999 rezultate për

mungesat

Barazimi ndaj Atalantës, Conte: Ndikuan mungesat Me fat dhe për meritë të Samir Handanovic, Inter ia doli të evitonte humbjen në shtëpi përballë Atalantës. Mungesat patë
Ujkani: Kosova i përballon mungesat, i lumtur për rikthimin në Serinë A Ditën e djeshme nënshkroi kontratën një vjeçare me Torinon, duke vulosur kështu rikthimin në Serinë A, ndërsa sot Samir
Trajneri i Kosovës: Mungesat peshojnë, por mbetem optimist Pavarsisht mungesave të shumta që do të ketë Kosova në mesfushë, trajneri i dardanëve Bernard Challandes në konferencën
Pas eleminimit në Champions, Pjaniç akuzon ashpër Miralem Pjanic në mbrojtje të Massimiliano Allegrit, trajnerit të Juventusit. Mesfushori boshnjak ka dhënë një intervist
As konkurset nuk plotësojnë mungesat për staf në QKUK Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në vazhdimësi ka pasur mungesë të stafit të mesëm, përkatësisht të infermierë
Spalletti: Nuk duhet të ankohemi për mungesat, të japim diçka më shumë Inter pret në "San Siro" Eintracht Frankfurt për ndeshjen e kthimit të Europa League, për këtë sfidë trajneri Luciano Sp
Atalanta-Juve, është sfida e golashënuesve Ronaldo-Zapata Sot në mbrëmje Juventusi do të luajnë në transfertë ndaj Atalantës së Etrit Berishës për cerekfinalen për e Kupës së Ita
Trajneri i Skocisë, Alex McLeish vuan mungesat vlerësime Grezdës. Trajneri i Skocisë, Alex McLeish doli para mediave në konferncë për shtyp në prag të përballjes ndaj Shqipërisë të shtu
Bushi me mendjen tek mungesat, tregon dhe arsyen pse e thirri Manajn Kombëtarja U-21 do të ketë dy sfida kundër Sllovakisë, por trajneri Alban Bushi nuk ka te dispnueshem 5 lojtarë për shka
Zbulohet skandali, drejtoresha e shkollës fshin mungesat për 150 mijë lekë Manushaqe Çela është nëna e dëshpëruar që ju drejtua emisionit Fiks fare pasi i përjashtuan djalin nga shkolla. Një s
Arsenali konfirmon tre mungesat e mëdha ndaj Milanit Trajneri Arsene Wenger nuk mund të llogarisë shërbimet e tre yjeve të skuadrës për ndeshjen e nesërme ndaj Milanit në Eu
Duro: Kundërshtari fitoi nga mungesat që patëm në ekip Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro u shpreh mjaft i mërzitur për humbjen e pësuar sot në shtëpi, ndaj Luftëtarit, ndër
Daja nuk do t'ia dijë për mungesat: Lojtarët që kam në dispozicion më japin 3 pikët Skënderbeu u ka dhënë dorën e fundit përgatitjeve për ndeshjen me Kukësin, shkon në “Zeqir Ymeri” me plot 14 pikë epërsi
Allegri konfirmon mungesat e shumta për ndeshjen kundër Sasuolos Në vigjilje të sfidës Juventus-Sasuolo, bardhezinjtë do të zbresin në fushë pa Douglas Costan, por edhe Cuadradon e Dyba
Antonio Conte konfirmon tre mungesat e Chelseat kundër Bournemouthit Skuadra e Chelseat do të përballet me tri mungesa kryesore kundër Bournemouthit nesër në mbrëmje në "Stamford Bridge".
Massimiliano Allegri konfirmon tre mungesat kundër Torinos Juventus do të vuajë në ndeshjen çerekfinale të kupës kundër Torinos plot 3 mungesa. Massimiliano Allegri ka qenë ai
Flamurtari paguan gjobën dhe i kthehen tifozët, por sërish vuan nga mungesat Flamurtari do të ketë përkrahjen e tifozëve në sfidën e parë të fazës së dytë ndaj Skënderbeut. Klubi vlonjat ka vendosu
Zeqiri e Shameti, mungesat afatgjate te Kukësi Sikur të mos mjaftojë humbja ndaj Skënderbeut, Kukësi përgatit sfidën ndaj Lushnjes me mungesa të mëdha. Mladen Milinkov
Tetë mungesat e detyrojnë Panuccin të mendojë rikthimin e Taulant Xhakës Shqipëria para ndeshjes me Italinë ka dhimbje të mëdha koke, pasi i mungojnë tetë futbollistë. Vetëm në këtë fundjavë
Zidane dhe Reali gabuan, pas dëmtimit të Benzemas mbretërit ndjejnë mungesat e të larguarve Real Madrid la 4 pikë në dy ndeshje radhazi dhe të dyja si pasojë e dështimeve para portës rivale. Ndërkohë që Real