999 rezultate për

muja

Gazetari raporton në borë dhe shi, plas rrëmuja në rrjet Gazetari i ITV Scotland, Peter Smith është bërë kryetemë në rrjet pasi po raportonte në kushte të vështira. Sipas Dai
Jeni rrëmujagji? Duhet t’i dini këto gjëra Çfarë i kushtoni vëmendje kur vizitoni mikun tuaj? Disa njerëz shikojnë dekorin dhe mobiljet, disa të tjerë shikojnë llo
Pse ndaloi së kënduari?, Shkëndije Muja rrëfen ngjarjet e "errëta" (FOTO LAJM) E mësuar me jetën e bukur të luksit, Shkëndije Mujaj provoi dhimbjen më të rëndë, atë të humbjes së nënës, ngjarja e cil
Me këngën e vjetër por Shkëndije Muja, Sabiani dhe Marseli thyejnë rekord (FOTO LAJM) Rreth 4 vite më parë bashkëpunimi i Shkëndije Muaj me Sabianin dhe Marselin solli një ndër këngët më të klikuara shqipta
8 probleme të fshehta psikologjike që i zbulon rrëmuja e shtëpisë (FOTO LAJM) Ju pëlqen apo jo, pastrimi është më tepër sesa thjesht një cen i personalitetit. Ju mund të kuptoni shumë rreth një pers
Vetëm 1 vit burg dhe nuk do të hyjë në qeli për Mujën Ish-kryetari i Komunës së Prizrenit, Ramadan Muja, është dënuar me 1 vit burgim unik me kusht, pasi është gjetur fajtor
Haradinaj: Kudo ku ishte Muja, të gjithë bëheshin luftëtarë Nën patronatin e Qeverisë së Kosovës dhe shoqatave të dala nga lufta është mbajtur sot akademi përkujtimore në 20-vjetor
Rrëmuja me listat, veteranët e vërtetë të zhgënjyer e të fyer Erdhi nga Bosnja për t’iu bashkuar luftës së UÇK-së, por edhe pse ishte pjesë e saj, emri i tij figuron si veteran i rre
E dashura e Neymar një "rrëmujaxhie" e vërtetë (FOTO LAJM) Ylli i PSG, Neymar është prej kohësh në një lidhje me bukuroshen, Bruna Marquezine. Kjo e fundit është shumë e famsh
Shkëndije Mujaj në Ramazan, shikoni këto foto! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Shkëndije Mujaja njihet si njëra ndër femrat me linjat më seksi. E ajo linjat e saj aspak nuk hezito
Fermë kanabisi me vlerë 750 mijë euro në Britani, dënohet me burg shqiptari Vetëm një muaj më parë u shkatërrua nga autoritetet në Britani, një bandë shqiptare që prodhonte dhe trafikonte lëndë na
Kishin fermë kanabisi me vlerë 750 mijë euro, shkatërrohet banda shqiptare Eshtë shkatërruar ng autoritet në Britani, një bandë shqiptare që prodhonte dhe trafikonte lëndë narkotike. Ata ishi
U kapën me 750 mijë paund drogë në Angli, shqiptarët pranojnë fajin Shqiptarët e arrestuar për kultivimin e 750 mijë paund drogë kanë pranuar fajësinë. Pas një hetimi të fshehtë tetëmu
Kush është Sokol Mujaj? Pronari i makinës që shkaktoi aksidentin në Shkodër Të tjera detaje kanë dalë në lidhje me aksidentin e rëndë mbrëmë në Shkodër, ku tre anëtarë të familjes Preka kanë humbu
Njihuni me gruan e zyrtarit të PDK-së, kaq vite diferencë kanë (FOTO LAJM) Ish-deputeti Shaip Muja i cili vazhdimisht prezanton familjen e tij, kësaj here ka prezantuar edhe gruan e tij Anitën
Muja: Nuk kam kryer vepër penale, por vepër humane Ish-kryetari dhe zyrtarë e ish-zyrtarë të tjerë të Komunës së Prizrenit janë deklaruar të pafajshëm pas leximit të aktak
Ramadan Muja para gjykatës: Tani jam pensionist Ish-kryetari i Prizrenit Ramadan Muja që dje dorëzoi detyrën, sot tregoi në gjykatë se është pensionist. “Dje kam dor
Dje e dorëzoi detyrën e kryetarit, sot del para gjyqit Një ditë pasi i ka dorëzuar çelësat e zyrës fituesit të zgjedhjeve në Prizren, Mytaher Haskukës, ish-kryetari i komunës
Hetuesi policor përmend bisedat e përgjuara të ish-zyrtarëve të Agjencisë së Akreditimit Një bisedë e përgjuar vite me parë mes ish-zyrtares së Agjencisë Kosovare të Akreditimit (AKA), Ferdije Zhushi-Etemi, dh
Ky është fshati ku nuk ka votuar asnjë qytetar Në fshatin Banjskë deri më tani nuk ka votuar asnjë qytetar. Kështu ka thënë Veton Muja nga Demokracia në Veprim (DnV