999 rezultate për

mungesĂs

Milan, emergjencë mungesash para Atleticos (FOTO LAJM) Siç shkruan "La Gazzetta dello Sport", është alarm i kuq në shtëpinë e Milanit pas ndeshjes me Bolognan dhe para asaj me
Ahmeti dhe Thaçi rekord mungesash në parlament Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti dhe kreu i PDSH-së Menduh Thaçi rradhiten në listën e deputetëve që kanë bërë më shumë mung
Ahmeti-Thaçi, rekord mungesash në Parlament Dy liderët e partive shqiptare Ali Ahmeti i BDI-së dhe Menduh Thaçi i PDSH-së janë deputetët me më shumë mungesa në puni