999 rezultate për

mungeses

Shtyhet gjyqi për padinë e Ramës ndaj Ristanit Sa i takon padisë së Ramës ndaj Ristanit për shpifje, gjyqi ndaj paleve është shtyrë për në datën 18 maj, si pasojë e mu
"Shqipja", BDI bojkoton Komisionin e Jashtëm Asnjë nga deputetët e BDI-së nuk ishin të pranishëm në vazhdimin e sotëm të seancës së komisionit për politikë të jashtm
Ja si kuptohet mungesa e vitaminave Vitaminat kanë një rëndësi të veçantë në organizin tonë. Herë pas herë mungesa e tyre shfaq probleme nga më të ndryshmet
Treguesit kryesorë të mungesës së vitaminave Vitaminat kanë një rëndësi të veçantë për mbarëvajtjen e organizmi tonë. Nëse ne kemi mungesë të tyre atëherë do të vëm
Ronaldo-Irina, merr fund dashuria? (FOTO LAJM) Lidhjes që vazhdon që prej vitit 2010 duket se i ka ardhur fundi. Historia e dashurisë mes Cristiano Ronaldos dhe Irina
Ja si e festoi Vitin e Ri Ronaldinho (FOTO) Ishte zhdukur për 15 ditë. Më pas u rikthye. Po flasim për Ronaldinhon, ish yllin brazilian të Milan dhe Barcelonës, i c
Tetë protestues përballen me gjykatat Tetë protestuesit shqiptarë janë përballur edhe sot me trupën gjyësore në Gjykatën e Shkupit. Në seancën që u mbajt s
Problemi i mungesës së deputetëve, Xhafaj: Mos u bëni deputet part-time Edhe pse kryetari i PS-së Edi Rama u ka tërhequr disa herë vëmendjen deputetëve të opozitës për të qenë në orare fikse n
Luan Evertoni, fiton Tottenhami (VIDEO) Java e 25 e Premier League-s vijoi këtë të dielë me ndeshjen Tottenham-Everton. Përballje direkte në luftën për zonën Ch
Bojkoti anuloi Samitin Update- Presidenti i shtetit ka konfirmuar edhe zyrtarisht vendimin për anulimin e Samitit të Ohrit. Në daljen e tij për
Përfundon takimi i parlamentarëve Në takimin e sotëm të krerëve të Parlamenteve të Procesit të Bashkëpunimit të Evropës Juglindore të Ohrit janë miratuar
Aleanca me PAAK, Rama: Asnjë vendim s’do merret pa u konsultuar me ju Partia për Personat me Aftesi te Kufizuara çeli sot fushatën. Në këtë ceremoni mori pjesë edhe kreu i PS-së Edi Rama i c
Ushtrimet nuk ndalin pleqërinë Edhe pse thuhet se paletra apo aktiviteti fizik ndikon në jetën e një personin ushtrimet nuk i ndalojnë muskujt që të hu
Viti 2013, vit shumë i vështirë për industritë vendore Viti 2013 pritet të jetë një vit shumë i vështirë për industritë vendore për shkak të mungesës së kredive. Sipas kreu të
Vdekja e 11-vjeçari, Tavo: Nuk vdiq nga mungesa e medikamentit Ministri i Shëndetësisë ka folur sërish mbi vdekjen gjatë ndërhyrjes kirurgjikale në sy të 11-vjeçarit Denis Alimadhi. T
Zyrtare: Dënohet Conte, lirohen Bonucci e Pepe Dënimi i Antonio Conte për përfshirjen e tij në skandalin e basteve në Itali nuk është ulur në apel. Gjykata e Drejtësis
Lezhë, PS organizon tryezën për peshkimin Në serinë e diskutimeve të fushatës për Një Rilindje Shqiptare në qytetin e Shëngjinit është prezantuar projekti i Parti
Euro forcohet kundrejtë lekut Euro është forcuar këtë fundjavë në tregun këmbimit valutor ndërkohë që dollari paraqitet më i stabilizuar. Sipas kursit
Udhëtimi në hapësirë të le të verbër Sytë dhe truri e një njeriu mund të pësojnë dëmtime të rënda nëse qëndojnë shumë kohë në hapësirë, vërtetoi një studim i
R. Madrid: Dëmtohet Alonso, rikthehet Di Maria Jose Mourinho mund të bëjë pa shërbimet e Xabi Alonsos në fundjavë për përballjen ndaj Getafes. Mesfushori që shfaqi pro