999 rezultate për

munchen

E zbulon bashkëkombasi i tij: James Rodriguez drejtë Manchesterit James Rodriguez duhet të synojë që të transferohet tek Manchester United, sipas bashkëkombasit të tij, Faustino Asprilla
Interi dëshiron shërbimet e yllit të Bayern Munchen Interi po mendon për merkaton e verës dhe trajneri Antonio Conte kërkon me patjetër një mesfushor. Arturo Vidal është nj
Bayern Munchen dhe disa klube angleze në garë për yllin turk të Romës E ardhmja e Cengiz Under mund të jetë larg Romës. Talenti turk prej kohësh ndiqet nga disa prej ekipeve më të mira në Eu
Shkon në stërvitje me McLaren, gjobitet ylli i Bayern Munchen Coman, francezi që luan me skuadrën e Bayern Munich, ka pranuar një gjob nga skuadra e tij, për një faj që mund të duket
Ylli francez i Bayern Munchen i pashpresë për përfundimin e Champions Mbrojtësi anësor i Bayern Muchen, Lucas Hernandez beson se pëefundimi i Champions është i pamundur. Sipas Hernandez,
Arsenal dhe United vihen pas yllit francez të Bayern Munchen Arsenali dhe Manchester United raportehet si do tw jenw nw garw gjatw afatit kalimtar tw verws pwr transferimin e yllit
Reus e përsërit: Nuk do të luaja kurrë për Bayern Munchen Marco Reues e ka thënë edhe më para dhe vazhon ta përsërisi se nuk do të luante kurrë për Bayern Munchen. 30 vjeçari
Pas aksidentit, Boateng gjobitet edhe nga Bayern Munchen Mbrojtësi gjerman i Bayern Munchen, Jerome Boateng, ka thyer rregullat e izolimit për shkak të Koronavirusit dhe ka dalë
Në Gjermani ende nuk ka kufizim të lëvizjes, aksidentohet ylli i Bayern Munchen Mbrotjesi i Bayern Munich, Jerome Boateng, e ka pësuar një aksident rrugor me makinë, por ka shpëtuar pa lëndime. Der
David Alaba drejt "divorcit" me Bayern Munchen Pas 11 sezoneve me fanellën e Bayern Munich, David Alaba pritet të largohet nga skuadra. Gazetari i të përditshmes gj
Asnjë i infektuar me koronavirus të Bayern Munchen, sekretin e zbulon kuzhinieri i klubit Koronavirus ka pezulluar futbollin, këtu nuk bën përjashtim edhe skuadra e Bayern Munich.Lojtarët e skuadrës gjermane po
Bayern Munchen vendos për të ardhmen e Ivan Perisic Një "thesar" i çmuar për Interin e Antonio Conte, i cili do të jetë në gjendje të llogarisë miliona që rrjedhin nga shit
Bayern Munchen po punon për të rikthyer Toni Kroos Bayern Munchen ka rritur interesin për rikthimin e Toni Kroos në skuadër. Skuadra gjermane është e prirë të rikthej n
Edhe Bayern Munchen - Chelsea do të luhet pa tifozë Bayern Munichu vs Chelsea më 18 mars do të luhet me dyer të mbyllura. Ky është vendimi i fundit i marrë nga skuadra gjer
Trajneri i Bayern Munchen shpreson që tifozët të ndalojnë protestat Trajneri i Bayern Munchen, Hansi Flick shpreson se në ndeshjen e rradhës ndaj Schalke, futbollit do të jetë në qendër të
Humbi ndaj Bayern Munchen, Chelsea regjistron një rekord negativ Humbja ndaj Bayern Munchen thuajse e ka eleminiar Chelsean nga Champions League, por nuk mjafton kjo "Blutë e Londrës" r
CHAMPIONS/ Statistikat dhe formacionet e mundshme të ndeshjes Chelsea - Bayern Munchen (FOTO LAJM) Nata e sotme e Champions League pritet të na dhurojë shumë emocione me dy super ndeshjet Chelsea - Bayern dhe Napoli - B
Matthaus: Bayern Munchen fiton tripletën këtë vit Bayern Munchen është një nga kandidatët potencialë për të fituar Champions League këtë sezon. Chelsea e këtij sezoni nuk
Ylli turk i Romës drejt Bayern Munchen Roma duket se do ta këtë të pamundur ta mbajë në skuadër edhe për sezonin e ardhshëm yllin turk, Cengiz Under. Për Un
Bayern Munchen siguron fitoren e rradhës, kap përkohësisht kreun (VIDEO) Bayern Munchen ka fituar pa shumë probleme ndeshjen ndaj Mainz në "Opel Arena". Robert Leëandoëski shënoi golin e par