999 rezultate për

muajsh

E rrahu dhe e dëboi nga shtëpia bashkë me vajzën 13 muajshe, flet gruaja: E dua ende Pasi e dhunoi ish-bashkëjetuesi e dëboi nga shtëpia, sot 26-vjeçarja së bashku me vajzën e saj 13 muajshe ndodhet në mes
Ra në kazanin e rakisë, zbulohet gjendja e fëmijës 17 muajsh Fëmija 17 muajsh shkoi pasditen e djeshme rreth orës17:15 në QSUT, në repartin e djegie-plastikës pasi ra në kazanin ku
Braçe i përvishet Erion Veliajt: Kjo është derexheja në rrugën e inaguruar para 4 muajsh Zv/kryeministri Erion Braçe nuk i ka kursyer kritikat as për kryetarin e Bashkisë Tiranë Erion Veliaj. Erion Braçe ka
Nuk i paguan prej muajsh lojtarët, tifozët largojnë presidentin (VIDEO) Skena të tilla nuk na ndodh shpesh që t’i shohim në futboll. Mbrëmjen e djeshme në ligën e dytë holandeze, skuadra e
Babai hedh djalin 11-muajsh nga ura, më pas bën veprimin e çuditshëm Një foshnjë 11-muajshe ka humbur jetën, pasi babai i tij e hodhi në lumë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Manchester, Angl
Vjerri kap për fyti dhe dhunon barbarisht nusen para foshnjës 4 muajshe Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Elbasan, ku nusja e shtëpisë është rrahur barbarisht nga bashkëshorti, vjehri dhe
Ndahet nga jeta vajza 9-vjeçare e Luis Enrique (FOTO LAJM) Lajm tragjik për botën e futbollit. Ish-trajneri i Barcelonës dhe i kombëtares së spanjës, Luis Enrike, ka njoftuar mbrë
Mrekullitë ekzistojnë: Nëna me tru të vdekur prej 3 muajsh sjell në jetë foshnjën Një nënë 27 vjeçare me tru të vdekur, ja ka dalë të sjellë në jetë foshnjën e saj, dhe pse vetë ka ndërruar jetë. Nën
Po fluturonin drejt Italisë, vdes çifti i kompozitorëve të njohur dhe vajza 7 muajshe (FOTO LAJM) Kompozitori i njohur britanik, bashkëshortja e tij muzikante dhe vajza e tyre e vogël kanë ndërruar jetë pas një aksiden
Mëngjese vere për Flori Mumajesin, pas kaq shumë muajsh "zgjohet nga gjumi" (FOTO LAJM) Flori Mumajesi prej kohësh është larguar nga rrjetet sociale dhe thuajse nuk dihet asgjë për jetën e tij. Pasi fitoi
E tmerrshme/ Babai tenton të hedhë të bijën 5 muajshe nga dritarja Një baba ka tentuar të hedhë vajzën e tij 5 muajshe nga dritarja. Mediat ndërkombëtare shkruajnë se burri, identiteti i
Kali vetëm 14 muajsh i jashtëakonshëm në futboll (VIDEO) Ky kalë po shijon momentin jetësor. Itsy, një kalë 14-muajsh, po e shijon goditjen e një topi me kokë, së bashku me k
TRONDITESE/ E penguan të bënte seks, nëna e pashpirt vret dy vajzat e mitura (FOTO LAJM) Një histori e trishtë dhe neveritëse është bërë publike së fundmi në mediat britanike. Një nënë 23 vjeçare është shpall
I larguar prej muajsh nga rrjetet sociale, ja çfarë ka ndodhur me Flor Mumajesin (FOTO LAJM) Pas fitores së tij në edicionin e fundit të “Kënga Magjike”, këngëtari dhe kantautori i njohur Flor Muamjesi ishte mjaft
Duke u zënë me një grua nëna hedh fëmijën në tokë, ndërron jetë foshnja 3 muajshe Një nënë 26-vjeçare nga Georgia është akuzuar se ka vrarë djalin e saj 3 muajsh dhe më pas ka mohuar krimin e rëndë.
Noizyn vetëm 4 muajsh nuk e kishit parë asnjëherë (FOTO LAJM) Noizy është kthyer në një ndër reperët më të suksesshëm të momentit, i cili e ka ndarë me të gjithë historinë e veçantë
E RËNDË/ Babai hedh vajzën 16-muajshe nga ballkoni më pas hidhet edhe vetë Një ngjarje e rëndë ka tronditur Italinë, pasi një burrë hodhi nga ballkoni vajzën e tij 16-muajshe, dhe më pas u hodh e
Provat për mbushjen e kutive, Glover takon Bashën Drejtuesja e misionit të OSBE/ODIHR, Adreë Glover, ka mbërritur këtë mesditë në selinë blu, ku është takuar me kreun e P
Moderatoren shqiptare e surprizon i dashuri,cili është propozimi i tij (FOTO LAJM) Emri i moderatores së emisionit “Ditë e Re”, Dajana Shabani, është lakuar këto kohë në mediat rozë për mardhëniët e saj
6-muajshe shtatzënë vret vjehrrën me thikë dhe pirun (FOTO LAJM) Një grua shtatzënë u arrestua nga policia për vrasjen e vjehrrës së saj me pirun, teksa po shërbente drekën. Kur i shoqi