999 rezultate për

mungesa

Reali publikon listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Interit, bien në sy 3 mungesa të mëdha Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e radhës ndaj Interit. “Los Blancos” do jenë me tr
Liverpol me plot mungesa shkatërron Leicester (VIDEO) Liverpool ka mundur 3-0 Leicester-in në javën e 9-të të Premier League dhe ka kapuar Tottenhamin në krye të kampionatit
Reali me 3 mungesa të mëdha përballë Villarreal Real Madridi ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen kundër Villarreal. Ekipi kampion duhet
Ndeshja me Slloveninë, Sahiti: Kemi shumë mungesa, ndeshja do të jetë e vështirë Ndihmës trajneri i Kosovës, Muharrem Sahiti iu drejtua mediave në konferencë për shtyp, një ditë para takimit ndaj Sllov
Konfirmohet mungesa e radhës për Kombëtaren, Mihaj operohet në Romë Një tjetër mungesë për Shqipërinë në ndeshjet e nëntorit, pikërisht në vëllazëroren ndaj Kosovës dhe ndeshjet e Nations
Mungesat nuk e pengojnë PSG-në të fitojë bindshëm ndaj Rennes (VIDEO) PSG ka fituar në shtëpi kundër Rennes, me rezultat 3 – 0, ndeshje e vlefshme për javëb e 10-të të Ligue 1. Pavarësish
Lukaku vijon riaftësimin, konfirmohet mungesa edhe ndaj Atalantës Interi luan mirë, por rezultatet mungojnë dhe përveç startit të dobët në kampionat, kanë komplikuar totalisht edhe kalim
CHAMPIONS/ Real Madrid - Inter, mungesat dhe formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Ndeshja kryesore e ditës së sotme në UEFA Champions League është ajo mes Real Madridit dhe Interit e cila do të luhet në
Mungesat nuk ndikojnë, PSG siguron fitoren e rradhës (VIDEO) Paris Saint Germmain arrin të fitojë thellë në fushën e Nantes pavarësisht mungesave të shumta në formacion. Kampionët n
Ndihet sërish mungesa e CR7, Barcelona mposht Juventusin (VIDEO) Barcelona ka arritur të mposhtë 0-2 Juventusin. Ishin golat e Dembele dhe Messit me 11 metërsh që i dhanë 3 pikët spa
COVID-19 sfidë e vështirë, mungesë dramatike infermierësh në Gjermani Mjekët reanimatorë paralajmërojnë për mungesën e 3500 deri në 4000 infermierëve për të përballuar pacientët me Covid-19
CHAMPIONS/ Juventus - Barcelona, formacionet e mundshme dhe mungesat (FOTO LAJM) Sonte pritet të luhet një finale e parakohshme në Champions edhe pse të dyja skuadrat nuk po gëzojnë një formë të mirë.
Super Milan, triumfon në Skoci (VIDEO) Milani mbosht Celtic 3-1 në Skoci dhe e nis Europa League me 3 pikët e para në grup. Super paraqijte nga ekipi i Pio
CHAMPIONS/ Real Madrid-Shakhtar, mungesat dhe formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Real Madridi fillon sot aventurën Evropiane përballë një kundërshtari mëse të kalushëm si Shakhtar Donetsk. Djemtë e
CHAMPIONS/ Bayern Munchen - Atletico Madrid, mungesat dhe formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Në njërën anë, kampioni, Bayern. Në tjetrin, aspiruesi i përjetshëm, Atlético. Gjashtë Kupa Evropiane kundër zero të dhi
CHAMPIONS/ Inter - Borussia Mgladbach, mungesat dhe formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas humbjes në derbi pas shumë vitesh, Interi tenton të rikthejë buzëqeshjen në Champions League përballë Borussia Mglad
CHAMPIONS/ Manchester United me mungesa të rëndësishme ndaj PSG-së Skuadra e Manchester United do të jetë pa tre yjet e ekipit kundër PSG-së në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të
Galliani: Jam ultra-tifoz i Milanit por Interi do të ishte ndryshe po të mos kishte mungesa Adriano Gallianit nuk i ndahet zemra nga Milani, edhe pse sot drejton Monzan. Ish administratori i deleguar kuqezi fo
Bëni kujdes, këto janë shenjat që tregojnë se ju mungojnë vitaminat Edhe pse ka shumë mjete për të kompesuar mungesën e vitaminave në organizëm, njerëzit ende vuajnë nga mungesa e tyre. Mi
Juventusi me plot mungesa, Pirlo nuk shqetësohet për ndeshjen ndaj Crotones Pirlo ka të paktën më tepër fat se shumë nga kolegët e tij, për arsyen e thjeshtë se ka në një organikë me shumë cilësi.