999 rezultate për

mungojne

Temperaturat mbeten të larta, por surprizat e motit nuk do të mungojnë as sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
Rama vendoset në qendër të tavolinës të Këshillit Politik, Basha dhe Meta mungojnë Ka nisur mbledhja e Këshillit Politik në Pallatin e Kongreseve, për herë të parë do të jetë i pranishëm edhe kryeministr
Po shpërndajnë virusin? Reagojnë infermierët: Nuk është faji ynë, në spitale mungojnë materialet Javët e fundit bluzat e bardha janë bërë targetgrupi më i prekur nga Covid-19 dhe ndaj tyre ka vërshuar një lumë kritika
Dëmtohen dy yjet e Juves, mungojnë ndaj Milanit Juventusi mori fitoren e radhës në kampionat teksa mposhti në shtëpi Torinon me rezultatin 4-1. Bardhezinjtë marshoj
PD sulmon qeverinë: Mungojnë tamponët, nuk janë kryer testimet për pacientët me simptoma Partia Demokratike ka ngritur akuza ndaj ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Nëpërmjet ish deputetit Bardh
Rriten temperaturat, por as sot nuk do të mungojnë surprizat e motit Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por her
Gabimet që bëni më shpesh kur lani dhëmbët me furçë (FOTO LAJM) Shëndeti i tyre është gjithashtu një tregues i shëndetit tuaj fizik, duke qenë po aq delikate sa organet e tjera jetësor
Callejon lë mustaqe, plasin memet dhe e krahasojnë me Escobarin (FOTO LAJM) Jose Callejon ka befasuar me paraqitjen e tij. Spanjolli në ndeshjen ndaj Interit në gjysmëfinalen e tij u pa teksa kish
3 gjëra që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj këtë verë Dëshira për t'u ndjerë të çliruar në verë, në kuptimin e plotë të fjalës, është më e fortë se çdo vit tjetër. Me shpresë
Nuk mungojnë në asnjë festë të Neymar, kush janë binjaket super joshëse (FOTO LAJM) Quhen Matild dhe Paulin Tanto. Këto janë dy binjaket seksi që kanë përfunduar në qendër të vëmendjes së mediave kohët e
Pamje të papublikuara: Kur parakalonin 15 mijë ushtarë me teknologjinë e fundit kineze (VIDEO) Ditën e sotme, janë publikuar pamje të viteve më parë, ku shihet se si mbahej parada teksa 15 000 ushtarë shqiptarë par
Koronavirusi shkatërron buxhetin e Barcelonës, i mungojnë 220 milionë euro Barcelona përballet me probleme pasi duhet të balancojë librat deri në fund të qershorit, ndërsa ndikimi i pandemisë COV
Veshjet që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Secili prej nesh, ka stilin dhe mënyrën e tij të të veshurit. Por megjithatë, në disa rraste duhet të vishemi në mënyrë
"AS" publikon formacionin më të mirë të historisë së Realit, mungojnë shumë yje (FOTO LAJM) Prestigjozia "AS" ka publikuar formacionin më të mirë të historisë së Realit, shkruan Albeu.com. Në listë nuk bëjnë p
25 talentët më të mëdha që i ka prodhuar La Masia, nuk mungojnë befasitë Në vitin 1979 Barcelona mori vendim që të fillojë vetë prodhim e talenteve që një ditë do të duheshin për ekipin e tyre
I mungojnë ditët me kapitenin e Kombëtares së Kosovës, Anna Lika: Qaj kur i kujtoj (FOTO&VIDEO) Pak kohë më parë u fol në media për një lidhje romantike të aktores Anna Lika. Burimet thanë se partneri i saj është
3 gjëra që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj këtë verë Dëshira për t'u ndjerë të çliruar në verë, në kuptimin e plotë të fjalës, është më e fortë se çdo vit tjetër. Me shpresë
Pasojat e karantinës? Genta e BB: Plasa, kam 50 ditë pa kryer marrëdhënie (FOTO LAJM) Karantina duket se nuk po shkon aspak mirë për ish-banoren e Big Brother Genta Gjalpi, e cila u bë e famshme për videot
Cekja i Beratit në karantinë: U çamë me hashure, zihem me gruan se në shtëpi s’ke ç’bën tjetër Sejfulla Myftari ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Vizioni i Pasdites”, për të treguar më tepër mbi ditët e tij
Reali "sakrifikon" 12 lojtar për t’i shpëtuar krizës së koronavirusit, në listë nuk mungojnë Marcelo dhe Bale Real Madrid, për shkak të krizës, do të duhet të bëjë llogaritë me lojtarët e tepërt që ka në skuadër. Pasiguria mbre