999 rezultate për

mungese

Tre vite mungesë, Rihana jep lajmin e madh për fanasat Pas tre vitesh mungesë, Rihanna, ashtu siç ka lamëruar e dhe vetë ka vendosur që ti rikthehet botës së muzikës. Kjo
Kukësi nuk ndalet, shënon golin e dytë me Rexhinaldon (VIDEO) Kukësi ka shënuar dhe golin e dytë ndaj Kastiotit në ndeshjen që po zhvillohet në "Elbasan Arena" shkruan Albeu.com.
Bebet vdesin në maternitet për mungesë inkubatorësh Të dhënat zyrtare të siguruara nga BIRN dhe intervistat me mjekë dhe drejtues spitalesh tregojnë se maternitetet shqip
Koscielny rikthehet në fushë për Arsenalin, pas 6 muajsh mungese Fitorja e mbrëmshme e Arsenal kundër Qerabag 1-0, është shoqëruar edhe më një tjetër gëzim,ajo rikthimit të kapitenit të
Pëson dëmtim, Juventus me mungesë të madhe në Champions Juventus në ndeshjen e fundit të grupeve në UEFA Champions League do të përballet me Young Boys. ‘Zonja e Vjetër’ do
Propoganda serbe për ndarjen e Mitrovicës: Po mbaron ushqimi në Veri Kryetari i përkohshëm i Mitrovicës Veriore, Aleksandar Spiriq ka thënë sot se tani për tani ka furnizim të produkteve us
Kejsi vuan mungesën e Stresit, poston videon nga krevati ku e mbulon me puthje (VIDEO) Reperi Stresi prej më shumë se një muaj ndodhet në burg, për shkak se akuzohet për pjesmarrje në grupe kriminale që shpë
Gruevski rrezikon që e gjithë jeta t'i shkojë në burg Si pasojë e arratisjes, ish-kryeministri Nikolla Gruevski do të gjykohet në mungesë për të gjitha lëndët e PSP-së. Pë
Ja çfarë tha Sane për mungesën e Ozil Sulmuesi i skuadrës së kombëtares gjermane, Leros Sane tha se është një mëkat i madh që Ozil nuk do të luajë me të tek p
Fashistët e Agimit të Artë që morën komandën në Bularat në mungesë të shtetit shqiptar (FOTO LAJM) Ishtë një ngjarje me shije shumë të shpifur ajo që ndodhi në Bularat gjatë varrimit të terroristit grek Katsifa, i neutr
Ka luajtur vetëm 1 sezon në Superiore, rikthehet ekipi pas 22 vitesh mungesë (FOTO LAJM) Pas 22 vitesh mungesë, Selenica do të ketë një ekip futbolli. Bashkia e qytetit ka njoftuar se kanë përfunduar të gj
Puyol: Reali nuk e përballon dot mungesën e Ronaldos Ish-legjenda e skuadrës së Barcelonës, Carles Puyol ka theskuar në prag të “El Clasicos” se skuadra e Real Madrid nuk e
​Mourinho konfirmon mungesën e Sanchezit ndaj Juventusit Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka bërë të ditur në konferencën për shtyp para ndeshjes kundër Juventusit
Valverde “qan” dëmtimin e Messit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde është shumë i shqetësuar sa i përket dëmtimit të futbollistit Lionel Messi i cil
14 shenjat që ju thonë se keni mungesë hekuri në organizëm Anemia e mungesës së hekurit është gjendja ku mungesa e hekurit në trup çon në uljen e numrit të qelizave të kuqe të gja
Personat me aftësi të kufizuar vuajnë për trajtime shëndetsore Personat me aftësi të kufizuara në Kosovë nuk i marrin të gjitha shërbimet e nevojshme shëndetësore për trajtimin e tyre
Sela reagon për rastin Sopoti: Jeni fundërrina shovene Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ka reaguar për vendimin e Ministrisë së Drejtësisë, për të mos i dëmshp
Trajneri i Romës: Real Madridi nuk e ndjen mungesën e Ronaldos Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, beson se Real Madridi e ka skuadrën me kualitetin më të mirë në Evropë, edhe pas
Isco: Nuk do ta ndiejmë mungesën e Ronaldos Isco, një nga simbolet e rinj të “Los Blancos”, po vazhdon të mbajë ritmet e larta edhe ne këtë sezon të ri. Ai së f
Pas një mungese të gjatë, rikthehet në ekran Adi Krasta Prej muajsh televizionet shqiptare po preken nga ndryshime të njëpasnjëshme në staf, por jo vetëm. Së fundmi ka qarku