999 rezultate për

munchen

Super Bayern Munchen, fiton edhe Kupën e Gjermanisë (VIDEO) Skuadra e Bayern Munchen ka arritur ta fitoj edhe një tjetër titull. Bavarezët sonte mposhtën në finale të Kupës së G
Finalja e Kupës së Gjermanisë, Leverkusen-Bayern Munchen: Formacionet zyrtare Sot nga ora 20:00 do të zhvillohet finalja e Kupës së Gjermanisë mes Bayern Leverkusenit dhe Bayern Munchenit. Dy eki
ZYRTARE/ Bayern Munchen nënshkruan me yllin e PSG-së Klubi i FC Bayern Munchen ka kompletuar transferimin e futbollistit të PSG-së, Tanguy Nanzou Kouassi. 18 vjeçari fran
Alaba pranë "divorcit" me Bayern Munchen Bayern Munich këtë verë mund të mbetet pa mbrojtësin e saj, David Alaba, i cili po mendon seriozisht largimin nga kampio
Bayern Munchen e mbyll kampionatin me fitore (VIDEO) Ashtu siç edhe i ka hije, kampionët e Bundesligës, Bayern Munich, kanë mbyllur sezonin me fitore 0:4, kundër Wolfsburg.
Bayern Munchen e "ndan mendjen" për Ivan Perisic Bayern Munchen ka vendosur për të mos e mbajtur përfundimisht Ivan Peresicin. Sipas "Kicker", kroati do të rikthehet
Bayern Munchen me ofertë të re për Sane Christian Falk nga ‘Bild’ pretendon se klubi bavarez ka dërguar një ofertë prej 36 milionë funte te kampionët e Anglisë,
Pranë triumfit, Bayern Munchen nuk do të festoj titullin në 'Marienplatz' Bayern Munich është drejt triumfit në Bundesliga. Gjiganti bavarez kryeson ligën elitare në Gjermani me 7 pikë më shu
Bayern Munchen barazon rezultatin përballë Leverkusen (VIDEO) Bayern Munchen ka reaguar pas golit të minutës së 10 të Leverkusen duke barazuar rezultatin në të 27'. Autori i golit
Bayern Munchen - Fortuna Dusseldorf, formacionet zyrtare: "Bavarezët" marshojnë drejt titullit Bayern luan në shtëpinë e vet, kundër skuadrës së kosovarit Valon Berisha, në ndeshjen e xhiros së 29-të. Sigurisht,
Leipzig nuk ndalet së shënuari, thyen edhe rekordin e Bayern Munchen Leipzig i Julian Nagelsmann po zhvillon një sezon të shkëlqyer teksa aktualisht pozicionohet në vendin e 3-të me 7 pikë
Dëmtohet Sancho, në dyshim për sfidën ndaj Bayern Munchen Borussia Dortmund do të luajë kundër Bayern Munich në xhiron e ardhshme të Bundesliga. Kjo ndeshje mund të jetë vendi
Bayern Munchen zhbllokon rezultatin ndaj Frankfurt (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të zhbllokojë rezultatin shumë shpejt përballë Frankfurt në "Allianz Arena". Për vendasit k
Historia rrëqethëse e yllit të Bayern: Kërkonim ushqim mes kufomave (FOTO LAJM) Alphonso Davies, një talent me potencial të madh. Djaloshi me pasaportë kanadeze, i cili është me origjinë nga Liberia,
Shqiptari bëhet trajner i Bayern Munchen Sukseset e shqiptarëve nëpër botë vazhdojnë edhe në sporte tjera, jo vetëm në futboll. Së fundmi një hap të madh në k
ZYRTARE/ Klose i bashkohet i Bayern Munchen Sulmuesi ikonik Miroslav Klose do të rikthehet në fushat e futbollit. Kësaj radhe jo si lojtar, por si asistenti i tr
"Është një fenomen", Thiago shpreson që Coutinho të qëndrojë te Bayern Munchen Ylli spanjoll i Bayern Munich, Thiago Alcantara, nuk ka fshehur pëlqimin e tij në raport me Philippe Coutinho. I huaz
Portieri i Schalke 04 drejt Bayern Munchen, tifozët i kërcënojnë prindërit Kalimi i portierit të Schalke 04, Alexander Nubel, te Bayern Munchen në sezonin e ardhshëm nuk u ka pëlqyer aspak tifozë
Timo Werner vendos mes Bayern Munchen dhe Liverpoolit Ylli i Leipzig, Timo Werner është i vendosur për mos u transferuar në Gjermani bën të ditur Bild. 24 vjeçari në vend
Zinedin Zidane rikthen interesin për yllin i Bayern Munchen Zinedin Zidane dhe Reali i Madridin kanë kthyer interesin për yllin austriak të Bayern Mucnhen, David Alaba. Sipas të