999 rezultate për

mungesĂ

Ndjehet mungesa e Hazard, Lampard do patjetër një zëvendësues Largimi i Hazard natyrshëm ndjehet te "blutë e Londrës" edhe pse prurjet e reja nuk kanë munguar. Lampard dëshiron që
Mungesa në mesfushë, United "piketon" yllin e Atleticos "Djajtë e Kuq" ia kanë vënë syrin mesfushorit defenziv, Marcos Llorente, i cili është i pakënaqur në Atletico Madrid
Juventus merr njĂ« lajm tĂ« mirĂ« pĂ«rpara ndeshjes me Parman Skuadra e Juventus ka mĂ«suar disa lajme mjaft tĂ« mira pĂ«rpara ndeshjes ndaj ParmĂ«s. ‘BardhezinjtĂ« kanĂ« mĂ«suar se lojt
Barazimi ndaj Atalantës, Conte: Ndikuan mungesat Me fat dhe për meritë të Samir Handanovic, Inter ia doli të evitonte humbjen në shtëpi përballë Atalantës. Mungesat patë
Mësohet arsyeja e mungesës së Canës te miqësorja e yjeve Edhe pse ishte i ftuar, Lorik Cana nuk ishte i pranishëm ditën e djeshme në turneun e bamirësisë të organizuar nga Sindi
Juventusi me dy mungesa të mëdha në Superkupën e Italisë Ylli i Juventusit Alex Sandro mund të mungojë në Superkupën e Italisë ndaj Lazios. Alex Sandro u lëndua në takimin nd
OBSH: Mungesë e madhe e aktivitetit fizik te fëmijët Katër në pesë fëmijë të moshës 11 deri në 17 vjeç nuk bëjnë ushtrime të mjaftueshme fizike, nxjerr në pah studimi i parë
"Nuk mund të shkoja në kombëtare", Sadiku komenton dështimin në Europian Armando Sadiku ishte mungesa e madhe e kombëtares shqiptare në dy takimet mbyllëse të kualifikueseve të Euro 2020. Su
Partizani i rikthehet stërvitjeve, sa shumë mungesa te kampionët Partizani nuk njeh pushim. Kampionët e Shqipërisë janë rikthyer në fushën stërvitore, ku ditën e sotme kanë zhvilluar dy
Liverpool – Manchester City, formacionet e mundshme: MĂ« tĂ« mirĂ«t nĂ« fushĂ« Premier League nĂ« javĂ«n e 12-tĂ« tĂ« saj na rezervon njĂ« sfidĂ« tĂ« jashtĂ«zakonshme. NĂ« orĂ«n 17:30 Liverpool do tĂ« pĂ«rballet
Sherr nĂ« Top Channel? Mungon nĂ« festĂ«, ç’po ndodh mes saj dhe motrave Hoxha (FOTO LAJM) MbrĂ«mjen e djeshme nĂ« studion e ‘Hell’s Kitchen’ janĂ« mbledhur pĂ«r tĂ« festuar figurat mĂ« tĂ« njohura tĂ« ‘Top Channel’.
Dortmund-Inter, formacionet e mundshme: Zikaltërit me plot mungesa (FOTO LAJM) Sot në kuadër të Ligës së Kampionëve do të zhvillohet një super derbi mes Dortmund dhe Inter. Dortmund dëshiron fitor
Mungesa e Bale, Zidane: Mori leje nga klubi Zinedine Zidane ka dalur në konferencë për media sot, para takimit të Real Madridit dhe Leganes. Në këtë konferencë, ai
Formacionet zyrtare: Partizani-Skënderbeu, ekipet vijnë me mungesa Sot në orën 15:00, Partizani do të përballet me Skënderbeun në kryendeshjen e vlefshme për javën e 9-të të Kategorisë Su
Si të parandaloni dhe trajtoni spazmat e dhimbshme muskulore Spazmat muskulore ose ngërçet muskulore nuk janë të dëmshme, por janë shumë të dhimbshme. Në fakt, për to nuk ka një shp
Kush janë dy deputetët problematikë në Kuvendin e Shqipërisë, Ruçi u mban pagat Më shumë se pjesëmarrja në komisionet parlamentare dhe në seanca plenare, për një pjesë të të zgjedhurve aktualë në Kuve
Lajm i keq për Dortmundin, mungojnë dy yje përballë Interit Ditën e mërkurë, Interi do të luajë përballë Dortmundit në Ligën e Kampionëve, aty ku trepikëshi është e vetmja rrugë pë
Zidane në telashe të mëdha, në Mallorca shkon me shumë mungesa Real Madrid do të luajë me gjysmën e skuadrës ndaj Mallorca të shtunën. Sipas medieve në Spanjë, Gareth Bale dhe Luka
Sorollaten qytetarët, mungojnë kuponat për pasaporta dhe kartë ID Janë 1.4 milion karta identiteti dhe pasaporta qytetarësh, të cilët mbarojnë afatin e vlefshmërisë këtë vit. Qytetarët j
Italia me dy mungesa të rëndësishme për dy ndeshjet e europianit Italia do të ketë dy mungesa të rëndësishme për dy ndeshjet e rradhës ndaj Greqisë dhe Lihtenshtejnit, sfida të vlefshme