999 rezultate për

mundem

Kërcënon Zagani: Vetëm unë e çoj në burg Saimir Tahirin Ish-shefi i Antidrogës në Policinë e Vlorës, Dritan Zagani është një ndër njerëzit më të komentuar ditën e fund, kjo pë
Kamioni përplaset dhe shpërthen, gruaja dhe 2 fëmijët në rrezik për jetën Një nënë dhe dy fëmijët e saj janë akoma në spital duke luftuar për jetën. Ata u nxorën nga kamioni i cili u përplas
Ançeloti për Super Kupën ndaj Dortmund: Nuk mundemi të sulmojmë, jemi më dobët Karlo Ançeloti ka folur përpara gazetarëve, në konferencën për shtyp, në vigjilje të super kupës së Gjermanisë. Ai ka dh
Guardiola në konferencë: Realin mundëm, por si Reali të bëhemi Fitorja nfaj kampionëve të Ligës së Kampionëve 4-1 ishte një moment i madh për Manchester Cityn e Pep Guardiolës përpara
James nuk i mbyll derë rikthimit tek Real Madrid James Rodriguez do të kalojë dy vitet e ardhshme në formë huazimi tek Bayern. Por kolumbiani nuk i ka mbyllur derën n
Zbardhet letra e sportistit të njohur korçar që u vetëvra: Nuk mundem më Sportisti i njohur dhe trajneri i njohur korçar Gjergji Kushe para se të vetvritej duke u hedhur nga një lartësi prej 1
"Sekraterja" e Juventusit 'Tuttosport' shkruan : Ne mundemi për Mbappen Tuttosport është i sigurt se Juventus është e aftë të nënshkruajë me Mbappe. Titulli në të përditshmen sportive lidhet m
“Nuk mundem të flas për këtë temë”, Soni Malaj përlotet në studio Rudina nuk rezistoi pa e ngacmuar këngëtaren edhe për jetën private. Ajo tregoi për të bijën prej së cilës ka ruajtur
Modric zbulon sekretin: Ja si e mundëm Juven në finale! Luka Modric po kalon një ndër momentet më të mira në karrierën e tij, teksa të shtunën u kurorëzua sërish kampion i Euro
“Nuk mundem...”, zbulohet telefonata e fundit e polices me kolegun pak para se të vriste veten Janë zbardhur detaje të tjera nga vetëvrasja me armën e shërbimit te 23-vjeçares, me detyrë efektive e Policisë së Durrë
Guardiola: Mundëm një ekip elitar, Aguero talent special 8 gola të shënuar mbrëmë në "Etihad Stadium" kanë impresionuar Pep Guardiolën, i cili është krenar që futbollistët e tij
A do të mundemi të parashikojmë ndonjëherë tërmetet Modelet statistikore mund të ofrojnë një ide për probabilitetin e tërmeteve në të ardhmen, ngjashëm me ekspertët e motit
Rita Ora uron Majlndën: Përpara ne jemi me ty vajzë! (FOTO LAJM) Pas suksesit të padiskutuar të Majlinda Kelmendit shumë artistë shqiptërarë e të huaj, brenda dhe jashtë vendit e kanë u
De Biasi: Një vit më parë e mundëm Francën, s'ia kemi frikën Gianni De Biasi, trajneri i Kombëtares shqiptare në intervistën për “Sky Sports”, ka thënë se skuadra e tij përveç rezul
Sa të pafat jemi, u mundëm por dominuam (VIDEO) Shqipëria debuton me një lojë fantastike në Europian, por fatkeqësisht del nga fusha me një humbje minimale 0-1. Fati dh
Veseli: Shqipërinë e zgjodha pa u menduar dy herë Frederik Veseli është shumë i lumtur që ka zgjodhur Kombëtaren Shqiptare. Futbollisti me origjinë nga Kosova është shpre
Haradinaj: Ja pse nuk hodha gaz lotsjellës në Kuvend (VIDEO) Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka theksuar se e ka përkrahur vendimin për hedhjen e gaz
E pazakontë, martohet me të fejuarin e vdekur (FOTO LAJM) Një ceremoni e pazakontë martese është zhvilluar në Chachoengsao të Tajlandës, para se të kryhet varrimi i burrit të vde
Gjuriç: E mundëm Kosovën 5-0 Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, pas arritjes së marrëveshjeve në Bruksel, thotë se fit
Letra nga burgu e Dostojevskit: Kur pashë në sy vdekjen! Në prill 1849, shkrimtari i njohur rus Fjodor Dostojevski u arrestua nga Nikola I, Perandori i Rusisë, bashkë me disa an