999 rezultate për

mundohej

Shpërthen akuariumi, peshqit notojnë në supermarketn (VIDEO) Gjatë kohës së blerjeve, papritur një akuarium u thye. Te gjithë peshqit ranë në tokë, ndërsa personeli po mundohej t’i
20 plumba në 6 sekonda, burri humb jetën teksa mundohej të strehohej (VIDEO) Një burrë është vrarë gjatë një shkëmbi zjarri në qendër të qytetit. Për fatin e tij të keq ai qëlloi në momentin e
“Lufta” epike mes lakuriqit të natës dhe irlandezit bëhet hit në internet (VIDEO) Një irlandez që mundohej të largonte një lakuriq nate nga shtëpia e tij është bërë i njohur në të gjitha rrjetet sociale