999 rezultate për

munden

I mundën Kombëtaren, ky arbitër do gjykojë finalen e Botërorit Botërorit po i vjen fundi. Ditën e diel do të luhet finalja e madhe e këtij kampionati që na ka shoqëruar me plotë e
Mediat angleze: Shqiponjat shqiptare mundën Serbinë (FOTO LAJM) Pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë mediat mbarë botërore i kanë bërë jehonë golave dhe festimit të dy lojtarëve me orig
Gerard shpreson që Liverpool të kapë finalen: Vetë ata munden ta ndalin Realin Gjasat janë që Liverpool të kaloj në finalen e Kievit që zhvillohet me 26 maj, pasi ndeshjen e parë ndaj Romës e kanë fi
Përçahet LDK dhe VV, nuk munden ta rrëzojnë Haradinajn LDK-ja këtë javë do t’i fillojë procedurat për rrëzimin e qeverisë Haradinaj. Zyrtarët e kësaj partie kanë konfirmuar se
Mosdekretimi i ligjit për gjuhët, si munden deputetët dhe Gjykata Kushtetuese të shkarkojnë Ivanovin? Vendimi i presidentit Gjorge Ivanov që të mos e dekretojë ligjin për përdorimin e gjuhëve, hapë mundësinë që të ngritet
Madhështore si vetë dija, kjo është biblioteka më gjigante në botë (VIDEO) Kjo është Biblioteka më e madhe në botë e cila ndodhet në Uashington. Ajo ka rreth 164 milionë artikujt dhe është
Gjeni kapelen e Babagjyshit, vetëm njerëzit më sy shqiponje munden! Ka një kapelë të Babagjyshit e fshehur diku në këtë skenë festive, por vetëm shikuesit me sy shqiponje do të jenë në gje
Iuliano: Të gjithë luajtë sa më fort të munden kundër nesh Në konferencën për shtyp para ndeshjes me Luftëtarin, trajneri Iuliano i Partizanit, deklaroi se edhe ky takim do të jet
Doni të punoni në Gjermani ? Me këtë aplikim mundeni Sot në emisionin e mëngjesit “Mirëmëngjesi Kosovë’, në Radio Televizionin e Kosovës (RTK), për të folur për mundësinë e
Erdogan- kurdëve: Kosova nuk është bërë shtet me 114 njohje, nuk mundeni as ju Kosova nuk është bërë shtet me 114 njohje, nuk mundeni as ju, ishte mesazhi i presidentit turk për kurdët e Irakut që or
Sa të vëmendshëm jeni ndaj detajeve? Zbulojeni duke gjetur qenin në këtë foto Një shikim i shpejtë, nuk mund të pranojë çdo detaj rreth një obejkti, ashtu si një vështrim nuk do t’ju tregojë gjithçk
Munden kampionët e Kosovës, Liria e Shkëmbit fiton ndaj Trepçës Mesa duket dy ndjeshje kanë mjaftuar per Bledi Shkëmbin që të gjejë suksesin e parë si trajner në takime zyrtare. Li
Ish kapiteni i Liverpoolit: Unë do ta lejoja Coutinhon të largohej Ish-kapiteni i Liverpool, Phil Thompson, thotë se do ta lejonte Philippe Coutinho të bashkohej me Barcelonën nëse brazil
United s'di të fitojë në shtëpi, ndalet dhe nga Swansea (VIDEO) Manchester United dhuron surprizën e radhës në Premier League. Skuadra e Jose Mourinhos është ndalur në një barazim 1-1
"Paqe" dhe spektakël në derbin e Madoninës, Milani shokon në fund Interin (VIDEO) Spektakël, befasi ndodh gjithçka në derbin e parë të Madoninës nën epokën e pronarëve kinez për të dyja skuadrat. Zikalt
Transfertat tabu për Tiranën, munden dhe nga Luftëtari Tirana nuk di të fitojë në transfertë, teksa sot bën ndeshjen e 10-të radhazi që nuk fiton. Bardheblutë u mposhtën 2-1 n
U mundën 5-2, nuk do ta besoni si i ka dënuar Tramezzani lojtarët I mërzitur së tepërmi nga humbja e skuadrës së tij 5-2 në fundjavë ndaj Thunit, Paolo Trammezani ka vendosur që t'i dëno
Ndërtohet skena në 3D, ja si u vodhën mbi 1 mln euro në Rinas (VIDEO) Këto janë pamjet ekskluzive në 3D të transmetuar këtë mbrëmje në emisionin Opinion, nga grabitja spektakolare e ndodhur
Dalin fotot, ja si grabitësit prenë me motosharrë dy makinat e parave (FOTO LAJM) Emisioni Opinion në TV Klan ka publikuar fotot e para të sharrimit me motosharrë të pjesës së pasme të dy makinave të k
Sfidon Haradinaj: Kosovën mund ta shihni vetëm si turistë Daut Haradinaj i AAK-së ka komentuar deklaratat e zyrtarëve serbë, të cilët kanë thënë se do të vazhdojnë ndjekjen e Ram