999 rezultate për

muller

Legjenda gjermane Gerd Muller në gjendje të rëndë shëndetësore, flet gruaja: Ka mbyllur sytë dhe po shuhet Legjenda gjermane, Gerd Muller, po shkon drejt shuarjes. Këtë e thotë bashkëshortja e tij, e cila shprehet se gjendja
Golashënuesit më të mirë në histori, Messi kalon Muller dhe "shënjestron" Pelen Barcelona arriti një fitore shumë të rëndësishme në transfertë kundër Juventusit, me rezultatin 0-2. Ndeshjen e vulosi i
Superkupa e Gjermanisë, Bayern dyfishon shifrat (VIDEO) Kampionët e Europës kanë dyfishuar avantazhin ndaj Borussia Dortmund në Superkupën e Gjermanisë në minutën e 32-të me Mu
Ministri gjerman: Karantinimi i Europës do shkaktojë më shumë viktima se vetë Covid-19 Masat anti-koronavirus do të kenë pasoja dukshëm më të rënda sesa vetë sëmundja, veçanërisht në vendet në zhvillim, para
Tifozët e zgjodhën "lojtarin e ndeshjes", Muller: U argëtuam ndaj Barcelonës Thomas Muller ka qenë një prej protagonistëve kryesorë të fitores historike 8-2 të Bayern Munchen ndaj Barcelonës e nuk
Plot 10 gola, Bayern turpëron keq me goleadë Barcelonën (VIDEO) Bayern ka shkatërruar 8-2 Barcelonën në ndeshjen e zhvilluar në Lisbonë. Serinë e golave për bavarezët e hapi Muller
Muller thyen rekordin e De Bruyne në Bundesligë Ikona e Bayern Munich, Thomas Muller, ka vendosur një rekord të ri në kampionatin elitar të fubollit gjerman. Muller,
Messi apo CR7? Përgjigja epike e Muller: Jo faleminderit, zgjedh Lewandowskin Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo, kush është futbollisti më i mirë i dekadës së fundit? Kjo është pyetja që mundon pre
Tani edhe zyrtare, Muller rinovon me Bayernin deri në 2023 Pasi raportimeve se Thomas Muller ka vendosur të zgjasë kontratën me Bayern Munchen sot gjithcka është bërë edhe zyrtare
Muller i lidhur ngushtë me Bayernin, afër rinovimit të kontratës Thomas Muller ishte pranë largimit nga "Allianz Stadium" , por tani është afër rinovimit deri në vitin 2023. Kontrata
Muller injoron Gjermaninë: E kam mendjen te tripleta Thomas Muller nuk e ka më mendjen te Gjermania. Kjo është ajo që ka deklaruar mesfushori i Bayernit në një deklaratë të
Bayern me "5 yje" përballë Schalke 04 (VIDEO) Bayern Munchen ka shkatërruar Schalke 04 në Allianz Stadium. Vendasit kanë shënuar plot 5 gola dhe nuk kanë pranuar asnj
Bayerni e mbyll pjesën e parë në avantazhin e 2 golave, Muller shënon golin e 100 në "Allianz Arena" (VIDEO) Bayern Mucnhen është duke mposhtur Schalke 04 në Allianz Stadium. Ndeshja u zhbllokua shumë shpejt me Leëandioëski në
Po mendon largimin nga Bayern, Schweinsteiger drejton Muller te United Bastian Schweinsteiger ka këshilluar ish-shokun e tij të skuadrës te Bayerni, Thomas Muller, që të marrë në konsideratë
Muller në 'radarët' e Man United Manchester United po planifikon të përforcohet në fazën e sulmit në merkaton e janarit. "Djajtë e Kuq" e kanë nisur n
Vendosi të largohej nga Bayern Munchen, Muller drejt Premier League Thomas Muller mund të përfundoj në Premierligë gjatë afatit kalimtar të janarit derisa i po e konsideron largimin nga Ba
Coutinho i merr vendin, Muller i vjen fundi te Bayern Thomas Müller nuk po kalon një situatë pozitive te skuadra bavareze. Legjenda e Bayernit tani qëndron edhe pas Phillipe
Muller i bindur: Titulli do të jetë i joni Bayern Munich humbi një mundësi të mirë për të fituar zyrtarisht titullin kampion në Bundesliga për të 7-in vit rradhazi
Thomas Muller përshëndet rrjetën (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh në minutën e 15 në transfertën ndaj Dusseldorf. Ishte Thomas Muller ai që përshë
Bayern Munchen përmbys rezultatin përballë Heidenheim (VIDEO) Bavarezët kanë hyrë ndryshë në këtë pjesë të dytë të lojës duke shënuar dy herë përballë Heidenheim. Fillimisht baraz