999 rezultate për

muca

Reagon kompania e ndërtimit ku ndodhi plagosja në Tiranë: Allmuça s’ka qenë prezent në kantier Pas një konflikti mes dy bashkëpronarëve të një pallati në ndërtim, që përfundoi në plagosjen e dy personave, ka reaguar
Plagosi ortakun? Biznesmeni paraqitet vetë në komisariat Është paraqitur vetë në komisariat biznesmeni Albert Allmuça i cili pretendon se nuk është i përfshirë në këtë ngjarje.
Plagosi ortakun? Biznesmeni paraqitet vetë në komisariat Është paraqitur vetë në komisariat biznesmeni Albert Allmuça i cili pretendon se nuk është i përfshirë në këtë ngjarje.
I rrahu të motrën, si qëlloi me armë 15 vjeçari ndaj kunatit Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, por fatmirësisht pa marrë jetë. 15-vjecari Emanuel Koço ka qël
Ndahet nga jeta mjekja dhe pedagogia e Universitetit të Mjekësisë Dr. Suela Muça, mjekes Obsetre-Gjinekologe dhe pedagoges së Fakultetit të Shkencave Mjekësore Teknike është ndarë nga je
Kush është vlonjati që bën "copa copa" pasaportën për të mos votuar PS-në (VIDEO) Ndërkohë që fushata ka filluar dhe partitë politike kanë nisur punën për të fituar zgjedhjet, pakënaqësia tek qytetarët
Emisioni sapo ka filluar, moderatorja Xhesi Muçaj zëvëndësohet papritur nga modelja (FOTO LAJM) Emisioni "2 Botë" në Ora News ka vetëm disa javë që ka startuar, në moderimin e Rudina Dembacaj dhe Xhesi Muçaj, të cila
Futbolli i bashkohet politikës, Muça dhe Lila zyrtarizohen kandidatë për deputetë Andi Lila dhe Gentian Muça, bëhen gati të synojnë një karrierë shumë të ndryshme nga bota e sportit që kanë përfaqësuar
Muça emocion tifozët dhe zgjedh ekipin e ri: Me ty u linda, me ty u rrita Tirana i befasoi të gjithë një ditë më parë, kur njoftoi largimin e Gentian Muçës. Mbrojtësi, i cili dha një kontribut t
Gentian Muça largohet nga Tirana (VIDEO) Tirana ndan rrugët me Gentian Muçën. Mbrojtësi, i cili kaloi momente të vështira larg futbollit, sezonin e shkuar u kthy
Muça për hetimin e Bylis-Tirana: I bindur që e kanë bërë 3-4 lojtarë, Halili po i mbron Ish-futbollisti e drejtuesi i Tiranës, Shkëlqim Muça, mendon se presidenti i bardhebluve, Refik Halili, duhej të vepront
Pastori i kishës ku shkonin motrat Josifi: Janë përdorur si kavie Detaje të tjera zbardhen nga jeta e dy motrave Josifi dhe nënës së tyre Zhanetës, që vendosën të sakrifikonin për shkak
U nis berber e përfundoi "fermer", shqiptari kapet me 50 000 paund kanabis Policia britanike ka vënë në pranga një shqiptar, berber në Rotherham. I riu shqiptar shkoi në Angli për një vend pune n
I përfshirë në ekzekutimin e ''Dodës'': Kush është Bled Muça, miku i Florenc Çapjes? Policia e Shtetit ka arrestuar Bledar Muçën, si edhe një person tjetër pasi kanë aksidentuar një efektiv të policisë së
Arrestohet Bledar Muça, miku i Çapajve pasi aksidentoi policin e burgjeve Policia e Shtetit ka arrestuar Bledar Muçën, si edhe një person tjetër pasi kanë aksidentuar një efektiv të policisë së
Pas pandemisë së COVID-19 mund të ketë rreth 100 mijë të papunë Ekspertët e punësimit parashikojnë se numri i të papunëve, pas përfundimit të pandemisë, do të kapë shifrën e 100 mijë p
Arjana Muçaj: Izolimi ka rritur dhunën në familje, do të ketë shumë divorce Psikologët ngrenë shqetësimin se izolimi i zgjatur për shkak të pandemisë Covid-19 ka rritur dhunën brenda familjes. Psi
Arjon Muça gjithmonë i preferuari i vajzave: VIPet i përzente babi poshtë pallatit (FOTO LAJM) Që prej pjesmarrjes në "Big Brother Albania", Arjon Muça vazhdon të mbaj "triumfin" si një nga djemt më të pëlyqer për v
U përfolën për lidhje intime, flet moderatorja: Pse mos ja varësh Gregut, është gjithë ai çun Xhesi Muçaj e ftuar në emisionin “Mos u fol shoferit” në TV Ora ka folur edhe për marrëdhënien që ka me djalin e kryemin
Ish-këshilltarja e Ramës emërohet Avokate e Përgjithshme e Shtetit Qeveria miratoi emërimin e Enkeljeda Muçaj në detyrën e Avokatit të Përgjithshëm të Shtetit. Ajo zëvendëson në këtë dety