999 rezultate për

mundur

E kanë të pamundur të transferojnë Haaland apo Mbappe, Barcelona "pikas" yllin e Sociedat Barcelona është e interesuar për shërbimet e sulmuesit të Real Sociedadit, Alexander Isak. Katalunasit kohëve të fund
Ançeloti përballë misionit të pamundur, kërkon të thyejë një tabu që zgjat 21 vite Karlo Ançeloti ka këtë javë një mision në dukje të pamundur për skuadrën e Evertonit. Trajneri italian synon të bëjë një
Oferta e re e Torinos nuk e bind Belottin, rinovimi thuajse i pamundur Sulmuesi Andrea Belotti po luan sezonin e 6 me fanellën e Torinos dhe drejtuesit e klubit po punojnë për t’i rinovuar ko
Njëmbëdhjeta e pamundur që i kthen "shpinën" Zidane 550 ditë më vonë Kanë kaluar 550 ditë dhe nuk ka asnjë mënyrë . Zidane kurrë nuk ka qenë në gjendje të rreshtojë Courtois, Carvajal, Ramo
E BUJSHME/ Shqipëria mund të fitojë në tavolinë ndeshjen e Botërorit me Anglinë Shqipëri-Angli 3-0! Ky mund të jetë rezultati Ii sfidës së muajit mars mes dy përfaqësuesesve në kualifikueset e Botëror
Mënyra për të kuptuar nëse dashuria është e pamundur Në botë ekzistojnë histori të ndryshme dashurie. Përveç atyre të lumturave, ka nga ato të përvuajturat, që nuk "flenë" n
Tre hapa për të harruar një dashuri të pamundur Një dashuri e pamundur mund të jetë shumë e dhimbshme nëse nuk dini si ta harroni atë. Mendoni se, sa më shumë që dëshir
Mision i pamundur për Japoninë, Lojërat Olimpike ende në pikëpyetje Ende nuk dihet se cili do të jetë fati i Lojërave Olimpikë këtë verë. Të drejtën e organizimit e ka fituar Tokio, por gj
U vonua gati 1 orë! Meta kërkon ndjesë e zbulon arsyen: Na ikën dritat! Në konferencën për shtyp që lajmëroi se do të mbante këtë të martë, Presidenti Ilir Meta e zhvilloi atë për më shumë se
Flet Dasho: Kur mund të themi se Shqipëria e ka mundur të keqen Viti 2021 për shqiptarët nisi me një lajm të shumëpritur, atë të mbërritjes së vaksinave anti-covid në javën e tretë të
Tottenham mposht Leeds, kreu i tabelës mision i mundur (VIDEO) ose Mourinho është rikthyer prapë në garën për titull pas fitores ndaj Leeds United. Pas 4 ndeshjeve me rezultate neg
Zakonisht duhen 10 vjet! Si u bë e mundur vaksina anti-Covid brenda vitit? Zakonisht duhen deri në 10 vjet për të zhvilluar një vaksinë … Si mund t’i besoj një produkti të realizuar vetëm në një
Reali në alarm, me Pochettinon te PSG-ja ardhmja e Mbappe bëhet e pamundur Trajneri favorit për ta zëvendësuar të larguarin tashmë,Tomach Tuchel, te PSG është pikërisht Maurico Pochettino. Kyl
Transferimi i "Grupit të Kumanovës" në Kosovë i pamundur, ja përse? Pjesëtarët e Grupit të Kumanovës dhe avokatët e tyre prej më shumë se një viti janë duke pritur Gjykatën Supreme të cakt
Shorti e vuri përballë Bayernit, Tare: Nuk e nisim si të mundur Shorti i Ligës së Kampioneve ka qenë i pamëshirshëm për Lazion, pasi ka vënë skuadrën italiane përballë Bayernit të Myni
Zgjedhja e presidentit, mision i pamundur për "Qeverinë Hoti" Vështirë e arritshme po konsiderohet një marrëveshje politike për zgjedhjen e presidentit të Kosovës. Njohësit politikë
Anxhela Peristeri shpallet fituese e Festivalit? Reagon drejtori i RTSH-së (FOTO LAJM) Prej ditësh në portale ka qarkulluar lajmi se fituesja e Festivalit të Këngës në RTSH është përzgjedhur nga juria dhe aj
Shqipëria e para e grupit: A të jep biletë Botërori? Kalkulimi i një matematike "të pamundur" Shqipëria e mbyll me fitore këtë edicion të Ligës së Kombeve, duke rrëmbyer kështu edhe vendin e parë në grup në Ligën C
A është e mundur të tështini kur jeni në gjumë? Pse teshtijmë? Teshtitja (shtrëngimi) është përgjigjja e trupit tuaj për t’ju ndihmuar në pastrimin e hundës. Kur gri
Prag sfida me Kukësin, Egbo: Jemi ekipi për tu mundur Emanuel Egbo doli para medieve para sfidës me Kukësin, që do të zhvillohet në Korçë, sfidë të cilën e etiketoi si derbin