999 rezultate për

mungesen

Pirlo jep dy arsyetime të ndryshme për mungesën e Ronaldos Andrea Pirlo i dha pushim Cristiano Ronaldos për ndeshjen ndaj Beneventos, teksa dha dy arsye të ndryshme pse ai nuk udh
"Të çmendura dhe joshëse", si i hutojnë stjuardesat pilotët e avionëve (FOTO LAJM) Muajt e fundit, fluturimet janë pezulluar si pasojë e koronavirusit. Shumë prej të apasionuarve pas udhëtimeve u mungojn
Nga sulmi në mbrojtje, pikat e dobëta të Realit në "El Clasico" Real Madridi do të paraqitet në “El Clasico”, të shtunën e ardhshme, me një problem madhor: mungesën e golit. Që kur Cr
Ramos ndjen mungesën e CR7, shikoni çfarë bën kapiteni (VIDEO) Sergio Ramosit me sa duket po e ndjen mungesën e CR7 te Reali. Kapiteni i Real Madrid pasi shënoi një gol të bukur n
Rezultatet e testeve radiologjike të Dybala, rrezikon mungesën kundër Lyon Paulo Dybala mund të jetë mungesa e madhe e Juventus për ndeshjen ndaj Lyon. Juventus do të ketë punë të vështirë në
"Të çmendura dhe s*ksi", si i hutojnë stjuardesat pilotët e avionëve (FOTO LAJM) Muajt e fundit, fluturimet janë pezulluar si pasojë e koronavirusit. Shumë prej të apasionuarve pas udhëtimeve u mungojn
Tension te Napoli një ditë para finales, Gattuso përzë nga stërvitja Lozanon Hirving Lozano ishte blerja më e bujshme e Napolit verën e kaluar, por pas thuajse një sezoni në kampionatin italian, du
Dëmtohet Higuain, rrezikon mungesën kundër Milan Gonzalo Higuain ka pësuar një lëndim gjatë seancës së sotme stërvitore. Higuain rrezikon të humb gjysmëfinalen e Kupë
Formacionet zyrtare, Kukësi-Luftëtari Kukësi nis operacionin e “kapjes” së Tiranës ditën e sotme ndaj Luftëtarit. Janë publikuar edhe formacionet e kësaj ndes
Nga flokët e thatë tek buzët e çara, 6 shenjat që tregojnë se po ushqeheni keq! Kequshqyerja apo ushqyerja e pamjaftueshme mund të reflektohet edhe në shenja fizike, përveç atyre metabolike. Këto shen
6 shenja që ju tregojne se po ushqeheni keq Kequshqyerja apo ushqyerja e pamjaftueshme mund të reflektohet edhe në shenja fizike, perveç atyre metabolike. Keto shen
Nga flokët e thatë tek buzët e çara, 6 shenjat që tregojnë se po ushqeheni keq! Kequshqyerja apo ushqyerja e pamjaftueshme mund të reflektohet edhe në shenja fizike, përveç atyre metabolike. Këto shen
Vini re! 6 shenja që ju tregojne se po ushqeheni keq Kequshqyerja apo ushqyerja e pamjaftueshme mund të reflektohet edhe në shenja fizike, perveç atyre metabolike. Keto shen
Si ta përballoni mungesën e kafesë Kafeja është një burim energjie për shumë njerëz në botë. Ka njerëz që nuk e imagjinojnë ditën pa një kafe e ka të tj
Po ushqeheni keq? Këto janë 6 shenjat që ndezin alarmin Kequshqyerja apo ushqyerja e pamjaftueshme mund të reflektohet edhe në shenja fizike, perveç atyre metabolike. Keto shen
PSG nuk e ndjen mungesën e Neymar, siguron tre pikët ndaj Nantes (VIDEO) PSG ja ka dalë të marrë tre pikë në ndeshjen e mbrëmshme përballë Nantes me rezultatin e ngushtë 1-2. Duhet theksuar
Mungesën e CR7 në ceremoni e komenton edhe Messi Fituesi i Topit të Artë, Lionel Messi, beson se rivali i tij i vjetër Cristiano Ronaldo nuk mori pjesë në ceremoninë e T
Qytetari nga Vushtria dëshmon mungesën e menaxhimit të ndihmave Teksa ekipet e këkim-shpëtimi po punojnë dhe po ërkojnë nëse të tjerë trupa kanë mbeur poshtë rrënojave, problem tjetër
Pesë mënyra për ta luftuar mungesën e vitaminës D gjatë dimrit Vitamina D është vitamina, e cila ndihmon zhvillimin sa më të mirë të eshtrave, dhëmbëve dhe muskujve. Mirëpo problemi ë
Bagdadit/ Protestat dhe përplasje me policinë, 18 persona të vrarë Mijëra qytetarë protestojnë prej dy ditësh në Bagdad kundër qeverisë për mungesën e vendeve të punës, mungesën e shërbim