999 rezultate për

muja

Dënohet 25-vjeçari shqiptar në Angli, dëshmia: Doja para për kurimin e babait Policia londineze ka vënë në pranga një shqiptar me diplomë inxhinierie pasi i është gjetur dhe sekuestruar 4 kg kokainë
Koalicioni nuk i ka votat për Demarkacionin Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Shaip Muja, i ka hedhur poshtë pretendimet e qeverisë se i ka votat për ratif
Muja: Ratifikimi ose rrëzimi i demarkacionit, me konsensus politik Deputeti i PDK-së, Shaip Muja, ka thënë se është e qartë nëse duhet konsensus politik nacional për çështjen e demarkacio
Analistët: Pas Drenasit, vendi do të shkojë në zgjedhje të parakohshme Pas mbajtjes së zgjedhjeve për kryetar komune në Drenas, votimi në ditët e ardhshme i projektligjit për buxhetin e vitit
Shaip Muja-Krasniqit: Përjetimin e thellë të humbjes së Drenasit e paske filluar para kohe Deputeti Shaip Muja, ka lëshuar ironi ndaj Kryetarit të Këshillit Kombëtar të Nismës, Jakup Krasniqi, i cili më herët su
"Buxheti nuk e rrëzon Qeverinë" Buxheti për vitin 2017 nuk duhet të jetë arsyeja për prishjen e koalicionit mes PDK-së e LDK-së. “Koalicioni vazhdon
50 të vdekur në Kabul, ISIS pohon autorësinë Një shpërthim i dhunshëm ka tronditur kryeqytetin e Afganistanit në mes të ditës, në rrugët e lagjes Dehmazang, ku po zh
Muja: Më 3 gusht të gjendet zgjidhja për Demarkacionin Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Shaip Muja ka thënë se më 3 gusht duhet gjetur zgjidhja për demarkacionin. Kështu dek
Muja: Veseli e ka në dorë zgjidhjen për demarkacionin Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Shaip Muja, deklaroi se Kadri Veseli e ka në dorë zgjidhjen e problemit të demarkacionit
Kryeziu: Muja, Shala dhe Agani të japin dorëheqje Në fjalimin e tij gjatë protestës në Prizren, drejtori i KDI-së, Ismet Kryeziu tha se mos prezenca e qytetarëve të Prizr
Kërkohet dorëheqja e kryetarit "legjendar" të Prizrenit Kryetari i Prizrenit, Ramadan Muja është një person që mund të hyjë në historinë e kosovës për shumë gjëra, për moshën q
Fundoset United (VIDEO) Pasi kishte fituar dy herë rresht, United është ndaluar nga ana e West Bromwich Albion me rezultatin 1:0. Ekipi i Uni
Edhe "Muja" përkrah "Stupcat": Nuk fyen luftën, treguan realitetin Arif Krasniqi "Muja", themeluesi dhe komandant i njësiteve të para të UÇK-së, ka reaguar ndaj kritikave që po iu bëhen ‘
Super-bashkëshortja e Shaip Mujës (FOTO LAJM) Në shikim të parë do mendonit se mund të jetë vajza e tij, por në fakt është bashkëshortja kaq e re dhe kaq bukuroshe e
Çfarë kushti kishte LPK-ja për ta vrarë Ibrahim Rugovën? (VIDEO) Njëri prej personave kyç të Lëvizjes Popullore të Kosovës, Shaban Muja, ish i burgosur politik në Kosovë, e që më vonë i
Kuvendarit milioner të LDK-së ia paguan operacionin Ramadan Muja (FOTO LAJM) Kryetari i Komunës së Prizrenit, Ramadan Muja, ka paguar faturën e operacionit të syrit të kuvendarit të LDK-së, Haziz H
Pranga dy të rinjve, tentuan të kalonin drogë në Kosovë Policia e Kukësit ka arrestuar dy persona në flagrancë për trafikim të lëndëve narkotike. Arrestimi i tyre është bërë në
Momenti kur Muja dorëzoi pasaportën diplomatike: S'ka asnjë vlerë (FOTO LAJM) Deputeti i pavarur i Kuvendit të Kosovës, Shaip Muja, ka hequr sot dorë nga pasaporta diplomatike e Kosovës. Këtë veprim
Muja: Të ndërpresim marrëdhëniet ekonomike me Slloveninë Kuvendi i Kosovës po mban një seancë të jashtëzakonshme për ndalimin e Ramush Haradinajt në Slloveni. Deputeti Shaip
Përfundon seanca gjyqësore, Muja: Jam i pafajshëm Update - Ka përfunduar seanca gjyqësore kundër Ramadan Mujës dhe të tjerëve. Gjykata pritet të marrë vendimin Edhe pas