999 rezultate për

muma

E trishtë, ndahet nga jeta nëna e Flori Mumajesit Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ka humbur sot personin më të dashur të familjes, bëhet fjalë për mamanë e tij. Laj
Flor Mumajesi rikthehet me zë e figurë, çfarë ka ndodhur në 1 vit jetë private të kantautorit (FOTO LAJM) Repereja Tayna nga Kosova dhe kantautori i njohur nga Shqipëria, Flori Mumajesi, janë bërë bashkë për duetin me titull “
Tayna tregon si lindi bashkëpunimi "Magdalena" dhe ka dy fjalë për Flori Mumajesin (VIDEO) Tayna dhe Flori Mumajesi kishin paralajmëruar prej kohësh se shumë shpejt do të sillnin një bashkëpunim e parë mes tyre.
Tayna ka gati klipin me Flori Mumajesin (FOTO LAJM) Tayna së shpejti lanson projektin e ri muzikor. Me anë të disa postimeve në Instagram, artistja ka bërë të ditur se p
Rikthehet më në fund Flori Mumajesi, do t'ju rrëqethë me këngën e re (VIDEO) Vetëm pak orë më parë, këngëtari shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi ka publikuar këngën e tij më të re. Kënga t
Kush është artistja që rikthen Flori Mumajesin në skenë pas 1 viti (FOTO LAJM) Një superprojekt pritet të publikohet së shpejti. Rep-artistja Tayna ka bashkuar forcat me Flori Mumajesin dhe dueti
Florian Markut i mjaftoi një raund për ta mposhtur Muma Mweemba (VIDEO) Florian Markut i ka mjaftuar një raund për ta hedhur në tokë kundërshtarin Muma Mweemba. Boksieri shqiptar, e nisi fu
Videoja intime me Flori Mumajesin, Jonida Maliqit nuk i paska dalë e keqja (FOTO LAJM) Krejt papritur, kur askush nuk kishte dyshuar, në rrjet u shpërnda një video e Flori Mumajesit dhe Jonida Maliqit të kap
Kush është "Flutura" me të cilën Flor Mumajesi nuk kurseu puthjet e përqafimet (FOTO LAJM) Pas disa orësh u zbulua identiteti i vajzës misterioze që shoqëronte kantautorin Flori Mumajesi mbrëmjen e ditëlindjes s
Zgjidhet misteri, kush është ish-missi që shoqëronte Flori Mumajesin mbrëmë (FOTO LAJM) Flori Mumajesi dhe "flutura" e tijë kanë vjedhur vëmëndjen në festëne ditëlindjes së Arilena Arës. Tashmë vajza që u
Flor Mumajesi krah djalit të Samir Manes, çfarë i bëri bashkë (FOTO LAJM) Për arsye që nuk janë bërë të ditura, më media qarkulloi pak ditë më parë lajmi se Kledi Bahiti është larguar nga grupi
"Çfarë e ke Flori Mumajesin", Fifi surprizon me përgjigjjen (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Fifit me Flori Mumajesin ishte për disa kohë kryefjalë e medias rozë. E ftuar mbrëmjen e sotme përball
Për herë të parë, Kejsi Tola sqaron njëherë e mirë lidhjen me Flori Mumajesi “Më ke mua” është një prej këngëve më të bukura të Kejsi Tolës, e cila mban firmën e Flori Mumajesit: “Është kënga e jet
Festoi 21 vjetorin, Flori Mumajesi prezanton për herë të parë motrën publikisht (FOTO LAJM) Këngëtari shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi është treguar gjithmonë shumë i rezervuar për jetën e tij private
"Të mos na detyrojë policia dhe ushtria", Flori Mumajesi përcjell një mesazh të fortë (FOTO LAJM) Qeveria ndërmorri të tjera masa të rrepta ditën e djeshme, për sa i përket lëvizjes së qytetarëve gjatë fundjavës. Ushtr
U përfol për një romancë me Flori Mumajesin, Kejsi Tola tregon të vërtetën Mjaftuan dy këngë që Flori Mumajesi punoi për këngëtaren Kejsi Tola dhe aq u desh! Zërat për një lidhje mes dy person
Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu rikthehen bashkë? Fotot që i futën të gjithë në dyshime (FOTO LAJM) Këngëtari Flori Mumajesi dhe moderatorja Liberta Spahiu mund të jenë rikthyer bashkë në një lidhje dashurie. Vetë Libert
Në mbyllje të 2019-ës, Flori Mumajesi publikon surprizën më të bukur për fansat (VIDEO) Në mbyllje të vitit 2019, Flori Mumajesi ka menduar t’i sjellë të gjithë ndjekësve të tij versionin e kërcyeshëm të këng
Jonida Maliqi ka diçka për të thënë pas videos me Flori Mumajesin (FOTO LAJM) Javën që shkoi një video e Jonida Maliqit me Flori Mumajesin, të kapur në momente intime në Paris, u përfol jashtëzakoni
Erdhi ora të mësojmë të vërtetën, Liberta Spahiu dhe Flori Mumajesi sërish bashkë (VIDEO) Moderatorja e njohur Liberta Spahiu dhe kantautori Flori Mumajesi, janë bërë bashkë sërish. Liberta ka publikuar spot