999 rezultate për

mungese

Viti i ri, mësuesit ankohen për mungesë të teksteve Për fillimin e vitit të ri shkollor tashmë janë bërë të gjitha përgatitjet. Drejtues të shkollave tregojnë se për dy jav
Dardania nesër përballet me mungesë të ujit Lagja “Dardania” në Prishtinë të martën do të ketë mungesë të ujit të pijshëm, për shkak të disa punimeve që do të bëhen
Të dënuarve në mungesë u rrezikohet ekstradimi jashtë Shqipërisë Në Kodin e Procedurës Penale të hyrë në fuqi prej 1 gushtit, nga një ndryshim i vogel mësohet se rrezikohet ekstradimin
Zvarritjet politike rrezikojnë pensionet e veteranëve (VIDEO) Ish-ministrja e Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë, Hikmete Bajrami, ka thënëpër arbresh.info se mosformimi i qeveris
Java e parë e La Ligas, si El Clasico në Camp Nou. Barça një mungesë, Reali tre Ka vetëm një ditë të mbetur derisa Real Madrid të fillojë mbrojtjen e titullit LaLiga. Mateo Kovaçiç është stërvitur
Kurti thotë se e di të vërtetën e mungesës së PAN në Kuvend Mungesa e PAN në seancat konstituve të Kuvendit të Kosovës ka një prapavijë nga pas sipas Albin Kurtit. Ai thotë se
AKU gjobit 7 biznese pa kushte higjeno-sanitare në Vlorë Autoriteti Kombëtar i Ushqimit, në kuadër të masave te marra për sezonin turistik veror për vitin 2017, për periudhën qe
Barça në hall: "Mirëdita jam Santos, më jep ca para nga 222 milionshi i ish lojtarit tonë" Neymar ende nuk e ka bërë debutimin e tij në Paris Saint-Germain, por tashmë transferimi i tij po shkakton drejt një tra
Struga përballet me mungesën e ujit të pijshëm (VIDEO) Për më shumë se 40% ka rënë niveli i burimeve në Belicë të Epërme dhe në fshatin Shum, prej nga qytetit i Strugës furniz
Mediat maqedonase, jehonë mungesës së Ramës me atlete në foto me Pence (FOTO LAJM) Mos prania e kryeministrit Edi Rama në foton familiare të udhëheqësve të shteteve të rajonit me Zv.Presidentin e SHBA-ve
Varrosen viktimat e aksidentit, familjarët fajësojnë mungesën e ndriçimit në rrugë Sot në varrezat e Pozheranit të Vitisë u bë varrimi i katër viktimave të aksidentit të rrethrrotullimi në Prishtinë.
Shkencëtarët e NASA-s testojnë mungesën e gjumit dhe efektet Ka përfunduar misioni 45 ditor i qendrës “Human Exploration Research Analog” (HERA) i NASA-s me një mision hapësinor pre
Berisha denoncon mungesën e ujit të pijshëm në Durrës Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka publikuar sot një denoncim nga qytetari dixhital që k
Shenjat që tregojnë se keni mungesë proteinash Proteinat i sigurojnë trupit energji dhe e ndihmojnë organizmin tonë t’i kryejë funksionet e veta, prandaj edhe konsider
Buxhetit të Kosovës i mungojnë mbi 100 milionë euro! Për shkak të mosfunksionimit të Kuvendit të Kosovës dhe pamundësisë që të bëhet rishikimi i buxhetit, përfaqësues të ins
Katër shenjat që tregojnë se keni mungesë proteinash Proteinat i sigurojnë trupit energji dhe e ndihmojnë organizmin tonë t’i kryejë funksionet e veta, prandaj edhe konsider
Shenjat që tregojnë se keni mungesë proteinash Proteinat na ndihmojnë duke i siguruar trupit tonë energji dhe e ndihmojnë organizmin t’i kryejë funksionet e veta, pr
Pas marrjes së “timonit”, Edi Rama nis punën më 3 korrik Kanë kaluar vetëm 5 ditë nga zgjedhjet e 25 qershorit dhe kryeministri Edi Rama ka nisur nga puna. Mësohet se ai ka
Ramaj: Kosova ka mungesë të shërbimeve emergjente (Video) Kosova ka mungesë të shërbimeve emergjente dhe kjo është një problem shumë i madh për shtetin e Kosovës. Kështu është
Muller tregon fajtorin për mungesën e golave me Bayernin Pas shtatë sezonesh në të cilat ka shënuar me lehtësisht dhjetë ose më shumë gola, Thomas Muller, në edicionin e fundit,