999 rezultate për

mundesi

Shpërthen 'San Siro', Milani zhbllokon rezultatin (VIDEO) Milani është duke bërë një ndeshje shumë të mirë përballë Lecces ku jo pak herë ka rrezikuar portën kundërshtare. Pas
Liga Arabe shqyrton mundësinë bashkëpunimit ushtarak kundër Turqisë Për shkak të ofensivës në Veri të Sirisë, Ankaraja po përballet me kritika të shumta ndërkombëtare. Në shumë qytete evro
Je startup? AllWeb Albania ka një ofertë për ty AllWeb Albania, Konferenca më e madhe e Marketingut Dixhital në Tiranë ka një ofertë për të gjithë startup-et duke u mun
EMRAT/ Me shumë mundësi këta do të jenë deputetët e LDK-së në Kuvend Nga rezultatet preliminare të Komisioni Qendror të Zgjedhjeve Lidhja Demokratike e Kosovës ka fituar me 24.82 për qind t
Challandes: Me Gjibraltarin s’është lojë miqësore Trajneri i ekipit kombëtar të Kosovës, Bernard Challandes, ka këmbëngul se nuk e sheh si miqësore ndeshjen kundër Gjibra
Para dhe mundësi të reja pune, kush janë fatlumët sot Dashi Kjo ditë do të jetë neutrale dhe me kalimin e orëve, Venusi nuk do të ketë më ndikim negativ. Gjërat do të ecin
Si do të jetë moti në Kosovë në ditët e ardhshme (FOTO LAJM) Në fundjavë pritet mot i ndryshueshëm, me mundësi për riga lokale shiu, njofton Prishtina Weather, teksa parashikon që t
Ancelotti po shqyrton mundësinë e largimit nga Napoli Carlo Ancelotti raportohet se mund të largohet nga pozita e trajnerit të Napolit në fund të këtij sezoni nëse klubi ital
"Më ka shkatërruar jetën", ish-banorja e “BB” flet për eksperiencën në realityshow (FOTO LAJM) Fjorentina Halili ka qenë një nder banoret më të spikatura në “Big Brother Albania 9”. Ajo tërhoqi vëmendjen e të gji
Mundësi për reshje shiu, si pritet të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë
Boll u ndjetë keq me veten! 4 arsye pse është mirë të jesh beqar Nëse të gjithë ju thonë tërë kohës së duhet të gjeni një partner në fakt ka disa arsye pse duhet ta keni përgjigjen në m
Kryemadhi braktis Bashën: Pranojmë zgjedhjet me Ramën në krye Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më parë dhe njoftuar nga Albeu.com, Monika Kryemadhi ka filluar të afrohet me një shp
Si e refuzoi kompania gjigante e veshjeve Liverpoolin në vitin 2012 Mediat angleze kanë zbuluar se marka e njohur e Adidas kishte refuzuar mundësinë e zgjatjes së kontratës me Liverpoolin
Ibrahimovic e bën rrugë në SHBA, gol dhe asist (VIDEO) Skuadra e Zlatan Ibrahimovic La Galaxy fitoi 2-1 ndaj Montreal Impact. Dhe protagonisti kryesor i këtij takimi nuk mu
"Për të bërë ndonjë gjë në darkë", Ermal Mamaqi tregon si e fiton mundësinë nga Ami (FOTO LAJM) Të jesh gruaja e Ermal mamaqit sa bukur për shkak të humorit që e karakterizon, me siguri Amardës i kushton paksa. Sh
Studim, njerëzit e shkurtër kanë më shumë mundësi të preken nga diabeti Njerëzit me trup më të shkurtër kanë një rrezik më të lartë për të marrë diabet sesa diabeti tip 2, sipas një studimi të
Holanda bën mrekullinë, mposht me përmbysje Gjermaninë (VIDEO) Holanda ka mbajtur gjallë shanset e saj për kualifikimin në Euro 2020 duke fituar 3-2 në fushën e Gjermanisë, pasi kjo e
Horoskopi për ditën e sotme, 3 shtator 2019 Dashi Në këtë periudhë duhet të mendoni që të programonin jetën dhe të ardhmen tuaj. Jeni natyrë që entuziazmoheni
Horoskopi 3 shtator 2019 Dashi Në këtë periudhë duhet të mendoni që të programonin jetën dhe të ardhmen tuaj. Jeni natyrë që entuziazmoheni le
Dashuria dhe puna, si do të nisë java për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Do të jeni të lumtur me situatën tuaj aktuale sentimentale, deri në atë pikë sa që pothuajse do të