999 rezultate për

muajit

Agjenti i Hysajt: Rikthehet brenda muajit, në janar kompletojmë transferimin Elseid Hysaj pësoi një rënie të rrezikshme ditën e diel në sfidën mes Torinos dhe Napolit, që do ta lërë jashtë ndeshjev
Vetëm gjatë muajit gusht kanë qarkulluar 288 miliard lekë jashtë bankave Gjatë muajit gusht të këtij viti paratë që qarkullojnë jashtë bankave kanë pësuar një boom. Sipas statistikave të Ban
5 karakteristika të veçanta për të lindurit e muajit tetor Ndoshta nuk besoni shumë në të tilla gjëra, por shkenca ka provuar që ka një lidhje mes muajit të lindjes dhe karakteris
Vidhet dy herë brenda muajit Ministria e Brendshme, nisin hetimet Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për vjedhjen që dyshohet se ka ndodhur në datë 2 tetor në parkun e ministrisë së B
Shkarkohet kreu i Albpetrol, kush do ta zëvendësojë? Ditën e sotme është shkakuar nga detyra Drejtori i Kompanisë Shtetërore të naftës “Albpetrol”, Dritan Spahiu. Në vend
Flasin sinoptikantët: Si do të jetë moti deri në fund të muajit Moti sot do te jete shume me ndryshe nga oret e mbremjes se te henes dhe gjate nates, ku pati reshje intensive dhe permb
Mësoni si parashikohet moti deri në fund të shtatorit Fundi i muajit Shtator pritet ta gjejë vendin tonë me vranësira e kthjellime të herëpashershme.Në ditët në vazhdim në zo
Rritet numri i azilkërkuesve në Evropë, kush kryeson Zyra për Azil e Bashkimit Evropian (EASO ) thotë se numri i njerëzve që kërkojnë mbrojtje ndërkombëtare në vendet evropi
Vapa nuk ka ikur me gushtin, kur pritet të ulen temperaturat? Zhiva e termometrit do të vazhdojë të qëndrojë mbi 30 gradë Celsius. Normalisht duhet të kishte nisur vjeshta, por moti
Si do të jetë moti për ditën e fundit të muajit gusht E shtunë, 31 gusht 2019 RESHJET (E shtunë, dt.31) priten reshje të dobëta në qarqet Tiranë, Berat, Vlorë dhe Gjiro
Njesoj si babai dhe gjyshi i tij, i riu vret veten pas muajit të mjaltit Një 27-vjeçar u gjet i varur në shtëpinë e tij në një fermë në pronësi të familjes. Ngjarja u regjistrua pasditen e sotm
Nuk keni bërë dot plazh? Shtatori vjen me surpriza Të nxehtit ekstrem për muajin gusht po i vjen fundit. Sinoptikania Adiola Bani, në një lidhje për “News 24” është shpre
A e paguat me lire faturen e muajit korrik? Kjo pyetjet vlen për të gjithë shqiptarët që kanë lëvizur gjatë muajit të shkuar në Ballkan. Udhëtarët, turistët bizn
Çfarë po i ndodh Merkelit?, Dridhet sërish për të 3-tën herë brenda muajit (VIDEO) Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë duke u dridhur në një aktivitet publik për të tretën herë në më pak se një
Temperatura të larta në Maqedoni, korriku pritet të shënojë 40 gradë Një valë e të nxehtit afrikan me një mot stabil me diellë dhe thatësira do të përfshijë Maqedoninë e Veriut gjatë muajit
Gafa e Junker bëhet meme: "Kur të duash ti o buçko, ta prish daja ty" (FOTO LAJM) Pas konferencës së kryeministrit Edi Rama me Presidentin e KE-së Jean Claude Juncker këtë të martë në Bruksel rrjeti ka
Interi nis kontaktet me Elseid Hysaj Inter e ka seriozisht për Elseid Hysaj. Skuadra zikaltër po kërkon frymë të re në repartin e prapavijës dhe kapiteni i
Sërish shi? Sinoptikanët parashikojnë si do të mbyllet muaji maj Asnjë ndryshim deri në fund të muajit. Sinoptikanët kanë parashikuar një mbyllje të muajit maj me prani të reshjeve të s
Moti i keq përfshin Maqedoninë, reshje dhe breshër deri në fund të muajit Reshje të shiut dhe erëra të forta priten gjatë orëve të pasdites, veçanërisht në pjesët lindore të vendit. Sipas meteor
"Mbahet" fryma në qeveria deri në fund të takimit Ahmeti-Zaev Kabineti qeveritar është në pritje të “fshesës” së paralajmëruar nga ana e kryeministrit Zoran Zaev. Por gjithçka do