999 rezultate për

munchen

Bayern Munchen - Fortuna Dusseldorf, formacionet zyrtare: "Bavarezët" marshojnë drejt titullit Bayern luan në shtëpinë e vet, kundër skuadrës së kosovarit Valon Berisha, në ndeshjen e xhiros së 29-të. Sigurisht,
Leipzig nuk ndalet së shënuari, thyen edhe rekordin e Bayern Munchen Leipzig i Julian Nagelsmann po zhvillon një sezon të shkëlqyer teksa aktualisht pozicionohet në vendin e 3-të me 7 pikë
Dëmtohet Sancho, në dyshim për sfidën ndaj Bayern Munchen Borussia Dortmund do të luajë kundër Bayern Munich në xhiron e ardhshme të Bundesliga. Kjo ndeshje mund të jetë vendi
Bayern Munchen zhbllokon rezultatin ndaj Frankfurt (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të zhbllokojë rezultatin shumë shpejt përballë Frankfurt në "Allianz Arena". Për vendasit k
Historia rrëqethëse e yllit të Bayern: Kërkonim ushqim mes kufomave (FOTO LAJM) Alphonso Davies, një talent me potencial të madh. Djaloshi me pasaportë kanadeze, i cili është me origjinë nga Liberia,
Shqiptari bëhet trajner i Bayern Munchen Sukseset e shqiptarëve nëpër botë vazhdojnë edhe në sporte tjera, jo vetëm në futboll. Së fundmi një hap të madh në k
ZYRTARE/ Klose i bashkohet i Bayern Munchen Sulmuesi ikonik Miroslav Klose do të rikthehet në fushat e futbollit. Kësaj radhe jo si lojtar, por si asistenti i tr
"Është një fenomen", Thiago shpreson që Coutinho të qëndrojë te Bayern Munchen Ylli spanjoll i Bayern Munich, Thiago Alcantara, nuk ka fshehur pëlqimin e tij në raport me Philippe Coutinho. I huaz
Portieri i Schalke 04 drejt Bayern Munchen, tifozët i kërcënojnë prindërit Kalimi i portierit të Schalke 04, Alexander Nubel, te Bayern Munchen në sezonin e ardhshëm nuk u ka pëlqyer aspak tifozë
Timo Werner vendos mes Bayern Munchen dhe Liverpoolit Ylli i Leipzig, Timo Werner është i vendosur për mos u transferuar në Gjermani bën të ditur Bild. 24 vjeçari në vend
Zinedin Zidane rikthen interesin për yllin i Bayern Munchen Zinedin Zidane dhe Reali i Madridin kanë kthyer interesin për yllin austriak të Bayern Mucnhen, David Alaba. Sipas të
E zbulon bashkëkombasi i tij: James Rodriguez drejtë Manchesterit James Rodriguez duhet të synojë që të transferohet tek Manchester United, sipas bashkëkombasit të tij, Faustino Asprilla
Interi dëshiron shërbimet e yllit të Bayern Munchen Interi po mendon për merkaton e verës dhe trajneri Antonio Conte kërkon me patjetër një mesfushor. Arturo Vidal është nj
Bayern Munchen dhe disa klube angleze në garë për yllin turk të Romës E ardhmja e Cengiz Under mund të jetë larg Romës. Talenti turk prej kohësh ndiqet nga disa prej ekipeve më të mira në Eu
Shkon në stërvitje me McLaren, gjobitet ylli i Bayern Munchen Coman, francezi që luan me skuadrën e Bayern Munich, ka pranuar një gjob nga skuadra e tij, për një faj që mund të duket
Ylli francez i Bayern Munchen i pashpresë për përfundimin e Champions Mbrojtësi anësor i Bayern Muchen, Lucas Hernandez beson se pëefundimi i Champions është i pamundur. Sipas Hernandez,
Arsenal dhe United vihen pas yllit francez të Bayern Munchen Arsenali dhe Manchester United raportehet si do tw jenw nw garw gjatw afatit kalimtar tw verws pwr transferimin e yllit
Reus e përsërit: Nuk do të luaja kurrë për Bayern Munchen Marco Reues e ka thënë edhe më para dhe vazhon ta përsërisi se nuk do të luante kurrë për Bayern Munchen. 30 vjeçari
Pas aksidentit, Boateng gjobitet edhe nga Bayern Munchen Mbrojtësi gjerman i Bayern Munchen, Jerome Boateng, ka thyer rregullat e izolimit për shkak të Koronavirusit dhe ka dalë
Në Gjermani ende nuk ka kufizim të lëvizjes, aksidentohet ylli i Bayern Munchen Mbrotjesi i Bayern Munich, Jerome Boateng, e ka pësuar një aksident rrugor me makinë, por ka shpëtuar pa lëndime. Der