999 rezultate për

mundshme

Ahmeti: Partitë maqedonase frikësohen nga ndonjë hakmarrje e mundshme Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ka deklaruar edhe njëherë se dy partitë maqedonase, duhet të lënë anash interesat partiak
Mbani frymën, dhe pak orë na ndajnë nga "El Clasico" (FOTO) Sonte në mbrëmje do të luhet një ndër sfidat më të bukura të futbollit europian, "El Clasico" e madhe që vendos përballë
Parashikimi, ja dy çiftet gjysmëfinaliste në Champions Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions Leagues. Në rrjete
Barça kërkon përmbysjen e çmendur ndaj Juves, ja formacionet e mundshme (FOTO) Juventus sonte në mbrëmje kërkon për herë të 12-të të arrijë në gjysmëfinale të Lugës së Kampionëve. Bardhezinjtë udhëto
Sadiku dhe Xhaka të "çmendur" pas këngëtares shqiptare (FOTO LAJM) Në miqësoren e fundit të kombëtares ndaj Bosnjës, Armando Sadiku pati një tifoze të veçantë në shkallët e stadiumit të E
Tare drekon me agjentin e Liridon Latifit Liridon Latifi mund të vazhdojë karrierën në një kampionat prestigjoz sezonin e ardhshëm. Një nga destinacionet më të mu
Ja çfarë thotë gjenerali Ostreni për marrjen e mundshme të Kuvendit me forcë Në zgjidhjen e krizës ne mbështesim 67 deputetët, mbështesim shumicën e krijuar, pasi këtë shumicë e ka zgjedhur populli
Policia e Tiranës zbulon dyshimet e para për vrasjen e ish-kryepolicit: Dy veta me motor... Pas atentatit të ndodhur mbrëmjen e stome në Tiranë, ku mbeti i vrarë ish-drejtori i Policisë së Vlorës, Artan Cuku, në
Ismaili, kundër tërheqjes së ministrave të BDI-së nga qeveria teknike Deputeti i BDI-së, Rexhail Ismaili, i ftuar në një emision në televizionin 21 ka folur rreth situatës aktuale në Maqedon
Flitet për luftë të mundshme mes dy shteteve të mëdha evropiane Që prej shekujsh midis Londrës dhe Madridit ka grindje për një zonë të vogël në kepin jugor të Gadishullit Iberik. P
Putin ngushëllon familjet e viktimave të metrosë së Shën Petersburgut Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur sot Rusinë, ndërsa mediat ndërkombëtare raportojnë se 10 persona kanë ndërruar jet
Tifozët e Napolit tallen keq më Higuain para ndeshjes, ja si do e presin (FOTO) Tifozët e Napolit kanë rezervuar një pritje aspak miqësore për Gonzalo Higuain. Largimi gjatë verës te rivalët e urr
Qeveria gjermane drejt largimit të bazës ajrore nga Turqia Autoritetet gjermane por shqyrtojnë tetë lokacione të mundshme për zhvendosjen e bazës së tyre ajrore që ndodhet aktuali
Gazetat italiane zbulojnë formacionet e Itali-Shqipëri (FOTO) Shqipëria ka kryer dje stërvitjen e fundit para ndeshjes së sotme ndaj Italisë. Mediat italiane kanë publikuar formacion
Studimi, vdekja nuk është fundi! Të gjithë kemi frikë nga vdekja. Ne besojmë tek vdekja, pasi na është thënë se një ditë do të vdesim. Ne e lidhim qe
Tifozët e Barcelonës i tremben Juves, duan Realin në short Portali i njohur "Mundo Deportivo" në Spanjë ka organizuar një sondazh duke pyetur tifozët e Barcelonës e cilën skuadër
Shkarkimi i Tahirit, ja kush janë 3 kandidaturat e mundshme për zëvëndësim Që nga dita e djeshme u bë me dije se Saimir Tahiri është shkarkuar nga detyra si ministër i Brendshëm, lajm i cili u zy
OKB i druhet sulmeve të mundshme kimike në lindje të Ukrainës Kombet e Bashkuara kanë paralajmëruar për kërcënimin e një fatkeqësie të mundshme kimike për shkak të konfliktit të arma
Barça kërkon përmbysjen e pamundur ndaj PSG-së, ja formacionet e mundshme (FOTO) Pritja po merr fund, teksa po do të përgatitemi për të shijuar 90 minuta magjike në "Camp Nou". Barcelona e Luis Enrique
Super sfida Atletico-Barcelona, ja formacionet e mundshme (FOTO) Në Vicente Calderon Atletico e El Cholo Simeones pret Barcelonën e Luis Enriques. Hapi fals i Realit të Madridit në sfid
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së