999 rezultate për

muajt

COVID-19/ OBSH jep alarmin: Muajt e ardhshëm do të jenë kritikë! Hemisfera veriore po përballet me një moment kritik për shkak të pandemisë COVID-19. Alarmi është dhënë nga drejtori
COVID-19/ Manastirliu: Vjeshta dhe dimri, muaj të vështirë Ministrja e shëndetësisë dhe mbrojtjes sociale Ogerta Manastirliu pret një vjeshtë dhe dimër të vështirë për shkak të pa
Basha me premtime madhore: 312 milionë euro për 6 muajt e ardhshëm Kreu i PD, Lulzim Basha prezantoi sot planin ekonomik të përbërë me 5 pika për të dalë nga kriza. Në një bashkëbisedi
NATO: S’kemi planifikuar ngjarje specifike me Serbinë në muajt e ardhshëm NATO-ja tha se nuk ka planifikuar ngjarje specifike me Serbinë në muajt e ardhshëm, porse mbetet e përkushtuar për një p
"Pas karantinës situata u përmbys": Tre muajt e fundit në vend, numri i viktimave është 10 fishuar Në Shqipëri pas tre muajve të parë që u shoqëruan me masa të rrepta shtrënguese, koronavirusi shënoi një rritje të shpej
Shenjat e horoskopit që do të jenë të suksesshme deri në fund të vitit Demi Personaliteti i thjeshtë i Demit e ka ndihmuar atë që të kapërcejë sfidat më me lehtësi dhe tashmë duket se gjër
Në muajt e fundit të shtatzënisë, mjekja e re tek Infektivi nuk dorëzohet para COVID-19 COVID-19 po gjunjëzon cdo ditë botën ndërkohë lufta më e madhe kryhet në spita
E thotë mjeku: Kjo është zona me pozitivitetin më të lartë të Covid-19 në Tiranë Nje dite pas publikimit te studimit te Akademisë së Shkencave për situatën e COVID-19 që konkludoi se një pjesë e vogël
Koronavirusi alarmon Shqipërinë: Rastet e 3 javëve të fundit, sa në 3 muajt e parë të shpërthimit Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me koronavirus, janë thuajse në nivele të njëjta me ato të regjis
E konfirmon Marotta: Jemi shumë afër Hakimit Sipas tij, Zikaltërit janë në një fazë të përparuar në bisedime me mbrojtësin maroken dhe gjithçka pritet të mbyllet shu
Bie nga lartësia, 21 vjeçari humb jetën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak para mesnatës, ku një 21 vjeçar ka rënë nga banesa e si pasojë ka humbur jetën. D
Në muajt e fundit të shtatzënisë, Jonida Vokshi merr rreze dielli me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë dhe po presin me padurim të marrin në kra
COVID-19/ Lajm i mirë nga Bashkia e Tiranës: Falen qiratë për muajin mars dhe prill! Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka komunikuar se Bashkia e Tiranës do të falë të gjitha qiratë për banesat që jep p
Kane mund të jetë në 18 muajt e fundit me Tottenham Ish-pronari i Spurs, Tim Sherwood beson se dy sezonet e ardhshëm do të jenë vendimtarë për të ardhmen e lojtarit Tott
Kina prezanton njërin prej rrjeteve më të mëdha 5G në botë! Operatorët e telefonisë mobile në Kinë i kanë mundësuar klientëve te tyre shërbimet e gjeneratës së re të komunikimeve 5
11 muajt e taksës, ulën importin nga Serbia për 99 për qind (VIDEO) Taksa 100 % ndaj produkteve të Serbisë dhe Bosnje e Hercegovinës në 11 muajt sa është zbatuar, ka ul importin nga këto s
Fatma Methasani tregon vështirësitë që ka kaluar gjatë pritjes së ëmbël (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Fatma dhe Alfio më në fund konfirmuan lajmet që prej kohësh qarkullonin në media. Moderatorja dhe shefi
Një tortë e butë dhe e shijshme për muajt e verës Një mrekulli e vërtetë: shija dhe butësia takohen në këtë recetë nga numri i qershorit i revistës ‘E Pjekur dhe e Ngrënë
Emigrantët sollën 150 milionë euro në tre muajt e parë të 2019 Emigrantët kanë sjellë pranë të afërmëve të tyre në Shqipëri 150 milionë euro në tre muajt e parë të vitit, një shumë që
E konfirmon Berisha, po mendon largimin nga Atalanta Berisha po mendon të ndërrojë skuadër gjatë verës. Ishte i paprekshëm në portën e Atalantas për një kohë të gjatë, po