999 rezultate për

muja

Arrestohen sërish protestuesit kundër Mujës ​Protestuesit aktiv “Për Prizrenin” sot nuk kanë arritur të bllokojnë hyrjen e “Shtëpisë së Bardhë”. Protestuesit
Protestë në Prizren kundër kryetarit Muja Mëngjesin e sotëm një grup i vogël qytetarësh kanë protestuar kundër kryetarit të komunës së Prizrenit, Ramadan Muja. Qy
Muja deklaron se nuk do të japë dorëheqjen Kryetari i komunës së Prizrenit Ramadan Muja, në një konferencë për shtyp është shprehur se nuk do të japë dorëheqje nga
Kryetari i komunës së Prizrenit dënohet me 2 vjet me kusht Kryetari i Komunës së Prizrenit Ramadan Muja, gjatë seancës së sotme gjyqësore e cila filloi në orën 10:00 është shpallu
LDK e Prizrenit po pret verdiktin e gjykatës për Mujën Lidhja Demokratike e Kosovës, dega Prizren, ka theksuar se po pret vendimin e gjykatës në lidhje me kryetarin e komunës
Procesi i gjykimit të Mujës po shkon drejt përfundimit Sot në Gjykatën Themelore të Prizrenit është zhvilluar seanca gjyqësore ndaj kreut të komunës së Prozrenit, Ramadan Muja
Haxhinasto e Muja inspektojnë punimet në autostradën Tiranë-Elbasan Ministri i Transporteve të Shqipërisë Edmond Haxhinasto dhe ai i Kosovës Fehmi Mujota inspektuan sot ecurinë e punimeve
Vazhdon gjykimi i Mujës dhe pesë bashkëpuntorëve të tij Në Gjykatën Themelore të Prizrenit sot vazhdo procesi gjyqësor ndaj kryetarit të Komunës, Ramadan Muja dhe pesë bashkëpu
Hersi Matmuja, fituese e festivalit të këngës në RTSH (VIDEO) Ka patur vlerësime të ndryshme rreth këtij festivali të muzikës së lehtë, më i vjetri në Shqipëri, por gati të gjithë çm
Shkëndije Mujaj e re me pseudonim “Kallashi” (FOTO LAJM) Flitet se do të jetë bomba e skenës shqiptare, pasi ajo ka menduar se do t’i futet rrugës së muzikës, ndërsa në rrjetin
PDK fiton në Prizren Partia Demokratike e Kosovës shpalli fitoren e saj në Prizren. Sipas Ramadan Mujës, kandidatit të PDK-së për kryetar,
PDK-AAK lidhin koalicion në Prizren Dega e Partisë Demokratike të Kosovës dhe ajo e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Prizren kanë lidhur koalicion për r
Muja para gjykatës, akuzohet për shpërdorim detyre Kryetari i Prizrenit, Ramadan Muja del sot para gjykatës, për t'u përballur me akuzat për korrupsion dhe keqpërdorim të
Françeska Jaçe, foto si Shkëndije Mujaj (FOTO LAJM) Mania e të bërit fotografi për ti shpërndarë më pas me fansat në rrjetet sociale mesa duket e ka kapluar edhe banoren e
Muja sot paraqitet në Gjykatë Ditën e sotme në Gjykatën Themelore të Prizrenit pritet që të paraqitet kreu i Prizrenit Ramdan Muja, të cilit i rëndon
Muja do fitojë në Prizren Ai vjen i bindur për fitore në këtë garë, duke mos ia pasur askujt frikën. Kështu është shprehur kreu i komunës së Prizr
Fillon seanca për rastin “Muja dhe të tjerët" Në Gjykatën Themelore në Prizren sapo ka filluar seanca e dytë gjyqësore ndaj kryetarit Ramadan Muja dhe drejtorëve të t
Avokati i Mujës: Ka pasur lëshime procedurale Update- Ruzhdi Berisha, avokat mbrojtës i kryetarit Ramadan Muja, ka hedhur poshtë të gjitha pretendimet e prokurorisë s
Muja s'mund të garojë në Prizren Në zgjedhjet e 3 nëntorit Ramadan Muja nuk mund të rikandidohet nga Partia Demokratike e Kosovës për kryetar të Prizreni
Muja do gjykohet për korrupsion Kërkesa e vendimit të Themelores në Prizren për konfirmimin e aktkuzës, ndaj kreut të Prizrenit Ramdan Muja dhe pesë zyr