999 rezultate për

mundi

Osteoartriti, sëmundja e mundimshme që luftohet përmes ushqimit Një nga problemet më të mëdha me kockat është Osteoartriti. Dhimbjet dhe simptomat e saj mund të trajtohen me disa terap
E "pushtuar" nga kriza, Barcelona detyrohet ti japë 5 milion euro Dortmundit Klubi i Barcelonës e bleu Ousmane Dembelen në vitin 2017 nga skuadra e Dortmund. Por, katalunasit ende nuk kanë arrit
Real Madrid ofertë zyrtare Dortmundit për Haaland Sipas shtypit spanjoll Real Madrid e ka kartën e duhur për të mbërritur tek bomberi i Dortmundit Erling Haland. Madri
Super Haaland, Dortmundi "shtyp" Herthan e Berlinit (VIDEO) Borussia Dortmund ka shënuar fitore të thellë në udhëtim të Hertha Berlin, duke fituar me rezultat 2 – 5. Ylli i ndes
Reali i ofron Dortmundit edhe yllin e skuadrës për Haaland Real Madridi është duke provuar që më shkëmbim të fitojë garën për sulmuesin e Borussia Dortmundit, Erling Haaland. G
Do të operohet në gju, Bayerni pa Kimmich deri në janar Bayern Munchen ka marrë një goditje të rëndë. "Ylli" i skuadrës, Joshua Kimmich nuk do të luajë të paktën deri në jan
Kastrioti dhuron surprizën e parë, krutanët mundin Partizanin në startin e Superiores (VIDEO) Kategoria Superiore ka filluar me një surprizë pasi Kastrioti i sapongjitur nga Kategoria e Parë ka mposhtur me shifrat
Dortmundit i mjaftojnë 45 minuta për të mposhtur Schalke 04 (VIDEO) Me rezultatin 3:0, Dortmund ka arkëtuar tri pikët e radhës në Bundesliga, duke mposhtur Schalken. Akanji hapi serinë
Muriqi - Immobile pritet të luajnë së bashku në takimin ndaj Dortmundit Vedat Muriqi ende është në pritje për të luajtur te Lazio nën urdhërat e tajnerit Simone Inzaghi. Ylli i Kosovës Veda
Presidenti i Dortmundit i jep mesazh të qartë Man.United për Sanchon Manchester Unitedi ka qenë në ndjekje të Jadon Sanchos gjatë gjithë verës. Por "Djajtë e kuq" nuk janë të gatshëm të
FINALJA/ Formacionet zyrtare, Dortmund-Bayern (FOTO LAJM) Në orën 20:30 në stadiumin Allianz Arena do të luhet finalja e Superkupës së gjermanisë mes Dortmundit dhe Bayern. /albe
Arsyeja e mundimshme e Lamela, kishte 2 atlete të ndryshme përballë Chelsea (VIDEO) Erik Lamela ishte heroi i Tottenhamit në përballjen ndaj Chelseat në Carabao Cup. The Blues kaluan në epërsi me anë t
Nuk mundi t'i mbijetonte plagëve, humb jetën një prej të aksidentuarve në Golem Një aksident i trefishtë ka ndodhur mesditën e sotme në Golem, ku si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën një perso
Reali pritet të huazojë talentin brazilian te Borussia Dortmund Real Madridi dhe Borussia Dortmundi do të përsëritin operacionin "Hakimi". Klubi spanjoll do të huazojë talentin brazili
Dortmundi i'a bën të qartë Man.United, Sancho nuk largohet pa 120 milion euro ‘Djajtë e Kuq’ po nguten për të arritur një marrëveshje për Jadon Sanchon. Mirëpo mësohet se Dortmund i ka bërë të di
Romës i shkon mundi kot, Smalling kthehet te Man.United Roma ka bërë gjithçka për të mbajtur mbrojtësin e qendrës, por në fund, sipas Sky Italia, Chris Smalling do të kthehet t
Prestigjozia angleze: Rashica zëvendëson Sanchon te Dortmundi Milot Rashica mund të jetë zëvendësues i Jadon Sanchos te Borussia Dortmund. Përpjekjet e vazhdueshme të Manchester U
Dortmundi i vendos ultimatum Manchester United për Sanchon Djajtë e Kuq kanë qenë të lidhur shumë me Sancho gjatë vitit të kaluar pasi ai shkëlqeu me 20 gola dhe 18 asistime në të
Dortmundi siguron talentin e madh anglez Bellingham Borussia Dortmund ka siguruar transferimin e mesfushorit të talentuar anglez Jude Bellingham. Mesfushori i talentuar
Dortmundi "turpërohet" në ndeshjen e fundit nga Hoffenheim (VIDEO) Hoffenheim kanë siguruar fitore 0:4 në udhëtim te Dortmund, duke siguruar kështu një vend në garat evropiane. Më i mi