999 rezultate për

mungese

Zidane zbulon arsyen e mungesës së Bale ndaj Sevillas Ajo që ra në sy në këtë sfidën mes Realit dhe Sevillas ishte mungesa e Gareth Bale. Uellsiani nuk ishte në listë e trajn
Mësohet arsyeja e mungesës së Canës te miqësorja e yjeve Edhe pse ishte i ftuar, Lorik Cana nuk ishte i pranishëm ditën e djeshme në turneun e bamirësisë të organizuar nga Sindi
Shenjat se një person ka pasur mungesë të dashurisë gjatë fëmijërisë 1. Mungesa e besimit Zhvillimi i një ndjenje besimi në një nivel individual kërkon një mjedis të qëndrueshëm të jas
Këto janë simptomat e anemisë Anemia shkakton një ulje të numrit të qelizave të shëndetshme të kuqe në gjak për shkak të sasive të pamjaftueshme të fo
Mungesën e CR7 në ceremoni e komenton edhe Messi Fituesi i Topit të Artë, Lionel Messi, beson se rivali i tij i vjetër Cristiano Ronaldo nuk mori pjesë në ceremoninë e T
Van Dijk thumbon keq Ronaldon pas mungesës në Paris Futbollistët më të mirë në botë kanë filluar të vijnë në gala mbrëmjen “Ballon d’or” ku do të shpërblehet futbollisti më
Qytetari nga Vushtria dëshmon mungesën e menaxhimit të ndihmave Teksa ekipet e këkim-shpëtimi po punojnë dhe po ërkojnë nëse të tjerë trupa kanë mbeur poshtë rrënojave, problem tjetër
OBSH: Mungesë e madhe e aktivitetit fizik te fëmijët Katër në pesë fëmijë të moshës 11 deri në 17 vjeç nuk bëjnë ushtrime të mjaftueshme fizike, nxjerr në pah studimi i parë
6 vite mungesë, si e kujtojnë miqtë dhe bashkëpunëtorët Sokol Olldashin (FOTO LAJM) Ndër miqtë e parë që e kujtoi sot Olldashin ka qenë Çim Rexha, i cili ka publikuar një video të rrallë në rrjetet social
Na kishte munguar! Këngëtarja e famshme rikthehet pas 5 vitesh mungesë me një super hit (VIDEO) Me siguri të gjithë e mbani mend këngëtaren franceze Indila, e cila u bë shumë e famshme me hitin e saj “Derniere danse”
Reja:Cikalleshi, mungesë e madhe për Shqipërinë Përzgjedhësi i Kombëtarës së Shqipërisë, italiani Edi Reja, ka dalë në një konferencë shtypi para ndeshjes me Andorrën.
Pesë mënyra për ta luftuar mungesën e vitaminës D gjatë dimrit Vitamina D është vitamina, e cila ndihmon zhvillimin sa më të mirë të eshtrave, dhëmbëve dhe muskujve. Mirëpo problemi ë
Pas 9 vitesh mungesë në tregun muzikor, rikthehet këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Gerta Heta para disa vitesh ka qenë ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar. Ajo nisi të këndonte në viti
Pas një mungese të gjatë Getinjo i rikthehet muzikës, reperi risjell këngën e njohur (VIDEO) Javë më parë Getinjo na habiti të gjithëve pas një deklarate të papritur që bëri në Instagram. Reperi njoftoi se do t
Martinez: Ishte mungesë pjekurie, nuk i kemi humbur shpresat Lautaro Martinez ishte një nga lojtarët që kishte guximin të dilte përpara gazetarëve pas humbjes së Interit me Borussia
Mungesë tregu: Fermerët braktisin tokat, sytë drejt migrimit Fermerët braktisin tokën, sepse mungojnë politikat mbështetëse nga shteti. Ndërsa skemat e subvencionit janë pothuajse t
4 vite të ndarë, Rezarta Shkurta tregon vështirësitë e pritjes së Ermalit (FOTO LAJM) Ka qenë padyshim një pritje e vështirë për Rezartën e cila katër vite që Ermal Hoxha ishte në burg, i kaloi duke pritur.
Formacionet zyrtare: Lecce-Juventus, në mungesë të CR7 Sarri starton me dyshen HD Juventusi do të luajë në orën 15:00 në transfertën ndaj Lecces, ku është publikuar edhe formacioni zyrtar. Bardhezin
1 vit mungesë, Chamberlain realizon supergol (VIDEO) Alex Oxlade-Chamberlain ka shënuar një gol plot klas kundër kundër Genkut. Mesfushori britanik realizoi në ndeshjen e
Eneda Tarifa rikthehet te "Kënga Magjike" pas 11 vitesh mungesë (FOTO LAJM) Eneda Tarifa do të jetë një nga artistët big pjesëmarrës në “Këngën Magjike.” Ky është rikthimi i këngëtares pas 11 vite