999 rezultate për

muajin

"Në muajin e tetë kuptohet që jam shtatzënë", Zaimina flet për shtimin e familjes (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari dhe bashkëshorti i saj Klodian Asllani duket se janë një çift shumë simpatik dhe shumë të komentuar në m
Në muajin e gjashtë të shtatzënisë, barku i Afërdita Drshajt do t'ju "shokojë" (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj dhe sportisti çek, Jakub Kindl, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Këngëtarja do të
Horoskopi për muajin nëntor, a jeni ju shenja më me fat? Shumë gjëra do të ndodhin në univers këtë muaj. Në zemër të tij, nëntori ka të bëjë me të kuptuarit se çfarë doni në jet
Barku i sheshtë në muajin e pestë të shtatzënisë, Afërdita publikon ekon (FOTO LAJM) Këngëtarja Afërdita Dreshaj po futet në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet mama për herë
OBSH: Bëjuni këto dy teste fëmijëve që në muajin e parë të jetës! OBSH (Organizata Botërore e Shëndetësisë) ka përsëritur udhëzimin se në muajin e parë të jetës, të gjithë të sapolinduri
U p*rdhunua nga xhaxhai, 14 vjeçarja humb jetën gjatë abortit në muajin e 6 të shtatzënisë Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Pakistan, ku një vajzë 14-vjeç humbi jetën gjatë një aborti, pasi u përdhunua v
Afërdita pozon në muajin e pestë të shtatzënisë, ndjekësit nuk u besojnë syve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj, zbuloi pak ditë më parë se është në pritje të ëmbël. Ajo zbuloi gjithashtu edhe g
Agjenti i Hysajt tregon muajin kur do vendoset e ardhmja e mbrojtësit Mario Giuffredi, agjenti i mbrojtësit shqiptar të Napolit Elseid Hysaj, duke folur para mikrofonave të Radio CRC, shpjeg
Meri Shehu nxjerr parashikimin për muajin tetor: Mund të dëgjojmë për luftra Astrologia Meri Shehu bëri parashikimin e përmuajshëm të shenjave të horoskopit dhe paralajmëroi se Tetori do jetë shumë
Po kalonin muajin e mjaltit, çifti i showbizit turk merr lajmin e hidhur (FOTO LAJM) Javën e kaluar aktorja Gizem Guven dhe futbollisti Caner Turp u kurorëzuan në martesë. Çifti menjëherë u nisën në muajin
"Dua të ndahemi", si gruaja e këngëtarit të famshëm u përpoq të vriste veten në muajin e mjaltit Gruaja e ish-Sir Elton John, Renate Blauel, u përpoq të vriste veten gjatë muajit të mjaltit të çiftit në 1984, sipas do
Ndërron jetë në muajin e 8 të shtatzanisë ylli i mediave sociale (FOTO LAJM) Ylli i mediave sociale, Nicole Thea ka ndërruar jetë së bashku me djalin e saj të palindur në muajin e saj të 8 të shtat
Gigi Hadid zbulon si arriti ta fshehë deri në muajin e 6-të shtatzëninë (FOTO LAJM) Supermodelja, 25 vjeç, e cila është në pritje të fëmijës së parë me ish-yllin e “One Direction”, Zayn Malik, 27 vjeç, zb
Pa u fshehur, Gold Ag dhe bashkëshortja nisin muajin e mjaltit në Shqipëri (FOTO LAJM) Tashmë pa u fshehur nga akush, Gold Ag dhe bashkëshortja, Ermira Shkodra, duket se e kanë nisur muajin e mjaltit. Duk
Astrologia Meri Shehu bën parashikimin për muajin Qershor, cila është shenja më me fat në dashuri Astrologia Meri Shehu ka bërë renditjen e shenjave të zodiakut në varësi të fatit për muajin Qershor. E ftuar në emision
Jemi në muajin e Ramazanit, si uruan VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit të sotëm ka nisur dhe muaji i bekuar i Ramazanit për të gjithë besimtarët muslimanë, të cilë
Ali Ahmeti: Pas çdo vështirësie vjen lehtësimi, urime muajin e shenjtë të Ramazanit Të nderuar vëllezer dhe motra, të nderuar besimtarë Kam nderin e veçantë t’ju uroj përzemërisht me rastin e fillimit
UEFA shpreson që sezoni të mbyllet në muajin gusht UEFA ende shpreson që ligat elitare në Europë të përfundojnë në fund të muajit gusht. Zyrtarët më të lartë të futboll
Fizioterapistja humb jetën nga Covid-19 në muajin e tetë të shtatzanisë (FOTO LAJM) Një fizioterapiste, i cili u diagnostikua me koronavirus kur ishte 32 javë shtatzënë ka vdekur nga sëmundja, por mjekët
COVID-19/ Lajm i mirë nga Bashkia e Tiranës: Falen qiratë për muajin mars dhe prill! Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka komunikuar se Bashkia e Tiranës do të falë të gjitha qiratë për banesat që jep p