999 rezultate për

mungese

Montela mëson mungesën e madhe për super sfidën kundër Napolit Napoli para shikuesve të vetë do të mirëpres skuadrën e Milanit me fillim në ora 20:45. Por, ende pa filluar ndeshja
Maradona shpreh mërzitje për mungesën e Italisë në Botëror Armando Marona ndihet i mërzitur me mungesën e Italisë në Botërorë. Ai apti kulmin e karrierës së tij tek Napoli dhe
Nga sot duhen pajisjet dimërore, këto gjoba i merrni në mungesë të tyre (VIDEO) Nga kjo e mërkurë, polici i trafikut më nuk do të paralajmëroj vozitësit për pajisje dimërore. Kjo pasi nga sot hyn n
Cristiano i zemëruar për mungesën e golave, ja si reagoi gjatë ndeshjes me Las Palmas (VIDEO) Cristiano Ronaldos nuk i ka nisur në mënyrën më të mirë ky sezon. Portugezi ka shënuar vetëm 1 gol në 11 ndeshjet e para
Agolli flet për mungesën e tij nga kombëtaraj në këto dy miqësore Një lider bën gjithmonë maksimumin në mënyrë që grupi të jetë i unifikuar dhe të mos ketë asnjë polemikë, të paktën për
Viti 1942, si i shpëtoi Enver Hoxha dënimit me vdekje nga fashistët Edhe pse kanë kaluar më shumë se 30 vite nga vdekja e tij, Enver Hoxha vazhdon të jetë një personazh enigmatik. Jeta
Barcelona dhe me një mungesë tjetër në ndeshjen e sotme undër Bilbaos Javier Mascherano nuk ka arritur të shërohet plotësisht dhe në këtë formë nuk do të jetë i gatshëm për sfidën ndaj Ahtle
Pochettino e konfirmon mungesën e Kane ndaj Unitedit Tottenham Hotspur ka konfirmuar se sulmuesi i tyre Harry Kane do të humbasë ndeshjen derbi të javës së Ligës Premier nda
E pabesueshme, shikoni kë fajëson Bonucci për mungesën ndaj Juventusit Leonardo Bonucci është dënuar me dy ndeshje moslojë shkaku i kartonit të kuq të marr në ndeshje ndaj Genoas. Lojtari
Komisioni Shtetëror fillon ankesat për mungesë të dokumentacionit Mungesë të dokumenteve në institucione të ndryshme lidhur me demarkimin e kufirit me Malin e Zi Ndër vendimet e para të
Të burgosurit nuk kanë votuar për shkak të mungesës së dokumenteve Komisioni shtetëror zgjedhor ka njoftuar se gjysma e të burgosurve në burgun e Idrizovës sot nuk kanë arritur të realizo
Rama shpërthen ndaj PD-së: Na kthyet në çadrën e sherrit Kryeministri Edi Rama ka marrë fjalën ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë, ku ka hedhur akuza të rënda në drejtim të
Këngëtarja shqiptare rikthehet në muzikë pas 8 vitesh mungesë Këtë vit në skenën e “Kënga Magjike” do të ngjitet një emër mjaft i njohur i muzikës shqiptare, Evi Reçi, e cila prej më
Mourinho konfirmon mungesën e gjatë të Pogbas Francezi Pogba është lënduar gjatë ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Baselit, të cilën e la në gjysmë pasi nuk mundi
Guardiola konfirmon mungesën e gjatë të 57 milionshit Nuk janë të mira lajmet nga infermieria e Manchester City-t. Këtij të fundit do t’i duhet të bëjë për disa muaj pa shërb
Sot vazhdon seanca kundër Grujovskit, mund të gjykohet në mungesë Pas dy muaj e gjysmë pasi ishte shtyrë seanca e parë, sot do të vazhdojë seancë tjetër për rastin “Fortesa 2”, në të cil
Skandaloze/ MASHT nuk shpërndan për të gjithë tekstet shkollore Ministria e Arsimit nuk ka shpërndarë të gjitha tekstet për klasat e para. Edhe për klasat tjera nëpër shkolla është evi
Gjuha e lëmuar dhe e hollë, mungesë e vitaminave A dhe E Sipërfaqja e indit të gjuhës është ‘më e hollë’, dhe shumë e lëmuar, jo me vrazhdësi, siç është në kushte normale, si dh
Super Tottenham, super Kane, Dortmundi ndjen mungesën e Dembeles (VIDEO) Sfida më të fortë të grupit ku merr pjesë dhe Real Madrid me APOEl, ishte Tottenham që më në fund theu mallkimin e “Wemb
Morata "gëzon" me mungesën e Kielinit Ish-shoku i Kielinit tek Juventusi, Alvaro Morata e ka pritur me gëzim mungesën e italianit në përballjen e tyre kundër