999 rezultate për

mullinj

Mund të ulet çmimi i bukës Në fund të vitit mund të ketë ulje të çmimit të bukës. Këtë e bëjnë të ditur pronarët e mullinjve dhe furrave të bukës n
Firma kineze, padi ndaj Obamës Një firmë kineze në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka paditur presidentin amerikan Barack Obama pasi ka bllokuar një ma
Mullinjtë e erës mund të shërbejnë edhe si resorte (FOTO-LAJM) Mullinjtë e vjetër të erës të cilët nuk kryejnë më misionin e tyre mund të janë një burim i mirë për të tërhequr vizitor