999 rezultate për

mungojne

Sorollaten qytetarët, mungojnë kuponat për pasaporta dhe kartë ID Janë 1.4 milion karta identiteti dhe pasaporta qytetarësh, të cilët mbarojnë afatin e vlefshmërisë këtë vit. Qytetarët j
Ndërpritet votimi në një shkollë në Prishtinë, mungojnë zarfe Në shkollën "Faik Konica" në Prishtinë, është ndërprerë votimi me kusht për shkak të mungesës së zarfeve. Këtë e ka b
Formacionet e mundshme: Barcelona-Inter, mungojnë Lukaku dhe Messi Sot në mbrëmje do të luhet supersfida Barcelona-Inter në Camp Nou. Të dyja skuadrat vijnë në këtë përballje me dy munges
Përveç James dhe Bale, për Realin do mungojnë dhe 5 lojtarë Real Madrid do t’i duhet të harrojë humbjen ndaj PSG-së në ndeshjen e parë teksa sot në Santiago Bernabeu do të presë b
Real Madrid-Osasuna, formacionet zyrtare: Reali kërkon të mbajë kreun (FOTO LAJM) Real Madridi e pret sonte Osasunan në Santiago Bernabeu, me qëllim që ta ruajë hapin në krye të renditjes tabelore në La
Këmishat që nuk duhet të mungojnë këtë vjeshtë në garderopën tuaj (FOTO LAJM) Këmisha, një veshje bazike, sinonim i thjeshtësisë, është transformuar në një element protagonist për gardërobën femëror
Mbappe dhe Cavani nuk do të luajnë kundër Realit Tashmë është zyrtare, Mbappe dhe Cavani do të mungojnë kundër Real Madridit. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se
Surprizat nuk mungojnë, çfarë do të ndodhë me motin të shtunën Pas ditëve të freskëta dhe me reshje shiu në zona të ndryshme, duket se temperaturat e larta rikthehen në vend. Shërb
As Arbana dhe as Luana! Dy moderatoret mungojnë në spotin e sezonit të ri të Top Channel (VIDEO) Televizioni Top Channel ka përgatitur spotin e sezonit të ri televiziv që nisi këtë shtator. Vetë TCH njofton se ky s
Champions, Juventusi publikon listën e lojtarëve, mungojne dy yje (FOTO LAJM) Skuadra e Juventusit nëpërmjet faqes së saj zyrtare ka bërë publike emrat e lojtarëve të grumbulluar për fazën e grupev
Po afron vjeshta, këto xhaketa nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Vjeshta është shumë pranë dhe të gjithë kanë nisur të mendojnë se cilat janë rrobat që nuk duhet të mungojnë në garderob
Surprizat nuk mungojnë, si do të jetë moti sot në Shqipëri Pas ditëve më vapë të madhe, moti duket se do të bëjë një kthesë. Temperaturat do të ulen dhe reshjet e rrebeshet e s
I mungojnë pjesët e trupit, fansat akuzojnë Xhensila Myrtezajin për photoshop (FOTO LAJM) Pak minuta më parë këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj ka publikuar në profilin e saj zyrtar në Instagram një foto k
Plazhi i Shëngjinit, mungojnë hapësirat publike për pushuesit Në plazhin e Shëngjinit mungojnë hapësirat publike për pushuesit. Shqetësimi është ngritur gjatë takimit të organizuar n
Këto ushqime nuk duhet të mungojnë në shportën tuaj të plazhit! Kur nisemi për palzh ose harrojmë shumë gjëra pa marrë me vete, ose bëjmë zgjedhjet e gabuara në ushqimet që marrim. Ekz
10 gjëra esenciale që s' duhet të mungojnë në çantën e plazhit 1.Çanta Ajo e cila duhet të mbajë pak a shumë çdo gjë që na duhet për plazh, duke filluar nga peshqirët, kremrat, syz
Stuhitë e forta nuk mungojnë edhe në qytetin e Bilishtit (VIDEO) Përveç qyteteve në Shqipërinë qëndrore ku stuhitë dhe shiu i dendur ka shkaktuar dëme materiele ku Albeu.com mëson se në
Pushuesit në Vlorë nuk ndihen të sigurt, mungojnë kullat e vrojtimit Në Vlorë kullat e vrojtimit janë të pranishme pothuajse në të gjithë vijën bregdetare, por në to mungojnë vrojtuesit.
Çifti nga Kosova rrezikon jetën në Velipojë, mungojnë rojet e plazhit Burrë dhe grua nga Kosova kanë hyrë për tu larë në plazhin e Velipojës, por kanë rrezikuar jetën. Kanë qenë pushuesit
Ekspertja gjermane: "Në Shqipëri mungojnë tekstet e komunizmit, të rinjtë duhet të dinë ç'ndodhi" DW: Znj.Kaminsky, cili është qëllimi vizitës tuaj në Shqipëri bashkë me një delegacion nga Gjermania? Dr. Anna Kamins