999 rezultate për

mundesine

Zemaj pozitiv: Do vendosim lehtësimin e masave anti-COVID Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj thotë se janë duke parë mundësinë e lehtësimit të disa masave antiCOVID-
Juventusi tenton mundësinë e fundit për të rinovuar me Dybalan Sulmuesi i Juventus, Paolo Dybala, është bërë temë e diskutimeve pasi që nuk ka rinovuar kontratën ende. Zhvillimet e
Arteta nuk e përjashton mundësinë e tranferimit të Iscos në "Emirates" Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta nuk e ka mohuar mundësinë që ylli i Real Madridit, Isco të transferohet në "Emirates"
Mourinho e do në skuadër, Interi kërkon 50 milion euro për Skriniar Pasi e blinduan në merkaton verore, Interi hap mundësinë e largimit të Milan Skriniar. Siç raporton prestigjiozja bri
Harrojeni mundësinë e dytë, 6 shenjat e horoskopit që nuk kthehen kurrë tek ish-i Hidhi një sy gjashtë shenjave që nuk falin e nuk rikthehen në krahët e ish-it para se të bësh diçka të gabuar. Demi
Ditë për tu harruar për Sadikun, bomberi shqiptar ndëshkohet me karton të kuq brenda 7 minutash (VIDEO) Kjo fundjavë nuk kishte si të shkonte më keq për Armando Sadikun. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare fillimisht e pa
Meta i tregon Ramës "mundësinë zero": Kuvend njëpartiak! Deklaratës së Kryeministrit Rama se askush nuk e vë në diskutim Parlamentin, Presidenti Ilir Meta iu përgjigj duke thënë
Për herë të fundit? Në natën mes 24 dhe 25 tetorit kthehet ora diellore Dy gjëra janë tashmë të qarta. E para që pas pak ditësh, pikërisht në natën mes 24 dhe 25 tetorit, kthehet ora diellore
Rummenigge bën thirrjen e fortë: Mos guxoni të ndalni kampionatin Drejtori Ekzekutiv i Bayernit të Mynihut, Karl-Heinz Rummenigge, bën thirrje për të mos ndalur kampionatin, pasi futboll
Instagram shton mundësinë e blerjeve edhe në Reels, një hapa para TikTok Instagram, rrjeti i famshëm social i cili është në pronësi të Facebook do të fillojë të testojë blerjet përmes funksioni
"Bomba" nga Anglia, Messi te Manchester City? (FOTO LAJM) Tabloidët britanikë kanë shkruar për mundësinë e afrimit të Lionel Mesit te “sky blues” sezonin e ardhshëm. Krerët e Cit
Fizikanët dëshmojnë se udhëtimi në kohë është "matematikisht i mundshëm" Shkencëtarët në Australi pretendojnë të kenë provuar se udhëtimi në kohë është teorikisht i mundur pasi zgjidhet një par
Youtube ka gati aplikacionin rival të TikTok YouTube ka njoftuar se do të testojë një version beta në Indi për të rivalizuar aplikacionin popullor të videove TikTok.
Harrojeni mundësinë e dytë, 6 shenjat e horoskopit që nuk kthehen kurrë tek ish-i Hidhi një sy gjashtë shenjave që nuk falin e nuk rikthehen në krahët e ish-it para se të bësh diçka të gabuar. Demi
Bjellorusi - Shqipëri, ky pritet të jetë formacioni i kuqezinjve "Këtë herë do të bazohem te siguritë që kemi nga sezoni i kaluar, pasi nuk kemi pasur mundësinë që të testojmë të rinjtë
Dua Lipa sapo të dha mundësinë, ti mund të jesh pjesë e videoklipit të saj (VIDEO) Dua Lipa do të publikojë së shpejti një videoklip për këngën “Levitating”. Ajo ka hapur një “audicion” në TikTok nëpërmj
Pas konfirmimit se nuk bën pjesë në planet e Koamen, Suarez nis bisedimet me klubin e ri Luis Suarez ka filluar kërkimin për një klub të ri. Luis Suarez ka zhvilluar bisedime me Inter Miami në lidhje me tra
Man.City-t i dalin llogaritë për blerjen e Messit Leo Messi mund të largohet nga Barcelona duke u transferuar në Premierligë. Manchester City është duke konsideruar mu
Aubameyang pret Barcelonën Pierre-Emerick Aubameyang është përfolur gjatë për mundësinë e kalimit te Barcelona. Në disa raste Barcelona ka shqy
PSG po shqyrton me kujdes mundësinë e transferimit të Bellerin Skuadra kampione e Ligue 1, PSG, janë duke shikuar opsionin për përforcimin e krahut të djathtë të mbrojtjes, dhe tashmë