999 rezultate për

mundĂ

"Nuk munda", Greta Koçi kërkon ndjesë dhe fansat janë në merak (FOTO LAJM) Prej disa ditësh Greta Koçi kishte lajmëruar se do të publikonte këngën e re "Për ty po pi" dhe fansat po e prisnin me p
Rudina Hajdari i jep amanet Metës: I thoni babait nuk munda të vij Ditën e sotme presidenti Ilir Meta bëri me dije se ishte duke udhëtuar në drejtim të Tropojës. Teksa udhëtonte ai is
Grabitet Rita Ora Rita Orës i kanë vjedhur një shumë shumë të konsiderueshme parash. Vjedhja ka ndodhur nga kontabilisti Andreë Munday, i
Ibrahimoviç ironizon me nënshkrimin e Neymarit nga PSG Zlatan Ibrahimovic ka folur për transferimin e Neymar tek PSG. Suedezi ka ironizuar me talentin e brazilianit duke e kra
Mourinho: Chelsean e munda vetëm me një lëvizje Jose Mourinho ka treguar çelësin e fitores së Manchester United kundër Chelseat. Portugezi ka thënë që e ka lënë skua
Dafina Zeqiri publikon foto nga spitali. Ja çfarë shkruan për fansat (FOTO) Pas koncertit të saj në Gjilan, Dafina Zeqiri ka shfaqur probleme me shëndetin. Këtë gjë ajo e ka bërë me dije në nj
Rrufeja i ndryshoi jetën (VIDEO) Një fotografi australian Brian Skinner, pretendon se goditja e rrufesë "ndryshoi jetën" i dha një mundësi që të 'dëgjojë
Gjermania, "tiki-taka" bavareze dhe kundërsulm dortmundas Trajneri i Kombëtares gjermane, Joachim Low, ka ide të qarta mbi filozofinë e tij. "Dua fleksibilitet të lartë", ka thën
Dashurohen duke folur në rrjetet sociale dhe zbulojnë se janë motër e vëlla Dy të rinj nga Londra janë njëhur përmes rrjeteve sociale. Ata kanë biseduar në chat dhe më pas janë dashuruar. Deri në
Rrëfimi i të mbijetuarit: Si munda të shpëtoj nga mbytja “Isha me shokun tim, Erjonin. Në fillim ishim tek shpella lart dhe pastaj u ulëm poshtë tek kanionet. Na thanë organizat
Tenis, Hingis rrahu bashkëshortin (FOTO LAJM) Bashkëshorti i tenistes Martina Hingis ka cituar "rrahjen" dhe "keqtrajtimin bashkëmartesor", si arsyet që e kanë shtyrë
E urrej Juven, nuk e munda kurrë Julio Cesar po tregon gjithë klasin e tij edhe në Premier League me fanellën e Queens Park Rangers, edhe pse skuadra e t