përballet nesër ndaj Anglisë pa bomberin Romelu Lukaku, i cili do të mungojë në këtë sfidë për shkak të n
Nuk kishte si të mungonte Cana, ja postimi madhështorë për ndeshjen e mbrëmshme (FOTO LAJM) Zvicra ka mposhtur me përmbysje Serbinë në ndeshjen e dytë të Grupit E, duke hedhur një hap mjaft të rëndësishëm për kua
Nigeria në "gjumë" për 45' minuta, "vikingëve" ju mungon vetëm goli Pjesa e parë e takimit mes Nigerisë dhe Islandës është mbyllur me rrjeta të paprekura. Interesant është fakti se Nig
6 fëmijët e gruas së vrarë nga bashkëshorti rrëqethin: As bukë nuk hante pa ne 6 fëmijët e Adriana Shahollit, e cla u vra gjatë një koflikti nga bashkëshorti kanë prekur mijëra zemra me rrëfimi e tyr
I zhgënjyer? Saimir Tahiri mungon në festën më të rëndësishme të PS-së Ditën e djeshme socialistët festuan 27-vjetorin e themelimit të partisë së tyre. Cermonia festive u mbajt në oborrin e M
Rivaldo: Messi nuk është si Maradona, i mungon diçka Rivaldo edhe pse një fans i Messit ka deklaruar se "pleshti" nuk mund të jetë legjendë si Maradona dhe do t'i mungojë di